~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vad ca vreti sa ne luati ceva sate , ma gandesc cam la cate va ganditi sa luati ... din moment ce in ultima saptamana ati pierdut peste 100 impotriva noastra :-?

1 sau 2 ? :))))
 

DeletedUser

Oricum nu iau de la mine :)) recupereaza ce a fost a lor... din cele peste 1000 de sate avem de unde sa le dam si lor 1 sau 2 sate... poate o sa li se faca mila colegilor din granita si o sa le dea inca unu pe langa astea :)))))))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din pacate pentru ei de data asta nu vor lua nimic:D
Sau cine stie...poate vor pierde sate in timp ce ataca:))
 

DeletedUser

Clasament - triburi pe acest continent 52
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 =nBz= 18,86 Mio. 1.832
2 [OUT] 4,18 Mio. 400
3 ~B~B~ 3,98 Mio. 390

Clasament - triburi pe acest continent 62
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 ~B~B~ 16,17 Mio. 1.603
2 A~B~B~ 5,58 Mio. 523
3 [OUT] 1,54 Mio. 152
4 =nBz= 1,52 Mio. 139
5 Regal 477.969 48
6 nbz=:) 43.747 5

Clasament - triburi pe acest continent 61
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 ~B~B~ 3,07 Mio. 296
2 A~B~B~ 2,24 Mio. 217
3 nbz=:) 1,90 Mio. 211
4 =nBz= 1,76 Mio. 168

A inceput si batalia pentru continentele K61/K62 . Am postat aici clasamentele pentru a ne fi mai usor sa vedem care trib se misca mai bine pe harta.
 

DeletedUser

mai pensionarilor ,voi nu intelegeti k tot ce faceti tot ~B~B~ e pe primul loc???nu tin cu ei dar prea ii atacati (cu vorbe)..dat-i in ei fara frica si atunci sa postati cumandrie rahaturile alea...iar voi in k 62 o sa va faceti de cacao...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Pucc...deja e foarte bine...am luat k52, vom vedea cum va fi si cu k62, eu te asigur ca se va da o lupta foarte dura...uneori se pare ca unii mai incalca si regulamentul. Atat de dura:D.
 

DeletedUser

te provoc pe k 62,:D

si o sa fiu acolo doar pt voi,cei din nbz...:D

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Te astept, eu sunt acolo de la inceputul razboiului...ar fi frumos totusi sa sti si cu cine am onoarea...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dar de ce ai impresia ca ma intereseaza fiecare cum joaca...atat timp cat nu sunt prinsi, fiecare joaca cum crede el de cuviinta, intotdeauna vor fi si cei care ocolesc regulamentul, in ambele tabere, in toate taberele...ideea era sa ii arat cat de dura e lupta:D. Cei care ma cunosc stiu ca sunt sincer si nu vorbesc baliverne...pana nu vad ca scrie pe el, incuiat...nu spun ca a incalcat regulamentul...apropos...vor fi destule sate de barbari in K62...pucc poate iei si tu din ele cateva.
 

DeletedUser

Dar de ce ai impresia ca ma intereseaza fiecare cum joaca...atat timp cat nu sunt prinsi, fiecare joaca cum crede el de cuviinta, intotdeauna vor fi si cei care ocolesc regulamentul, in ambele tabere, in toate taberele...ideea era sa ii arat cat de dura e lupta:D. Cei care ma cunosc stiu ca sunt sincer si nu vorbesc baliverne...pana nu vad ca scrie pe el, incuiat...nu spun ca a incalcat regulamentul...apropos...vor fi destule sate de barbari in K62...pucc poate iei si tu din ele cateva.

Sincer nu ma intereseaza satele de barbari,pot doar sa zic la punctajul pe care il am e bine...Si sa sti ca sate de barbari din k62 o sa fie cam greu sa i-au..:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus