Avalon vs Smurf

DeletedUser523

Dragi colegi de forum va prezint spre atentia domniilor voastre un mic conflict care se petrece intre micutul si nesemnificativul trib din care fac parte, Avalon, si familia omuletilor albastri.Acest conflict are loc mai demult dar abia azi a fost oficializat si m-am gandit sa-l aduc la cunostiinta opiniei publice deoarece nu strica sa avem inca un razboi de comentat.De la inceput va zic ca noi suntem clar in dezavantaj, dupa cum veti putea vedea din statistici si jucam rolul cel mic dar cu toate acestea nu ne ferim sa va tinem la curent cu evolutia acestui conflict clar disproportionat
Acestea fiind zise iata statistica de pana acum:
Parte 1:
Triburi: Smurfs, Smurf., Smurf!
Parte 2:
Triburi: Avalon

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,490
Tabăra 2: 13,651
Diferență: 20,839



Stam foarte prost fata de adversar, nu-i asa?
Sper doar sa putem sa le facem fata cu onoare si curaj.Fie ca cel mai bun sa se distreze mai bine :)
In acest moment clasamentul arata asa:
83 Avalon 85.247 85.247 34 2.507 39 2.186
34 Smurfs 734.941 841.959 58 14.517 204 4.127
52 Smurf. 273.172 321.274 58 5.539 104 3.089
66 Smurf! 181.535 182.199 43 4.237 61 2.987
 

DeletedUser523

Am informatii noi.Stiti vorba aia: nu aduce luna ce aduce ziua sau ceva de genul ? :) Ei bine de ieri pana azi razboiul a evoluat destul de mult si interesant.In primul rand avem un trib care ni s-a alaturat in conflict, R.R.R. asa ca voi pune si pe ei la statistici dar numai cu data de ieri de cand ni s-au alaturat.In al doilea rand, am primit un ajutor neasteptat si nesperat si de la mai marii si preaputernicii nostri vecini H.V care au avut bunavointa de a recruta o parte dintre strumfi in academia lor.Profit de ocazie pentru a multumi public celor din RRR care ni s-au alaturat in razboi si celor din H.V care au recrutat o parte dintre strumfi!
 

DeletedUser523

aug 15
11:33 Tribul The Smurfs (dizolvat) a fost învins.
Conducatorii strumfilor au plecat in academia H.V si cam asta a fost si istoria acestui razboi :)
Topicul poate fi inchis.
Multumesc pt atentia acordata.
 

DeletedUser523

Doamne fereste! Noi habar n-am avut de nimic. Nici nu ne-am echipat bine de razboiul oficial ca au si lasat totul pentru a se alatura celor mai buni din lume. Cum ar putea cineva sa refuze o asemenea oferta ? Noi doar am profitat de conjunctura, ca sa zic asa. Ne bucuram sa avem asemenea vecini puternici.
 

DeletedUser3366

...cel mai scurt şi la obiect topic din ultima vreme..:))
eu tot cred că aici a fost o conspiraţie ..ceva masoni sau anonymous ăştia..avalonii au ei ceva relaţii?
aşa un raport de forţe şi deja au fugit la alţii mai mari?

eu cred că aici s-a lucrat în stilul vechi de triburi..moştenit de pe lumi gen 1,2,3...asasinate politice pe după cortina forumului :D

p.s. eu oricum ţineam cu avalon datorită reputaţiei de pe lumea 1(membri cât şi jucători)
 

DeletedUser3366

de-ar fi fost si doar unul şi tot ţineam (ştiam de aztecul.)..plus că e şi ţepeş(chiar dacă nu a fost în avalon,e de pe lumea 1 ,din perioada frumoasă a acelei lumi..nu cea de acum)
 

DeletedUser523

a pus lista cu toti membrii originali, aztecul l-a profil...
mda politzotto foarte frumoase au fost vremurile de inceput.ehe cata vreme a trecut de atunci si cate s-au schimbat...
 

DeletedUser523

da si mai sunt si alti antici ;) numai ca ceilalti nu au fost in Avalon...
 
Sus