Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37773

comy...exact asta au facut, dupa postarea mea au mai dat un atac...:)) doar atit?:eek::p


Oricum sa retineti un lucru, aveti de acum un "dusman" pe cinste...la joc ma refer:)
 
Scor reacție
98
Normal ca ne-am rupt la cata sprijin a primit Mary Lou a cersit la greu. Va laudati ca ne-am spart ? Sa va laudati cand faceti splituri si recuperari noobi-lor. Sunteti doar o aruncatura de mamuti cu deff cacalau, atata tot , altceva nu sunteti instare sa faceti.

Mary Lou nu are nici un merit la acest organizat doar o cersit deff si a vazut cum ne-am spart noi in el.
 

DeletedUser37773

:))))
E foarte bine (pentru noi) daca asta ati invatat din actiunea voastra!!!
Nu e bine sa va doriti asta, dar oricum o sa avem ocazia sa vedeti mult mai multe despre jocul nostru;)....sper sa o sa fiti pe aici cind o sa fie nevoie de toate astea , restul o sa invatati doar daca veneati la noi, dar "mamutii" nu primesc ferme :p

PS: mary nu e singur , noi suntem un trib:p
 

DeletedUser5970

Poate O sa fac si a 8-a academie azi. La cat de bine se misca baietii mei pe harta, nu inteleg care-i problema voastra? Nu am avut la ce sa dam split, asta-i organizat? Tot tribul pe un jucator, fara niciun fake in zona ... mda
 
Scor reacție
98
Poate O sa fac si a 8-a academie azi. La cat de bine se misca baietii mei pe harta, nu inteleg care-i problema voastra? Nu am avut la ce sa dam split, asta-i organizat? Tot tribul pe un jucator, fara niciun fake in zona ... mda

Ce sa invatam de la voi ? Cum recrutez toata harta si ii oblig sa imi bage deff ?

Gaby, normal ca nu ati facut split.. aveti 7 academii de noobi care sa va bage deff cacalau si ce fake-uri sa bagi voi stiati ca dam organizat pe mary lou ca va sosea deff dinainte sa lansam noi
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Hai nu plange, se mai intampla , de unde sa stim noi ca atacati cel mai aparat jucator al nostru :confused:. Oricum daca vrei iti trimitem niste trupe sa ai cu ce sa farmezi.
 

DeletedUser5970

Iti zic eu ce aveti de invatat: sa va respectati aliatii, sa nu-i mai denigrati pe la spate, ca uite ce se poate intampla ... pica alianta cu noobii si o furati
 

DeletedUser42542

Tribul enigma s-au descurcat cu defensiva proprie, nu mai vorbi aiurea daca tu nu sti.

Tocmai, ca stiu :))

Deci greseala noastra e ca i-am bagat def la Mary Lou, nu?

Pai daca noi l-am fi atacat pe vreunu de la voi, nu i-ati fi bagat def? Sau i-ati fi zis sa bage splituri?:))

Deja esti amuzant, da-mi mesaj pe joc ca iti trimit eu def daca ai atacuri :))
 

DeletedUser38023

Normal ca ne-am rupt la cata sprijin a primit Mary Lou a cersit la greu. Va laudati ca ne-am spart ? Sa va laudati cand faceti splituri si recuperari noobi-lor. Sunteti doar o aruncatura de mamuti cu deff cacalau, atata tot , altceva nu sunteti instare sa faceti.

Mary Lou nu are nici un merit la acest organizat doar o cersit deff si a vazut cum ne-am spart noi in el.

Nu cunosc situatia exacta, nu cunosc triburile, nu cunosc oamenii, dar atac ideea: daca adversarul are suficienta aparare ca sa va distruga toate trupele, de ce sa faca split sau sa recupereze?

P.S. Sa ceri sprijinul eficient eu il consider un merit..
 

DeletedUser8247

Sper sa tineti minte numele tribului Master si numele de Mary Lou de acum inainte.
Daca voi castiga L41 dupa ce am castigat L4 ma voi lasa de triburile.
Poate atunci va fac cadou si satul meu.

Auzi sa fac splituri.Eu prefer sa am trupe in sat si sa rad de voi cum le spargeti pe mine.
Nu bag pp-uri si de aceea fac triburi mamut ca sa ma pot apara impotriva celor care baga bani in joc.

P.S.Habar nu aveti ce este aia STRATEGIE
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Printr-o minune s-au transferat niste pp , erea si pacat dupa cate trupe ati pierdut sa va asteptam fara zid :D.
 

DeletedUser8247

Am primit "CADOU" de la prieteni un zid de 18.
Rectific nu mai bag pp-uri din banii mei.Daca primesc zic multumesc si ridic zidul.Mai vand resurse dar situatia financiara nu imi permite sa mai investesc in joc.Am bagat 7 ani de zile.Acum joc doar sa le fac viata amara unora ca RP.

Restul e can-can
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus