~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: =nBz= :) nbz=:)
Players:

Side 2:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 416
Tabăra 2: 341
Diferență: 75

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,978,089
Tabăra 2: 3,374,722
Diferență: 603,367

image.php



S-au spus multe "povesti" in legatura cu Smile si cu satistica la inceputul acestui forum ce se vedem mai sus zic eu ca e tot ce conteaza :) in cateva cuvinte s-a spus ca se va reveni... si am facut-o ;)
 

DeletedUser

=))=))=)) ca sa vezi ce luptatori viteji are bb-ul, doamne cat de nob e ala sa=))=)) pun pariu ca era conu muhamad pe cont:D

mda..nu vedeti ca ** singuri??? Am crezut ca putem ** civilizat dar sincer halal...sunteti prea jalnici k sa continuam o discutie.Intreaba ti colegii cand pierdeau sate in fata mea cu ATAC ASA.Intreaba l pe Kllemar cand ii recuperam sat cu 2 NOBILI..INSEAMNA ca sunteti jalnici??? ca sunteti distrusi.Nu sunteti prea incuiati la minte , lipsiti de societate refugiati intr un joc.
@ImperialBoys-din postarile tale nu pot sa vad decat ca ESTI DISTRUS , DIN TOATE PCT DE VEDERE.Cand ziceam ca esti cu doua fete asa este.Nu ** cu tine pe mess ca asa vreau eu.Am ** cu tine pe mess ca ma cautai tu si imi ziceai CA TE AI LASAT DE JOC , CA VREI SA RUPI BB ul si alte tampenii care numai tu le puteai scoate.
@sebica-inafara de a arunca cu noroi in X si Y nu faci nimic.Din cate vad si aliatii tai sunt jigniti.Te ajuta cu ** satele??? Nu dar iti zic ca faci o facultate degeaba , cu un asemenea comportament esti jalnic.Nu stiu ce facultate faci , probabil pe la Jilava sau mai stiu eu unde.
@gabi04-maretul juc din TLB de pe 8.aaaaaaaaaaaa parca joaca pe lumea 1...oare de acolo vii cu aerele astea de vedeta??? din ce ai arata pe harta nu meriti nici macar locul din academie.
E ultima mea postare pe FORUM.V a doresc sa luati toate satele din BB si sa traiti bine in real.Dar va asigur ca o sa transpirati pt el.O seara buna.
 

DeletedUser

mda..nu vedeti ca ** singuri??? Am crezut ca putem ** civilizat dar sincer halal...sunteti prea jalnici k sa continuam o discutie.Intreaba ti colegii cand pierdeau sate in fata mea cu ATAC ASA.Intreaba l pe Kllemar cand ii recuperam sat cu 2 NOBILI..INSEAMNA ca sunteti jalnici??? ca sunteti distrusi.Nu sunteti prea incuiati la minte , lipsiti de societate refugiati intr un joc.
@ImperialBoys-din postarile tale nu pot sa vad decat ca ESTI DISTRUS , DIN TOATE PCT DE VEDERE.Cand ziceam ca esti cu doua fete asa este.Nu ** cu tine pe mess ca asa vreau eu.Am ** cu tine pe mess ca ma cautai tu si imi ziceai CA TE AI LASAT DE JOC , CA VREI SA RUPI BB ul si alte tampenii care numai tu le puteai scoate.
@sebica-inafara de a arunca cu noroi in X si Y nu faci nimic.Din cate vad si aliatii tai sunt jigniti.Te ajuta cu ** satele??? Nu dar iti zic ca faci o facultate degeaba , cu un asemenea comportament esti jalnic.Nu stiu ce facultate faci , probabil pe la Jilava sau mai stiu eu unde.
@gabi04-maretul juc din TLB de pe 8.aaaaaaaaaaaa parca joaca pe lumea 1...oare de acolo vii cu aerele astea de vedeta??? din ce ai arata pe harta nu meriti nici macar locul din academie.
E ultima mea postare pe FORUM.V a doresc sa luati toate satele din BB si sa traiti bine in real.Dar va asigur ca o sa transpirati pt el.O seara buna.





si a aparut reactia de frustare :))))))
Vanghelie du-te la scoala , numai chiuli de la gramatica ca e jale ! :)))
 

DeletedUser

1- e al nustiu catele post in care afirimi ca nu mai postezi pe extern...NE LASI ODATA???
2-las-o mai moale cu laudele de sine ca recuperai sate nu stiu cum...si eu am recuperat sate si cel care l-a luat nici macar nu a apucat sa se bucure de el dar nu am venit sa ma laud pe extern cum faci tu.
3- in ce priveste l8 ti-am spus, cu ce nik am jucat, joc sau voi juca e strict problema mea atat timp cat tu si gasca de pe 8 adusa de tine aici e luati in freza pe l8;)
4- cand eu am inceput sa joc pe l1 tu dadeai capacitatea si pana sa ajunga o alta lume ca L1 mai curge muuulta apa pe Dunare asa ca lasa ce apartine lumi 1 pe lumea 1.
5- MAI EROU RATAT ce esti degeaba pui tu pe cutare si cutare sa ma traga de limba pe mess ca ce fac si ce invart pe alte lumi ca tot degeaba:eek:...eu zic ce vreau ei cred ce vor;)
6- ti-am mai spus, iti dau invitatie in academie sa faci tu randuielile aici? atunci vezi-ti de bb-ul si de catwoman a ta:D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda..nu vedeti ca ** singuri??? Am crezut ca putem ** civilizat dar sincer halal...sunteti prea jalnici k sa continuam o discutie.Intreaba ti colegii cand pierdeau sate in fata mea cu ATAC ASA.Intreaba l pe Kllemar cand ii recuperam sat cu 2 NOBILI..INSEAMNA ca sunteti jalnici??? ca sunteti distrusi.Nu sunteti prea incuiati la minte , lipsiti de societate refugiati intr un joc.
@ImperialBoys-din postarile tale nu pot sa vad decat ca ESTI DISTRUS , DIN TOATE PCT DE VEDERE.Cand ziceam ca esti cu doua fete asa este.Nu ** cu tine pe mess ca asa vreau eu.Am ** cu tine pe mess ca ma cautai tu si imi ziceai CA TE AI LASAT DE JOC , CA VREI SA RUPI BB ul si alte tampenii care numai tu le puteai scoate.
@sebica-inafara de a arunca cu noroi in X si Y nu faci nimic.Din cate vad si aliatii tai sunt jigniti.Te ajuta cu ** satele??? Nu dar iti zic ca faci o facultate degeaba , cu un asemenea comportament esti jalnic.Nu stiu ce facultate faci , probabil pe la Jilava sau mai stiu eu unde.
@gabi04-maretul juc din TLB de pe 8.aaaaaaaaaaaa parca joaca pe lumea 1...oare de acolo vii cu aerele astea de vedeta??? din ce ai arata pe harta nu meriti nici macar locul din academie.
E ultima mea postare pe FORUM.V a doresc sa luati toate satele din BB si sa traiti bine in real.Dar va asigur ca o sa transpirati pt el.O seara buna.

Ma taran obosit ce esti , adica eu odata ti-am scris pe mess de cand ne-am certat sau de 2 ori . Nu mai tii minte ca ai intrat pe mine si m-ai intrebat ca ce fac si unde mai joc , sau acuma o faci pe prostu ma distrusule ?Mai bine taci Muhamade ca semnalizeaza prostia in tine , daca eu sunt distrus inseamna ca tu esti mai distrus ca toti distrusii . Vanghelieeee stai la cutie ca deja ti s-au cam aprins calcaiele .

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va rog sa vorbim civilizat,suntem totusi oameni NU? Chiar si animalele se respecta intre ele,oare noi suntem mai jos ca si ele?

@MuhamadAli:Il intrebai pe sebica de ce face o facultate,daca nu stie sa respecte,dar din cate am vazut tu il faceai pe sebica "distrus" si "zero barat" si cate si mai cate,si nu doar pe el!Oare tu ai ajuns pana acolo sa faci o facultate?Daca da te rog sa ne spui si noua care este aceea sa o ocolim,stalcesti limba romana mai ceva decat un copil care incepe acum scoala.Daca citesti fiecare post al tau vei vedea ca nu exista propozitie in care sa nu ai o greseala de orografie(poate unele mici exceptii)!Tu ai inceput,asta ai vrut asta ai primit!Nu vreau sa te jignesc dar...gandeste-te inainte sa scri ce vrei sa scri,si verifica-ti postul inainte de a-l afisa sa il vada toata lumea!Bafta!
 

DeletedUser19202

din pacate anumiti..jucatori care se cred grozavi si care joaca pe conturi preluate in NBZ isi arata caracterul lor...nu aveti..decat...eu unu oricum il stiam...asta insa nu va va face sa ramaneti pe harta.....:)))
 

DeletedUser

din pacate anumiti..jucatori care se cred grozavi si care joaca pe conturi preluate in NBZ isi arata caracterul lor...nu aveti..decat...eu unu oricum il stiam...asta insa nu va va face sa ramaneti pe harta.....:)))

Hmmmm,dar oare cei din BB ce caracter au? Sau nu prea au?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din pacate anumiti..jucatori care se cred grozavi si care joaca pe conturi preluate in NBZ isi arata caracterul lor...nu aveti..decat...eu unu oricum il stiam...asta insa nu va va face sa ramaneti pe harta.....:)))

Esti chiar sigur ca joc in =NBZ= ? Cine te-a mintit si pe tine ?


PS : Am jucat in Die! daca chiar esti curios .
 

DeletedUser

domnu superpandev eu am rugamintea la tine ca atunci cand scri sa se si inteleaga cea ce scri..."jucatori care se cred grozavi si care joaca pe conturi preluate in NBZ isi arata caracterul lor...nu aveti..decat...eu unu oricum il stiam" am dat cun copy-paste de la postul tau.
ce nu au si ce stiai tu?:D

si pana una alta sa te iei de alti jucatori ia arunca o privire in propiati curte;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus