Aveti aliati personali pe lumea 8?

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

Aveti aliati personali pe lumea 8?

  • Da

    Voturi: 15 46,9%
  • Nu

    Voturi: 17 53,1%

  • Total votanți
    32
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Saptamana aceasta, intrebarea sondajului este: Aveti aliati personali pe lumea 8?.
Astept raspunsurile voastre si nu uitati sa detaliati (daca puteti) raspunsul intr-un post.
 

DeletedUser

salut

singurul aliat adevarat de pe aceasta lume e mircea72 din familia armada decand i-am vazut pozitionarea pe harta avea vreo 6 sate in mijlokul celord din ~BW~ si ne erau dusmani si l-am ajutat cu ceva sprijin la inceput iar apoi neam ajutat prin cuceriri de sate impreuna si prin sprijin reciproc!
este un adevarat prieten si alait jos palaria!
 

DeletedUser30499

sall pot sa spun ca am avut multi prieteni si aliati personali ... un bun prieten a fost bogdy steaua01 cu el am jucat la inceput nu faceam nimic fara el sau el fara mn am bagat frica in cn indraznea sa ne atace ..pacat ca a renuntat
In prezent pot sa spun ca ..in cel in care ma incredere cel mai mult si el are in mn este Mathiu78 este un bun prieten ..adevarat

in rest am multi prieteni pe joc ..chiar daca suntem in diferite triburi cu care am razboi .. ma inteleg ** cu ei ba chiar am fost si la o bere impreuna ..


nu cred ca mai are rost sa ii enumer se stiu ei
 

DeletedUser

deocamdata il am doar pe d3nnys_15...abia mi-am facut cont
dar voi mai strange pe parcurs...
 

DeletedUser11365

raulinho scorpion king,cristina-miata,cucubaux,clarisima,intrigantul..si nu in ultimu rand doamnaT si andr33abc care ma ajuta cu sprijin:rolleyes:
 

DeletedUser21652

pot raspunde si daca nu mai joc pe lumea 8?

astept raspuns de la domnul japonez mic (scz ) de la takeshi
 

DeletedUser21652

aliati personali pe lumea 8 am avut doar acei membrii care au fost demni si au avut onoare sa lupte pana la capat in tribul CSL pana ce acesta a dus la desfiintare de catre niste traddatori

unii din cei mai buni aliati personali pe care i-am avut au fost xcarlos si emil32
 

DeletedUser4533

aliatii personali sunt doar cei din tribul din care faci parte.
daca cineva are alianta cu un dusman poate sa se lase de joc.
 

DeletedUser21652

aliatii personali sunt doar cei din tribul din care faci parte.
daca cineva are alianta cu un dusman poate sa se lase de joc.

zici tu

afla ca cele mai bune aliante personale le faci cu dusmanul

"studiaza-ti bine prietenul ca poate intr-o zi iti va deveni dusman iar dusmanul te va ajuta cand nu te astepti"
 

DeletedUser4533

zici tu

afla ca cele mai bune aliante personale le faci cu dusmanul

"studiaza-ti bine prietenul ca poate intr-o zi iti va deveni dusman iar dusmanul te va ajuta cand nu te astepti"
avand alianta cu dusmanul automat nu respecti tribul si conducerea lui.
mai invata acest joc si vino dupaia cu un reply bun
 

DeletedUser

da o am pe mama aliat personal si mi-a furat un sat sa-mi trag una .... auzi tu intrebare intrebatoare.....

cucuriguu vrei sa fii aliatul meu? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus