Avalon vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser30118
  • Data de început

DeletedUser11867

Ce modesti sunteti.. Or sa fie, ca mai avem inactivi, dar si cand s-or termina :D

Ce sa zic, sunteti in avantaj.. Bucurati-va cat aveti parte de el.. :)

o sa mai fim nu cred ca o sa fie 60 dar cine stie acum avem 28 de sate in plus...chestia e ca dezolant pentru cei activi de la voi sa vada cum noobi pierd pe banda rulanta sate...
oricum morrty de la voi merita felicitat joaca foarte frumos...jos palaria...

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, inHELL, HELLZ

Timeframe: 07/05/2012 08:00:00la08/05/2012 00:00:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 3
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 281,606
Tabăra 2: 29,490
Diferență: 252,116

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30118

Asta este statistica de la inceputul razboiului si pana la aceasta ora:)

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, inHELL, HELLZ

Timeframe: 06/05/2012 11:00:00la08/05/2012 03:08:37

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 8
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 365,307
Tabăra 2: 72,514
Diferență: 292,793

chart







PS:Distractia continua saptama asta:)
 

DeletedUser38581

Asta este statistica de la inceputul razboiului si pana la aceasta ora:)

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, inHELL, HELLZ

Timeframe: 06/05/2012 11:00:00la08/05/2012 03:08:37

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 8
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 365,307
Tabăra 2: 72,514
Diferență: 292,793

chart







PS:Distractia continua saptama asta:)

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, inHELL, HELLZ

Timeframe: 06/05/2012 00:00:00la08/05/2012 21:54:03

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 12
Diferență: 59

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 551,518
Tabăra 2: 100,263
Diferență: 451,255

chart
 

DeletedUser11867

gata am luat destule ne mai odihnim si noi...daca nu era amantul35 care a dezertat se mai luau vreo 20 de sate asa ca multumitii...inca nu am inteles cei cu ala ori e noob ori spion...
 

DeletedUser30007

felicitari Avalon :D

Falsule...pacat ca gunoaie ca tine strica acest joc.

Cat despre Avalon,respect pt vechii membri......pacat ca Nedelcubogdan care nu are nici o treaba cu traditia acestui si trib reuseste sa o pateze prin tacticele marsave care le aplica.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

Falsule...pacat ca gunoaie ca tine strica acest joc.

Cat despre Avalon,respect pt vechii membri......pacat ca Nedelcubogdan care nu are nici o treaba cu traditia acestui si trib reuseste sa o pateze prin tacticele marsave care le aplica.

Lamureste-ne si pe noi;)
 

DeletedUser3372

Falsule...pacat ca gunoaie ca tine strica acest joc.

Cat despre Avalon,respect pt vechii membri......pacat ca Nedelcubogdan care nu are nici o treaba cu traditia acestui si trib reuseste sa o pateze prin tacticele marsave care le aplica.

Pai.. Toate fac parte din acest joc.. Iar pentru majoritatea.. "Scopul scuza mijloacele" :)

Mai Mariane, stai ca te lamuresc eu :)) Sa-mi zici cand incep sa ajunga din lamuriri :D
 

DeletedUser

Falsule...pacat ca gunoaie ca tine strica acest joc.

Cat despre Avalon,respect pt vechii membri......pacat ca Nedelcubogdan care nu are nici o treaba cu traditia acestui si trib reuseste sa o pateze prin tacticele marsave care le aplica.

Se pare ca cei 3 crai de la rasarit au ramas doi?:)

Ati fost dati jertfa pentru alianta cu SH?:)

...incerc si eu sa ghicesc...:rolleyes:
 

DeletedUser

Falsule...pacat ca gunoaie ca tine strica acest joc.

Cat despre Avalon,respect pt vechii membri......pacat ca Nedelcubogdan care nu are nici o treaba cu traditia acestui si trib reuseste sa o pateze prin tacticele marsave care le aplica.

tactici marsave :))...odata tu si cosmin va intelegeati fff bine...acum il numesti gunoi...iar cu bogdan ce ai??...el chiar a tinut la alianta cu voi...dar tu nu ai de unde sa stii pentru ca esti in alta lume...eu sunt un avalonian destul de vechi,dar nu am observat nici o tactica aiurea din partea lui bogdan,dimpotriva...intreaba i si pe ceilalti,de curiozitate ,cate a facut bogdan pentru trib... ce sa va fac daca aveti in trib numai fricosi,iar singurul care se descurca cu razbelul dus de voi a preferat sa se duca intr un trib prieten(pe vremea aia)...
 

DeletedUser11867

Se pare ca cei 3 crai de la rasarit au ramas doi?:)

Ati fost dati jertfa pentru alianta cu SH?:)

...incerc si eu sa ghicesc...:rolleyes:

hmmm tribul avalon nu "jerfeste" pe nimeni pentru nimeni...asta ii poti intreba pe cei din sh si itipot confirma la cate "certuri" pe diferite teme am avut...
cat priveste pe bogdan daca sar fi abatut de la principiile triburilui ar fi avut cine sa ii atraga atentia...dar din pacatea pentru unii care incearca sa bage strambe el are toata sustinerea conduceri...deci nu incercati sa bagati strambe ca degeaba le bagati...

si felicitari alexandra imi place cum iai pus la treaba...oricum prea putin sate ati luat la cate atacuri ati trimis:) dar macar acum mai jucam si noi triburile:)
si cum spuneam mai sus nu sunt probleme in paradis chiar deloc...nu ar fi motive...
 

DeletedUser3372

Mersi, numai ca nu a fost organizarea mea, desi bine gandita.. Eu numai ii ambitionez putin.. Sper sa functioneze :)

Intr-adevar, a picat numai aproximativ 1/3 din contul ala, dar sa-ti arat rapoarte de sprijin de la un trib intreg? Si ti-am explicat parerea mea despre defensiva de acolo, nu are rost sa o aducem aici in discutie..


P.S: Cunosteam stilul de joc al respectivului, daca nu statea aproape tot timpul pe sitter, era mancat. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

daca facea totul ca la carte nu pierdea decat 5 sate...si alea cu posibilitati de recuperare...
de pierdut nu mai pierde acum multe...se pot recupera la contraofensiva...cand speram sa va luam iar 80 de sate:)
cat depsre defensiva si tu ai primit de la aliati sprijin, noi de ce nu am primi...sunt aliantele personale care functioneaza foarte bine;)
 
Sus