Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38225

Si unul dintre razboaiele actuale si care in opinia mea e destuld e important pe harta


Parte 1:
Triburi: Avalon
Parte 2:
Triburi: VVV, V.V.V.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 410
Tabăra 2: 847
Diferență: 437

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 18
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,305,410
Tabăra 2: 3,737,946
Diferență: 2,432,536

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58,693
Tabăra 2: 112,625
Diferență: 53,932

chart

Da-ti drumu la spam baieti si pe harta lasati nobilii sa vorbeasca !
 

DeletedUser

De pe forumul sh :

mazareverde astăzi la ora 08:44mulţumesc citat prelucrare
numai bine ca a inceput raboiul avanalon cu vvv pe extern , postati posturi pozitive la adresa avalon sa prinda incredere ca sa nu avem surprize pana terminam cu god si titans dupaia or sa fie si ei slabiti si o sa fie prada usoara, cu putin noroc poate terminam cu titans & company inainte sa termine avalon razboiul cu vvv si atunci pe ei ! O sa prindem o pozitie strategica foarte buna , acuma totul depinde de cat de rapid ne miscam
 

DeletedUser

Cred ca voi ati aflat recent ce sunt aia spioni:)) va tot laudati cu ei.
 

DeletedUser41630

De pe forumul sh :

Daca zici asa: "sa moara mamicuta mea si sa imi moara puta la intrare ca ce am postat e adevarat", te credem pe cuvant...pana atunci, mars si plimba ursul...


Pozitia oficiala a lui mazare implicit SH in acest razboi este una neutra...Daca va uitati pe harta o sa intelegeti de ce, nu ne intereseaza satele avalon, iar dupa ce vom termina cu titans si god probabil noi vom lua o pauza....

Succes ambelor tabere desi avalon e despartit in doua iar VVV se bate cu jumatate din tribul avalon, un razboi din start inegal, aici iscusinta unora poate face diferenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Pai si daca era asa care era problema ? Superba strategia lui mazare in postul de mai sus, fie sau nu, real.

Bafta VVV si R.
 

DeletedUser

De pe forumul sh :

Cat de tampit tre sa fi sa ajungi sa pui asa mesaje pe forum ....

Din cate vad spionul asta poate da prelucrare la mesajele lui mazare probabil e spion din conducerea SH-ului =))

P.S conducerea SH-ul se cunosc de multa vreme :)) marsh la plimbare Tryszpe !!
 

DeletedUser3372

Pai si daca era asa care era problema ? Superba strategia lui mazare in postul de mai sus, fie sau nu, real.

Bafta VVV si R.

Multumim, multumim..

Mai Gabi, nu vezi ca noi eram sub acoperire.. Ce faci acum, ne dai de gol? :D

Citisem mai sus, cum ca Avalon ar fi dezavantajati de pozitia pe harta.. Este foarte adevarat, dar cum iti asterni, asa dormi!

Sa zic si eu.. Bafta VVV!
 

DeletedUser

Cat de tampit tre sa fi sa ajungi sa pui asa mesaje pe forum ....

Din cate vad spionul asta poate da prelucrare la mesajele lui mazare probabil e spion din conducerea SH-ului =))

P.S conducerea SH-ul se cunosc de multa vreme :)) marsh la plimbare Tryszpe !!

Xelo, mai usor cu gura, ne dai de gol !:)

Apropo, tare acel spion.. Dar cine stie cunoaste, doar SH are spioni cu diploma de Inginer !:d
 

DeletedUser11867

cred ca te referi la rechinul alb aka aztecul...deocamdat nu
felicitari tribului vvv de organizat:) alta data la fel sa faceti;)...sutele de atacuri si zecile de nobili date pe noi vad ca v-au demoralizat pe voi nu pe noi de va pleca jucatori:))

si pt titanii si zeii sa inteleg ca vreti sa incetam pna-ul de bagati mesaje false pe extern...argumentele aduse de sh sunt foarte logice cu privire la asa-zisul mesaj al lor...iar cel care a bagat mesajul aici daca e de la voi (nu sunt 100% sigur)e in conducerea voastra si e si pustan dupa cum e alcatuit mesajul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna seara

Eu zic ca vor fi surprize mari de partea ambelor tabere :)


Intradevar surprizele au aparut deja. VVV, desi au atacat tare cat de cat, nu au luat nimic. In curand o sa ajungem mai multi langa ei, si o sa vedeti atunci dans.


Eu personal nu ma grabesc. :cool: Timpul oricum va trece. Ce va fi vom vedea. Le urez succes celor din VVV si sper ca noi sa avem bafta. :)

Asta pentru ca succesul implica munca, iar bafta nu. V-ati prins voi... ei cu munca, noi cu luatul . :):):)




Ca si completare, e prima data cand postez ceva pe forumul extern. Niciodata nu am stat sa citesc ce e pe el. Asta e o exceptie, si nu cred ca voi mai intra. Asa ca va urez numai bine tuturor. :)
 

DeletedUser34078

Salutare Ablegio ;) Ce mai faci mai draga? :D Is si SR'isti pe-acolo undercover? :p

Bafta! Ambelor triburi... totusi eu pariez pe VVV ! ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus