~B~B~ vs ~DMC~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iti dai seama :O !? eu stiu ca a fost altceva

ai iesit din Die.Ai intrat in PCA si cand ai vazut toata harta rosie te-ai dus inapoi in Die! ,de atunci te-au tratat ca pe un gunoi conducerea Die si pana la urma ai dat delete, nu ?

de asta am ramas in relatii foarte bune si acum cu o parte din conducerea Die,hai ca nici nu stii ce vorbesti
 

DeletedUser28165

exact , nici tu habar nu ai ce vorbesti despre FP . Noi stim adevarul cel mai bine ,doar ca tu ai fost primul care ai venit aici sa bati campii.
 

DeletedUser

exact , nici tu habar nu ai ce vorbesti despre FP . Noi stim adevarul cel mai bine ,doar ca tu ai fost primul care ai venit aici sa bati campii.

omule pacat ca nu mai am acele mesaje de la anubis in care nu avea incredere inimeni ca ar putea conduce FP chiar nici in raj* care era cel mai apropiat de el ....imi spusese ceva de genu ca sunteti persoane moi si nu ai avea forta dea conduce si de asta a cerut el voie celor din Die sa ma lase sa plec asta o pot confirma si cei care conduceau Die pe atunci
 

DeletedUser28165

aveam 15 ani pe atunci :))) macar varsta este o scuza pentru mine.

Nu si pentru tine :))
 

DeletedUser

zugu nu-l mai baga in seama, poate asa nu mai continua. Prisson nu stiu ce urmaresti, dar la ora actuala esti pe dinafara. Fa un topic separat intitulat "Istoria triburilor de pe L13, dupa Prisson". Sau muta-te la Spam.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cati din acesti jucatori au fost in top 100 dupa primele 8 luni ale l13?

punctele valoreaza ceva doar la inceput..pana in 20 de sate.

apoi ce cauti tu sa dovedesti e masurat in inamici invinsi si buline verzi contra adversarilor care merita mentionati.
ca e clar ca faci 1 mil puncte de 50 de ori mai usor in k15 decat in k55

........
pe de alta parte, cand aveam eu 200-300k puncte, eram pe 3 la inamici invinsi dupa niky si vis3z..si m-am mentinut acolo o perioada
si cu toate astea n-am fost in niciodata in top 100 ca punctaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

clasamentu la inamici invinsi nu inseamna nimic pentru ca degeaba esti 1 la inamici invinsi ca aparator daca esti sprijinit tot timpu de cei din trib asta nu arata ca esti un jucator bun si la clasamentu la agresor e la fel degeaba esti foarte sus daca nai cucerit nimic.
un clasament adevarat si corect se face asa dupa numaru total de sate pe care il are fiecare jucator se sterg satele inobilate intern si cele de barbari si asa vezi cu adevarat cine e cel mai bun jucator
 

DeletedUser33745

deci pana la urma clasamentele astea sunt degeaba :D
degeaba esti in top 1 ca apaarator sau atacator.. mai bine le spunem adminilor sa stearga topurile
sa jucam numai pt sate :))))
 

DeletedUser

clasamentu la inamici invinsi nu inseamna nimic pentru ca degeaba esti 1 la inamici invinsi ca aparator daca esti sprijinit tot timpu de cei din trib asta nu arata ca esti un jucator bun si la clasamentu la agresor e la fel degeaba esti foarte sus daca nai cucerit nimic.
un clasament adevarat si corect se face asa dupa numaru total de sate pe care il are fiecare jucator se sterg satele inobilate intern si cele de barbari si asa vezi cu adevarat cine e cel mai bun jucator

si totusi ... daca e s-o luam asa si asta e irelevant ... pentru ca poti sa iei sate de la jucatori foarte prosti sau jucatori care nu mai rezista pe granita si au lasat balta jocul ... asta inseamna ca esti jucator bun?

fiecare clasament arata cate ceva ...

cel ca aparatori, daca esti tot pe granita nu ai cum sa fii blindat complet ... asa ca oricat sprijin ai avea de la colegi tot e greu sa te mentii cand vin cate 2-3000 de atacuri
cel ca agresor - e cel mai greu sa urci in asta, si singurii jucatori care ataca si nu iau sate sunt cei care nu sunt pe granita ... asta nu-i face jucatori mai putini buni

iar clasamentul punctelor inseamna ca esti activ si trimiti sprijin sau ataci din moment ce nu esti la interne xD .. ca satele oricum cam stim de unde provim mai mult de jumatate
 

DeletedUser

pentru ca poti sa iei sate de la jucatori foarte prosti sau jucatori care nu mai rezista pe granita si au lasat balta jocul
nu vei lua 300 de sate in 6 luni doar de la jucatori slabi hai sa fim seriosi
 

DeletedUser

un jucator care se crede bun si e la granita nici nu ar trebui sa fie blindat cu 100.000 de fiecare pe toate satele de exemplu eu foarte rar ceream sprijin si eram inconjurat de 3 triburi cu care eram in razboi atunci PCA ,GOD si inca un trib nu mai stiu exact cum se numea
 

DeletedUser33745

in afara ca faci multi-post off-topic domnul "cine vrei" nu te agita sa dai explicatii
ca nu ai nici o treaba cu jocul :D
 

DeletedUser33745

stiu...pacat ca nu e nici un admin acum sa dea warn-uri ca se discuta altceva decat ar trebui si se face multi-post
 

DeletedUser

un jucator care se crede bun si e la granita nici nu ar trebui sa fie blindat cu 100.000 de fiecare pe toate satele de exemplu eu foarte rar ceream sprijin si eram inconjurat de 3 triburi cu care eram in razboi atunci PCA ,GOD si inca un trib nu mai stiu exact cum se numea

100.000 de trupe n-am avut niciodata pe sate ... nici daca erau izolate in marea rosie :)
 

DeletedUser

Si uite asa sa ajuns la capatul razboiului, unul nu scurt dar nici prea lung. BB acazut frumos, DMC a invins cinstit, pierderi de ambele parti, viteji si lasi de ambele parti, victoria apartine a doi jucatori care au iesit cu fruntea sus din razboi...Muhamad Ali si Baghera09 tot respectul pentru ei, au jucat frumos, au incheiat frumos. Acestea fiind spus am rugamintea la moderator sa inchida acest topic.


Salutare tuturor si spor la joc in continuare...Cu stima si respect pentru jucatori de pe l13, Gabi04...e ultimul meu post pe extern.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus