Aztecul vs H.V

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început

DeletedUser42593

Cand o femeie iti spune ca vorbesti prea mult si faci prea putin eu cred ca ar trebuii sa lasi capul jos.
eventual sa cauti telefonul sa-l suni pe impresarul lui Alexandra Stan :)
[Hooo, ca a fost o gluma nu sunt misogin]

da miez
nu am tente de cearta in vorbe deloc :)
nici sa va critic de o parte si de alta nu am sa o fac pt ca m-am cam lamurit cu chestiile astea pe aici
1 vorbeste si 20 critica sau spun lucruri trasnite
 

DeletedUser

aztecule, ai spart norma frate. :))))

PS: pentru cine a zis mai sus ca nu a vazut propaganda ca asta in ultimii cinci ani...intrebarea mea este: cum se face ca ai cont de numai 3 ani pe acest forum...
e ca si cand ai zice urmatoarea chestie, adica, tu ai prins un peste de vreo 10 kile si avea icre de 12 kile in el...
 

DeletedUser523

pasaroiule nu te bagi in tribului aztecului sa faci caterinca mai oficial? :p
 

DeletedUser523

pai intra in SV, vezi sa pici pe k63 si apoi trimite o cerere impreuna cu niste FMI deocheate si sigur te va primi ;)


Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 120 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 50 secunde.

pS ce ma dispera astia cu noua regula de postare....
 

DeletedUser

FMI? frate nu umblu chestii d-astea, daca vrea bani din afara de la stapani, nu ma bag. eu vin cu voie buna si restul calabalacului.
 

DeletedUser523

cine nu vrea o fmi ? doar unul care e pe invers...

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 120 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 43 secunde.
 

DeletedUser

cine nu vrea o fmi ? doar unul care e pe invers...

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 120 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 43 secunde.

FMI fondul monetar international?
 

DeletedUser706

Precizari din partea tribului Avalon

Comunicat de presa

-Tribul Avalon tine sa se delimiteze clar de asemenea specimente degradante [tzepes,aquilla] aparuti de cateva zile pe forumul romanesc, jucatori incepatori care nu doresc decat sa improaste cu noroi in tribul nostru, jucatori ce obisnuiesc sa ude cu apa tricourile fetelor inocente fara sutien doar pentru amuzamentul lor propriu.
Acest trib nu-si va asocia niciodata numele cu indivizi care nu trateaza viata cu o seriozitate exemplara, care sub un simt al umorului degradat pentru societatea in care traim isi permit sa trateze in gluma probleme inconsequential de serioase.
-Tribul Avalon este un trib ce-si propune inobilarea tuturor membrilor H.V , rezolvarea problemei incalzirii globale, astuparea gaurii de azon [sau macar carpirea ei cu un ceolofan] rezolvarea crizei economice globale, schimbarea tuturor moderatorilor si administratorilor din acest joc cu altii de alta nationalitatea sau chiar de o alta specie, precum si de calcularea unghiului si traiectoriei pumnului CU CAre a fost lovita Alexandra Stan. Am enumerat toate acestea pentru a intelege ca in urmatoarele 3-4 zile avem probleme serioase de rezolvat, noi speram sa le rezolvam si nu avem timp sa intram intr-un dialog cu asemenea oameni ce trateaza viata in gluma.
-Tribul Avlon isi rezerva dreptul ca asa cum o fac majoritatea politicenilor romani sa-i reevaluam pe acesti doi indivizi si daca patria si interesul national o va cere sa coabitam impreuna.
-Avertizam tribul H.V ca suntem in coasta lor la doar cateva ore distanta. :D
 

DeletedUser523

pasaroiule i-a din teapa mea comunicatul aztecului si falfaie cu el peste mari si tari taman pana la H.V si vezi ce parere au si ei despre noi
 

DeletedUser523

tu vei fi primul pe lista mea scurta de innobilari! iti declar public si oficial razboi total de anihilare si urmarire!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Am inceput sa simt un fior de teama urcand de la calcaiul lui ahile, spre zona cotului stang. :(
 
Sus