~B~B~ vs ~DMC~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 265
Tabăra 2: 81
Diferență: 184

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,730,756
Tabăra 2: 817,613
Diferență: 1,913,143

image.php



putin avantaj de partea celor din BB
 

DeletedUser

Meseriasu...de cand a inceput razboiul? 3-4 luni?...uitate la pozitionarea geografica a BB-ului, cate k-uri cuprinde? dar am auzit ca o sa inceapa jihadu la voi in sate;)
 

DeletedUser

am o promisiune pt cei din bb pe weekendul asta:roshu!!!!!!!!!nu veti lua nimik de la mine cel putin!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

am o promisiune pt cei din bb pe weekendul asta:roshu!!!!!!!!!nu veti lua nimik de la mine cel putin!!!!!!!!!!!

prietene ti am mai zis eu..VORBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE lasa ca vedem ce rezerva viitorul ...nu ce arata prezentul...;););)
deocamdata stam bine..ce ati luat a fost de la alina si lucky...de la activi nu prea am vazut :D:D:D
 

DeletedUser

muhamade...nimik personal..dar multa vorbarie din partea ta.ti-am spus si zilele trecute...asteapta putin sa se reconfigureze harta cum trebuie..si dupa putem ** de razboi in adevaratul sens al cuvantului.(lucky inca joaka,mai gandeste-te putin)oricum...eu v-am promis ceva...duminika iesi pe extern si spune-mi k mi s-au luat sate(cam greu dar in fine)
 

DeletedUser

muhamade...nimik personal..dar multa vorbarie din partea ta.ti-am spus si zilele trecute...asteapta putin sa se reconfigureze harta cum trebuie..si dupa putem ** de razboi in adevaratul sens al cuvantului.(lucky inca joaka,mai gandeste-te putin)oricum...eu v-am promis ceva...duminika iesi pe extern si spune-mi k mi s-au luat sate(cam greu dar in fine)

lucky joaca??? posibil...pe alte lumi....
nu asta e problema...atacul nu se da doar sa se i a 100 de sate...nu luam nimic asta e...7 zile dam iar...tu in 12 refaci..este o posibilitate....voi bagati tot pe granita...:D:D:D:D
 

DeletedUser9103

Sharp3e pe harta aratati valoarea, nu pe extern ;)

have fun
 

DeletedUser30628

doamne da nu v-ati saturat de prostiile ce le scrieti pe aici????


Gabi04.....toate k-urile pe care sa intins BB.....au fost sate de barbari :)) si deaia am ajuns asa sus.....si va rog nu mai ** aiuria despre un trib pe care nu il cunoasteti :)

Bafta
 

DeletedUser27452

a spus un coleg mai dreveme in alt topic, forumu e facut pentru toti care joaca pe l13 asa ca :D daca spun ce spun si nu va convine.. treaba voastra :D
 

DeletedUser

cat de increzatori sunteti....o sa fie primul razboi care o sa-l avetzi pana la capat pe langa cel k die
 

DeletedUser

Măi Pitere,cum noi să distrugem pe dmc ? Nu avem cum , is prea buni...cei 300 de spartani ai vazut filmu ? ei erau....şarpe ală era Leonidas.
 

DeletedUser30628

Măi Pitere,cum noi să distrugem pe dmc ? Nu avem cum , is prea buni...cei 300 de spartani ai vazut filmu ? ei erau....şarpe ală era Leonidas.

las ma......cat crezi ca rezista daca ne apucam cum trebuie de ei??? :))) maxim 2 luni???nici alea nu cred ca rezista.....cand vad mii de atacuri pe ei dau sittere si dupaia stergere cont :))=)).....multi au fost ca tine sharpe......si iti zic....tu esti primu pe lista mea...ca numi place numele tau :)).....si ai sa vezi cum stai pe extern dupaia si nu mai comentezi nimic.........daca pana acuma 2 triburi aliate de rank 5 aman2 nu ne-ati dat jos......ceva face sa credeti ca acuma ne dati jos???cine se mai baga cu voi?????papa de la roma cumva'?? :))))))))
DMC nu mai visati aiuria......prea putine sanse de supravietuire aveti in fatza noastra :D
 

DeletedUser

mai bunilor...daca n-ati observat pana acum cate atacuri au fost din partea noastra???? pana acum die s-a batut k voi doar,noi am dat o singura data organizat,rezultatul...nn99 aproape a disparut de pe harta...si stii k ti-am mai spus eu inainte ce reprezinti pt mine aline..sau ai uitat?:)
 

DeletedUser

Piter 90 mai lasa triburile si ia-o cu scoala de la clasa intai din nou.
Pe langa limba romana mai ai infinit de alte lucruri de invatat.
Vorba cuiva : doar nu traim in padure!:rolleyes:
 

DeletedUser30628

Piter 90 mai lasa triburile si ia-o cu scoala de la clasa intai din nou.
Pe langa limba romana mai ai infinit de alte lucruri de invatat.
Vorba cuiva : doar nu traim in padure!:rolleyes:

nu trebuie tu sa imi spui mie ce sa fac ok???scriu cum vreau,vorbesc cum vreau....asa ca plasli ;)
 

DeletedUser

mai bunilor...daca n-ati observat pana acum cate atacuri au fost din partea noastra???? pana acum die s-a batut k voi doar,noi am dat o singura data organizat,rezultatul...nn99 aproape a disparut de pe harta...si stii k ti-am mai spus eu inainte ce reprezinti pt mine aline..sau ai uitat?:)

Arată pe hartă cît de bun eşti , poate atunci v-a conta parerea ta faţă de mine.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus