Avalon vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser30118
  • Data de început

DeletedUser3372

E bine ca recunosti :)) Iar spionaje pe satele mele doar ai.. Aproape goale.. Nu crezi ca aliatii-ar fi mai generosi de-atat?

80 de sate numarate? Pfoai, dar va organizati nu gluma.. Acum serios.. Se pun si alea cand intra jucatorul cu totul (adica recrutat) ?
 

DeletedUser38581

E bine ca recunosti :)) Iar spionaje pe satele mele doar ai.. Aproape goale.. Nu crezi ca aliatii-ar fi mai generosi de-atat?

80 de sate numarate? Pfoai, dar va organizati nu gluma.. Acum serios.. Se pun si alea cand intra jucatorul cu totul (adica recrutat) ?

80 de sate am luat cand s-a atacat haotic:D:D:D dar cand se organizeaza cum trebuie cred ca va va lovi trasnetul:))
 

DeletedUser3372

Nuuu, stai, numai daca organizezi tu :)

Si app: mai cauta in DEX expresia 'atacat haotic', vezi ce inseamna sau ce presupune..

Hai noapte buna! Succes!
 

DeletedUser11867

E bine ca recunosti :)) Iar spionaje pe satele mele doar ai.. Aproape goale.. Nu crezi ca aliatii-ar fi mai generosi de-atat?

80 de sate numarate? Pfoai, dar va organizati nu gluma.. Acum serios.. Se pun si alea cand intra jucatorul cu totul (adica recrutat) ?

sa vazut ca ai primit de la th sprijin:)
noi dece nu am primi de la ei sau de la tbkm sau uniq
statistica pozitiva impiedica jucatorii sa plece...si serios aveti o multime de inactivi in zona...am vazut ca au venit viorexus,ti tac si altii dar cred ca nu vor face prea mare diferenta...
 

DeletedUser3372

Stiu ca asta a fost problema cu statistica, cu inactivii etc..

Crede-ma, in cazul cu TH, te poti interesa, desi recunosc ca am prieteni pe acolo, destui, este fiecare cu tribul lui.. Nu sunteti singurii care insinuati asta, nici nu are rost sa insist prea mult sa te contrazic, dar nu ai dreptate. Nici nu are rost sa spun ca am vazut raport cu sprijin din Avalon in TBKM, desi diplomatie cu TH aveti si voi, si trebuia sa respectati asta.. Tu iti dai cu parerea ceea ce crezi intr-un fel sau altul despre mine, lucru care nu ma deranjeaza deloc, deoarece nu ai nicio dovada - n-ai cum, nu e adevarat.. In schimb eu iti pot spune clar, unde-am vazut raportul ala.. Nu am spus asta pana acum, pentru ca eu in special ce stiu/vad/aud tin pentru mine, dar daca tot ai deschis tu subiectul..

Intr-adevar, jucatorii care au venit la voi au facut-o pentru statistici, ori s-au speriat din diverse motive.. Circulau zvonuri (nu stiu de unde au plecat, la fel ca asta cum ca eu am sprijin din TH) cum ca vezi domle' conducerea Burn se lasa de joc, si se dizolva tribul.. Si multi mi-au scris sa ma intrebe.. Unii s-au speriat direct si au plecat..
Eu nu va critic cu nimic, face si asta parte din razboi si tehnici de cucerire, prin care sunteti in avantaj; chiar discutam cu cineva de la voi, care-mi spunea ca recrutarile au fost surprizele in organizarea voastra trecuta, deci in concluzie, de aici x sate pierdute de noi.. Cum spuneam, avantajul pe care-l aveti este din diferite motive, printre care si astea, si mai sunt, nu are rost sa le discutam aici, dar mi se pare de prost gust, sa vina sa se laude aici unul si altul, care n-au niciun merit, dar mai ales, nu au habar despre lucrurile astea.
 

DeletedUser11867

despre jucatori tbkm sprijiniti nu te contrazic aici...tiam spus nu ma intereseaza cine ce cui ii trimite trupe...e pe riscul lui mai ales daca nu trimite sprijin in trib...aici intervin aliantele personale pe care nu ai cum sa le opresti...cu privire la sprijinul din th recunosc ca nu am raportul...in schimb mia dat colegul copy paste la numele jucatorului care trimitea sprijin...daca ma prostit asta e...nu e important acum de unde avem sprijin noi sau voi...e important ca ati inceput sa jucati si voi
 

DeletedUser38581

Nuuu, stai, numai daca organizezi tu :)

Si app: mai cauta in DEX expresia 'atacat haotic', vezi ce inseamna sau ce presupune..

Hai noapte buna! Succes!

Nu stiu sa caut in DEX:confused::confused::confused:...
P.s la primul organizat a atacat fiecare cum si ce a vrut si s-au luat 80 de sate ma intreb ce va fi la urmatorul:p:p:mad::mad:?
 

DeletedUser3372

despre jucatori tbkm sprijiniti nu te contrazic aici...tiam spus nu ma intereseaza cine ce cui ii trimite trupe...e pe riscul lui mai ales daca nu trimite sprijin in trib...aici intervin aliantele personale pe care nu ai cum sa le opresti...cu privire la sprijinul din th recunosc ca nu am raportul...in schimb mia dat colegul copy paste la numele jucatorului care trimitea sprijin...daca ma prostit asta e...nu e important acum de unde avem sprijin noi sau voi...e important ca ati inceput sa jucati si voi

Pai singurele sate unde putea sa-ti dea copy-paste erau recuperarile satelor pe care le-am luat. Unul a fost recuperat chiar de tine. Sincer, venea sprijin din TH acolo?

Mai Mariane, sunt o draguta si jumatate, promit sa-ti fac un tutorial sa te invete sa cauti in DEX :D
 

DeletedUser38581

Pai singurele sate unde putea sa-ti dea copy-paste erau recuperarile satelor pe care le-am luat. Unul a fost recuperat chiar de tine. Sincer, venea sprijin din TH acolo?

Mai Mariane, sunt o draguta si jumatate, promit sa-ti fac un tutorial sa te invete sa cauti in DEX :D


mersi frumos:cool:
 

DeletedUser5970

Extraordinar ce citesc aici.
@ dumieu te rog sa iti ceri scuze public pe acest forum pentru afirmatiile nefondate aduse tribului TH cum ca ar sprijini un trib x, atacat de un trib y, in conditiile in care noi avem relatii diplomatice si cu x si cu y.
Cu toate ca nu era necesar sa mai zic, pozitia ~TH~ in acest razboi este de neutralitate. Bafta ambelor tabere.
 

DeletedUser11867

haha uite acum imi cer scuze:)) nici nu miar pasa daca ati sprijini e treaba voastra ce faceti cu apararea voastra...si asa vad ca pe lumea asta sau axat toti pe atac:))

si te rog nu mai adu in discutie chestiuni din acestea...daca ai ceva de reprosat da-mi pm si iti spun si ce nu-mi convine mie;) ce postez eu aici are putina importanta...e propaganda unui simplu jucator;)...
 

DeletedUser5970

Faci propaganda tribului tau iar daca te legi de alt trib macar te prezinti cu dovezi solide care sa iti justifice vorbele, nu o faci doar de dragul de a transpune visele pe foaie.
Putin imi pasa de ce nu iti convine tie dar fara afirmatii ce ar putea strica imaginea ~TH~, ce ai spus tu acolo e destul de grav pentru un trib ce se respecta.
 

DeletedUser30118

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, BURN., BURN.., inHELL, HELLZ

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 4
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 255,419
Tabăra 2: 32,414
Diferență: 223,005

chart
 

DeletedUser38581

Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, HELLZ, inHELL, BURN.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 106
Diferență: 26

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 1
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 509,033
Tabăra 2: 380,718
Diferență: 128,315

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63,952
Tabăra 2: 5,491
Diferență: 58,461

chart


Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, HELLZ, inHELL, BURN.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 291
Tabăra 2: 405
Diferență: 114

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 5
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,024,120
Tabăra 2: 1,578,057
Diferență: 446,063

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 521,877
Tabăra 2: 41,015
Diferență: 480,862

chart



Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, HELLZ, inHELL, BURN.

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,138
Tabăra 2: 2,118
Diferență: 980

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292
Tabăra 2: 93
Diferență: 199

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,316,545
Tabăra 2: 8,261,329
Diferență: 944,784

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,288,317
Tabăra 2: 726,960
Diferență: 1,561,357

chart



Parte 1:
Triburi: Avalon, Aval0n
Parte 2:
Triburi: BURN, HELLZ, inHELL, BURN.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,395
Tabăra 2: 4,963
Diferență: 2,568

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 367
Tabăra 2: 134
Diferență: 233

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,039,376
Tabăra 2: 19,678,546
Diferență: 7,639,170

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,830,960
Tabăra 2: 1,007,362
Diferență: 1,823,598

chart
 

DeletedUser

sa vazut ca ai primit de la th sprijin:)
noi dece nu am primi de la ei sau de la tbkm sau uniq
statistica pozitiva impiedica jucatorii sa plece...si serios aveti o multime de inactivi in zona...am vazut ca au venit viorexus,ti tac si altii dar cred ca nu vor face prea mare diferenta...

Nu stiu cat s-a implicat TH in razboiul vostru :)
 
Sus