Avalon vs toata harta

  • Autor subiect DeletedUser33799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41559

Tin sa te contrazic la ce ai scris mai sus. Daca recitesti o sa observi ca nu Chidon a inceput "duelul" :p
Asa ca schimbarea de caracter, imi pare rau, dar nu e din partea lui :)

Restul?E istorie...
 

DeletedUser29872

pai acum am inceput si eu sa citesc sa vad ce am zis asa de l-am jignit pe gaby incat sa-mi spuna ca nu am caracter....poate mi-a scapat ceva ce nu trebuia...dar nu vad problema...a inceput silviu cu amintiri din copilarie ca el nu era pe cont si alte prostii....si dupa a spus domnu gaby ca nu are rost sa se enerveze pe niste oameni fara caracter,specimene si altele...pai atunci nu mai posta pe extern...ma gasesti pe harta si vorbim acolo!:D
 

DeletedUser

Ia minuneaza-ma si pe mine cam ce stii tu sau ce a descoperit mintea ta luminata despre Avalon. Poate ai descoperit si ca nu mai existati ca trib pe harta daca nu era mihai sa va indrume. Probabil nici nu stii despre cine este vorba din timp ce satele lui te-au deranjat pe harta (de ... n-aveai loc).

Ai perfecta dreptate titanel cum ca rip-ul nu ar fi mai existat pe harta daca nu era cineva din avalon care sa ne ajute cu organizarea la acea vreme ca din cate tin minte 90% din conducerea tribului era de acord cu fuziunea dar odata ce ne-am vazut sacii in caruta am lasat-o moarta si drept rasplata ptru ajutorul acordat cineva din conducere trebuia sa va multumeasca intr-un mod special,adica printr-un razboi :)......"surpriza", de care ** unul din intemeietorii rip era planificata cu 2 saptamani inainte sa inceapa , intr-o conferinta pe skype intre intemeietorii celor 3 triburi ... asta era surpriza de care ** Nibbles?


deci na sa stii eu sunt din rip
plus ca stiu si cand sa rupt alianta ca na am o responsabilitate in trib
dar am aflat multe :) despre avalon si cum si dc sa rupt alianta si mi sa parut foarte bine ca sa rupt

si eu am aflat pe google ca <porcul zboara> dar itr-un tarziu am deschis ochii si mi-am dat seama de aberatie dar u "betmen" in continuare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39111

Revelatia anului RIP zicea cineva....in 2011 :)) vom vedea in 2012.... sa nu zbierati tare dupa sprijin sa nu va auzim, in soapta!
 

DeletedUser

adyla te bate dublu postu :))) dute omule culcate ca ma plictisesti!:)))


sa nu`ti ascut eu dintii =)))
 

DeletedUser39111

inactivule o sa te vad pe harta sa demonstrezi cele spuse mare strateg si conducator ce esti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce sa`i faci mai adyla...nu toata lumea pierde timpu cum il pierzi tu :)) iti mananci viata aici :))
 

DeletedUser29872

ar trebuii inchis topicul asta...nu ii vad rostul...razboiul e gata!
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Ai dreptate. Rugam un moderator sa inchida acest topic. Razboiul s-a incheiat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus