Avalon vs VVV

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3372

Da, ai ghicit.

MTH, care dupa mine, se descurca admirabil.. Sunt luni de zile de cand tot de chinuie tbkm cu ei.. Si sa fim seriosi proportia nu e nici macar 3:1, depaseste.. :D


Si au si ei granite in mai multe directii decat voi, cu mai multa.. "actiune" sa spunem.
 

DeletedUser11867

Sa nu exageram acum cu 'cel mai cel trib' si cele mai grele razboaie.. Dupa cum am mai spus, sunt altii cu diplomatii poate si mai dificile decat voi.. Chiar daca in jur toate triburile alea enumerate mai sus nu apar in diplomatia Avalon, deocamdata nici nu au fost 'schimburi de replici', asadar va luptati cu VVV-ul numai, momentan..

@dumieu, amicul tau, cel cu care te impaci atat de 'bine', daca nu ma insel este din GOD, care.. Momentan sunt prieteni cu SH, n-au treaba pe harta cu voi :D

uitate putin la statistica cu noastra cu burn...
cu r. suntem in dezavantaj au gasit un inactiv si au dat in el bravo lor...
cu th am punctat doar la inamici invinsi...au incercat dar nu au putut...asteptam data vitoare...
si conform statisticii de la razboaiele tribului vvv au avans de doar 3 sate....avans luat in avand in vedere ca ei au rupt pna-ul au avut avantajul initiativei...

cat despre sempre nu am nimic cu el nui "dusmanul" meu...doar ma contrez verbal cu el atat...daca el ia personal aceste lucruriri sa fie sanatos si sa isi aduca aminte ca e doar un joc...
cat despre diplomatii dificile eu ma refer la cele ale triburilor de top 10...
 

DeletedUser38581

Mariane..., sincer, tu chiar esti suparat pentru treaba asta, fara nicio gluma:))
Asta e...te inteleg si pe tine...;)




Adevar graiesti matale:)





Ti-o furasi aiurea fiinca ai postat putin aiurea...pareai din gasca nepotrivita...
@Dumieu...n-are treaba cu noi el...sau...cine stie, poate vom avea treaba unii cu altii mai tarziu;)

Chiar a fost o ironie inca nu te-ai prins?:D:D Tot va bateti cu pumnii in piept ca voi aveti razboaie cu x triburi si cu x familii;) Nu e vina noastra ca nu ati stiut sa va calculati diplomatia:cool:
Si apropo nu sunteti singurul trib care joaca cu harta rosie;) Diferenta este ca unii sunt fortati si unii o fac de placere:rolleyes:
 

DeletedUser3372

uitate putin la statistica cu noastra cu burn...
cu r. suntem in dezavantaj au gasit un inactiv si au dat in el bravo lor...
cu th am punctat doar la inamici invinsi...au incercat dar nu au putut...asteptam data vitoare...
si conform statisticii de la razboaiele tribului vvv au avans de doar 3 sate....avans luat in avand in vedere ca ei au rupt pna-ul au avut avantajul initiativei...

cat despre sempre nu am nimic cu el nui "dusmanul" meu...doar ma contrez verbal cu el atat...daca el ia personal aceste lucruriri sa fie sanatos si sa isi aduca aminte ca e doar un joc...
cat despre diplomatii dificile eu ma refer la cele ale triburilor de top 10...

Mai, tu dai din casa tribului tau si nu e bine :)) Lasa statistici de cateva sate, alea-s nimic, nu inseamna razboi. Statistica cu Burn este pentru ca ati avut zona comuna de la inceputul jocului si nu ati avut diplomatie. E ceva normal..

Si, ai si tu dreptate-n felul tau, mai sunt si triburi care traiesc din diplomatii, ca peste tot :D
 

DeletedUser38581

uitate putin la statistica cu noastra cu burn...
cu r. suntem in dezavantaj au gasit un inactiv si au dat in el bravo lor...
cu th am punctat doar la inamici invinsi...au incercat dar nu au putut...asteptam data vitoare...
si conform statisticii de la razboaiele tribului vvv au avans de doar 3 sate....avans luat in avand in vedere ca ei au rupt pna-ul au avut avantajul initiativei...

cat despre sempre nu am nimic cu el nui "dusmanul" meu...doar ma contrez verbal cu el atat...daca el ia personal aceste lucruriri sa fie sanatos si sa isi aduca aminte ca e doar un joc...
cat despre diplomatii dificile eu ma refer la cele ale triburilor de top 10...
Si sa nu uitam de jucator/jucatori pe care ii concediati ca pierd sate in favoarea dusmanilor:D:D:D
 

DeletedUser11867

mariane mai bine povesteste tu cum ai ramas fara drepturi in px...te bateai cu pumnul in piept ca vrei drepturi si cand le ai primit si ti sau dat sarcini ba nu mergea netul, ba nu aveai timp si leai pierdut...asa ca te rog eu nu mai posta aici...

nu am ce da sunt lucruri stiute te duci la twstats si ai aflat ce vrei:D
cat despre jucatorul concediat nu mai era originalul pe cont si nu a cerut ajutor...a primit un avertisment la al doilea a fost concediat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

mariane mai bine povesteste tu cum ai ramas fara drepturi in px...te bateai cu pumnul in piept ca vrei drepturi si cand le ai primit si ti sau dat sarcini ba nu mergea netul, ba nu aveai timp...asa ca te rog eu nu mai posta aici...

:mad::mad::mad: Ce rau esti dai tot din casa acum:D
Cum am ramas eu fara drepturi in PX, ca eu nu prea imi amintesc..Ia spune-mi tu poate stii mai bine:cool:
 

DeletedUser30118

Da, ai ghicit.

MTH, care dupa mine, se descurca admirabil.. Sunt luni de zile de cand tot de chinuie tbkm cu ei.. Si sa fim seriosi proportia nu e nici macar 3:1, depaseste.. :D


Si au si ei granite in mai multe directii decat voi, cu mai multa.. "actiune" sa spunem.

Alexandra...MTH nu o mai duce 2 luni, crede-ma...:D
E pacat de ei ca nu au stiut cu cine sa mearga mai departe...
http://ro.twstats.com/ro27/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=92&type=&pn=1
 

DeletedUser5970

cu th am punctat doar la inamici invinsi...au incercat dar nu au putut...asteptam data vitoare...

Poftim ? Controleaza-ti afirmatiile, nu induce lumea in eroare :)
Consulta o harta, trage aer in piept si relaxeaza-te, n-avem nicio combinatie cu voi momentan.
 

DeletedUser3372

Fii atent ce-ti spun, mai verifica Tw Stats si acum.. Da-ti seama ca au razboiul asta de 3-4 luni si abia acum pierd sate, asta pentru ca au fost presati din alta parte, greseala de-a mea.
 

DeletedUser30118

Fii atent ce-ti spun, mai verifica Tw Stats si acum.. Da-ti seama ca au razboiul asta de 3-4 luni si abia acum pierd sate, asta pentru ca au fost presati din alta parte, greseala de-a mea.

Asta pt ca si ~TBKM~ au avut alta treaba...
Nu stiu cu ce ai gresit tu fata de ei, dar e nasol... odata inclinata asa mult balanta, este aproape imposibil s-o mai indrepte...;)
 

DeletedUser11867

:mad::mad::mad: Ce rau esti dai tot din casa acum:D
Cum am ramas eu fara drepturi in PX, ca eu nu prea imi amintesc..Ia spune-mi tu poate stii mai bine:cool:

ok esti cel mai tare...
gaby-ghost esti intemeietor si nu stii grantile tribului?
ciudat...avand in vedere ca inamicii invinsi prin aparare iam facut din atacuri de la voi e si mai ciudat...si nu ai jucat pe l11 si in ce trib daca esti bun/a sami spui
 

DeletedUser3372

Nu, nu, personal n-am gresit cu nimic. Nu stii? Eu niciodata nu gresesc :D
 

DeletedUser38581

ok esti cel mai tare...
gaby-ghost esti intemeietor si nu stii grantile tribului?
ciudat...avand in vedere ca inamicii invinsi prin aparare iam facut din atacuri de la voi e si mai ciudat...si nu ai jucat pe l11 si in ce trib daca esti bun/a sami spui

Vad ca prietenii/spionii/colegii/etc te-au informat gresit;) Eu am renuntat la drepturi in PX pentru ca o parte din conducere renuntase la l27 si nimeni nu se mai ocupa de el;)
 

DeletedUser11867

Vad ca prietenii/spionii/colegii/etc te-au informat gresit;) Eu am renuntat la drepturi in PX pentru ca o parte din conducere renuntase la l27 si nimeni nu se mai ocupa de el;)

avand in vedere ca acea conducere ma informat despre faptele tale in trib e putin probabil...am ramas cu ei in relatii bune chiar daca neam contrat pe harta si am ** mai multe lucruri...printre care si despre noobi...
 

DeletedUser38581

avand in vedere ca acea conducere ma informat despre faptele tale in trib e putin probabil...am ramas cu ei in relatii bune chiar daca neam contrat pe harta si am ** mai multe lucruri...printre care si despre noobi...

Nu ii aduci aici sa imi spuna ce ti-au zis?:D:D

P.s chiar sunt noob recunosc:p
 

DeletedUser

mariane mai bine povesteste tu cum ai ramas fara drepturi in px...te bateai cu pumnul in piept ca vrei drepturi si cand le ai primit si ti sau dat sarcini ba nu mergea netul, ba nu aveai timp si leai pierdut...asa ca te rog eu nu mai posta aici...

nu am ce da sunt lucruri stiute te duci la twstats si ai aflat ce vrei:D
cat despre jucatorul concediat nu mai era originalul pe cont si nu a cerut ajutor...a primit un avertisment la al doilea a fost concediat

Desi nu am avut nici o treaba cu PX, tribul ala a fost facut la panarama, toata lumea avea intemeietor, pana si eu care nu jucam acolo.. :)) bine, nu cu, contul meu.

Deci iar fara sa te jignesc am sa rad putin.. mai mult..:eek: :))

Un sfat, Avalon o duce bine si pe harta si.. pe aici pe extern, nu-i strica imaginea.
 

DeletedUser

cat despre sempre nu am nimic cu el nui "dusmanul" meu...doar ma contrez verbal cu el atat...daca el ia personal aceste lucruriri sa fie sanatos si sa isi aduca aminte ca e doar un joc...
cat despre diplomatii dificile eu ma refer la cele ale triburilor de top 10...

nam luato personal dar pana acum nam crezut ca ai destul cap cat sa te bag in seama :D din moment ce nu tea interesat sa verifici semnatura mea (unde scrie cu ce nick joc);

e primul lucru relevant pe care lai spus pana acum in replicile la care faceai referire catre mine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus