Avertizare pe viitor (triburi, lideri de triburi)

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
98
Nu cunosc situatia exacta, nu cunosc triburile, nu cunosc oamenii, dar atac ideea: daca adversarul are suficienta aparare ca sa va distruga toate trupele, de ce sa faca split sau sa recupereze?

P.S. Sa ceri sprijinul eficient eu il consider un merit..

Normal sa fie sprijin eficient din 10 triburi si dupa ce au atatea academii mai incearca sa si recruteze de la noi. Toti mamutii se tin bine la inceput pentru numarul de trupe si pozitia lor pe harta dar in viitor se va face diferenta la organizare.


edit: Un lider adevarat dupa un organizat face asa ceva ?

Mary Lou astăzi la ora 17:43
Au esuat colegii tai astazi.Ar trebuii sa schimbati liderul.
Sau mai bine veniti la noi ca sa formam un trib puternic.Avem aparare dar ne mai trebuie si putin atac.

Vorbeste cu cei din jurul tau si hai sa ii dam lovitura finala lui Simax

Trimite mesaje de genul asta la tot tribul ? :D
 

DeletedUser8247

Baietii din Rebeli dar Plangaciosi stiti voi cu ce se mananca STRATEGIA.
Ca sa obtii ceva la finat trebuie sa te dai si peste cap.

Pe mine nu ma deranjeaza comentariile voastre ca nu pun la inima nimic.Eu imi aplic planul si imi vad de joc.

Va rog sa nu ma spuneti mamelor voastre ca va dau mesaje ca imi vine sa plang si eu.

Don't cry RP

Sa va cumpar batiste?.Sa imi spuneti cati aveti in trib si academii.
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Nu am cu cine, jucati prea individual si va credeti prea importanti dar in realitate multi de la voi nu au decat figuri.Fapt dovedit azi ca nu ati fost in stare sa luati un sat.
 

DeletedUser5970

Nu va mai justificati, nu avem nimic de demonstrat. Ma repet, RP, poate invatati sa va respectati aliatii!.
p.s. cand eram aliati, eram buni asa mamuti si noobi? De ce ati mai facut alianta cu noi daca nu eram de viitor in perceptia voastra?
 

DeletedUser

Mary Lou, te umfli prea devreme in pene. Blindati de altii cu totii stim sa jucam, fara blindaj putini stiu insa sa o faca. Recrutarea in masa nu garanteaza si succesul. Te-as ruga sa nu mai pomenesti de Enigma, noi jucam pe harta nu pe forum. Si jucam asa cum putem , cu trupe proprii nu cersite din jdemii de triburi ca tine. Am incredere in colegii mei ca vor face o figura frumoasa, intr-un razboi cu 16 triburi cum avem noi orice sat pierdut e ceva firesc. Pentru voi cei 16, orice sat pierdut catre noi va fi o rusine.
 

DeletedUser8247

Mda

20 de paladini Multumesc Master ...Multumesc aliatilor care m-au sprijinit
Vorbim de Triburile sau de Solitaire.
 

DeletedUser8247

:eek:

Au aparut niste ferme in tribul RP.Dati sfoara in tara si sariti pe ei.I-am facut chiele la septica
 

DeletedUser42505

Doar tiganeala aici...pe harta nu se misca mai nimic.
N-am nicio legatura cu triburile implicate,diplomatia dintre acestea,sau mai bine zis cu l43,dar pot zice sigur,ca nyx va face o figura frumoasa,alaturi de colegii lui.
Mult succes!:)
 

DeletedUser42593

Bine spus...

Mary Lou, te umfli prea devreme in pene. Blindati de altii cu totii stim sa jucam, fara blindaj putini stiu insa sa o faca. Recrutarea in masa nu garanteaza si succesul. Te-as ruga sa nu mai pomenesti de Enigma, noi jucam pe harta nu pe forum. Si jucam asa cum putem , cu trupe proprii nu cersite din jdemii de triburi ca tine. Am incredere in colegii mei ca vor face o figura frumoasa, intr-un razboi cu 16 triburi cum avem noi orice sat pierdut e ceva firesc. Pentru voi cei 16, orice sat pierdut catre noi va fi o rusine.
 

DeletedUser44886

Buna seara!
O felicit pe Mary Lou si alianta pentru mobilizare. Felicit si colegii mei pentru mobilizare, nimic nu e pierdut, data viitoare va fii mai bine.
O batalie pierduta, nu inseamna un razboi pierdut, avem timp pentru toate.
Succes tuturor! Mai usor cu rautatile, nu aduc nimic bun:) Seara fainia!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus