Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

cum se ataca la noi?
ia spune cata aparare mai ai tu ti-am macelerit cred mai mult de jumate azi pe zid 0 fara sa o punem pe cea a colegilor tai ramas si ai ramas si fara un sat...

si am uitat sa spun ca in conformitatea cu statistica de la razboaiele tribului suntem la egalitate cu VVV...17 sate luate 17 pierdute;)

Vrei sitter sa vezi trupele mele de deff din sate?;) Sa nu dai stergere dupa aceea;)
Dar sa te chinui sa iei un sat aproape 7 ore tinanand cont ca esti cam la 50 de minute cu nobilul rusinica:D:D
P.s era singurul sat din zona aceea;)
 

DeletedUser11867

ok cum spui tui..cert e ca satul tau e la mine si ca vam rupt cateva sate de aparare...doar nu vrei sa te invat cum sa joci sa iti explic ceea ce am facut...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
P.S. Nu vreau să mă amestec, dar vedeți că marean lănceru este un super jucător:rolleyes:
 

DeletedUser11867

P.S. Nu vreau să mă amestec, dar vedeți că marean lănceru este un super jucător:rolleyes:

cum sai sparg unui super jucator 51 k din apararea lui si a colegilor care au trimis sprijin cu doar 4 sate de atac si sa imi mai ramana trupe pe 3 din ele?
e jucator bun pt ca e activ si stie bazele dar pana la super mai este cale lunga...

sry acum am vazut ca esti sarcastic sincer nu prea ma pricepep la iconuri nu folosesc messenger prea mult:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

cum sai sparg unui super jucator 51 k din apararea lui si a colegilor care au trimis sprijin cu doar 4 sate de atac si sa imi mai ramana trupe pe 3 din ele?
e jucator bun pt ca e activ si stie bazele dar pana la super mai este cale lunga...

sry acum am vazut ca esti sarcastic sincer nu prea ma pricepep la iconuri nu folosesc messenger prea mult:)

de ce nu zici tot adevarul?:D cate trupe ai rupt dupa ce ai luat satul si au venit trupe sprijin in sat din partea colegilor??
 

DeletedUser

cum sai sparg unui super jucator 51 k din apararea lui si a colegilor care au trimis sprijin cu doar 4 sate de atac si sa imi mai ramana trupe pe 3 din ele?
e jucator bun pt ca e activ si stie bazele dar pana la super mai este cale lunga...

sry acum am vazut ca esti sarcastic sincer nu prea ma pricepep la iconuri nu folosesc messenger prea mult:)

=))))))))))))))))))))))

daca ar juca cu nepotu meu de 10 ani, 1 vs. 1 , ar lua bataie marean :D

Se da mare jucator dar... nu prea le are deloc :)
 

DeletedUser38581

=))))))))))))))))))))))

daca ar juca cu nepotu meu de 10 ani, 1 vs. 1 , ar lua bataie marean :D

Se da mare jucator dar... nu prea le are deloc :)

Nici nu sunt nici nu ma dau:D:D;) El a rupt trupele dupa ce satul a fost luat si venea sprijin pe el:eek:Dar na romanul spune doar ce ii convine:))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din cate am inteles, VVV a fuzionat cu Avalon. In urma unei cereri de inchidere a topicului, azi voi inchide tema si o voi trece in arhiva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus