~B~B~ vs ~DMC~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

esti tu asa de sigur? ca mai dureaza ? ..hm eu cred ca nu


nu imi place sa visez ...sunt realist si vad tot ce misca in trib dar si la adversari.


si piter inca traiesti in trecut ..si cand spun asta ma refer la faza ca de 7 luni tu nu ai facut nimic pentru trib si am sa iti si argumentez

la razboiul cu die nu ai participat decat pe final cand sau cedat conturile din k56
la razboiul cu CL ..hm ce pot sa zic sa terminat rpd dupa un organizat facut de tot tribul si dupa o saptamana in care toti jucatori de pe granita au inceput sa urle si sa injure ca nu primeau sprijin
la razboiul cu dmc idem in k55 nimic k56 nimic ai fost in siter peste 60 zile ...si acum o sa vii sa zici ca ai rupt die ..hm cand ? cand l-am terminat noi ? si erau conturile mirinda orch pe stergere ? si cand ai inceput sa cuceriti sate moca ? ca nu riposta nimeni ? stiu bine ce sa intamplat si atunci cu orch cand veneai si te dadeai viteaz ca voi l-ai cucerit ...da ma voi ca aveati nobili garla si nu riposta nimeni pe contu ala ....ia tu un sat la 20 ore cum era atunci si sa nu ai aparare timp de 2 zile si sa nu riposteze nimeni din dmc si sa vezi o comparatie ce inseamna sate moca si sate muncite

vezi ca incepi sa ** cam aiuria tu......daca eu de 7 luni de zile nu am facut nimic in tribu asta....las ca ai facut tu ;)
la razboiu cu CL am rezolvat repede si dupaia am stat in marea albastra....la care ii spuneam eu la muhamadu sa nu terminam razboiu si sa continuam...sa nu ii luam pe ei la noi pentru ca ramanem noi in marea albastra si incet incet am ajuns pe k56 unde am luat 3 sate si incet incet am ajuns la cateva zeci de sate,apoi pe k57 am inceput cu orch ala cand lam atacat eu ozzy add si aliatu sa ii luam sate la greu....adica majoritatea le-am luat noi....si atunci am lasat contu pe sitter pentru ca am avut niste probleme si nu am mai avut internet sa continui....dar daca nu aveam acele probleme stai linistit ca inaintam frumos pe k57

si inca ceva, nu te mai da mare in parcarea goala cu grupa ta ;) cat ca voi ati dat jos DIE noi ne-am ocupat pe alte granite.....si fiecare a facut cate ceva in acest trib ;).....

si termina sa ma ataci aiuria cu vorbe ca nu isi mai au rostu....daca lumea se lasa ca ii sa luat de l13 si nu mai are timpu necesar incepi sa le sari in cap????
am inceput in BB si am crescut alaturi de multi in acel trib....acum ma retrag si eu pentru ca mi-a ajuns de atatea batai de cap ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu inca vad ca BB este pe primu loc :) si nu a picat inca ;)....deci mai este pana va pica .....mai aveti de munca inca :)

degeaba e pe primul loc, nu mai sperie pe nimeni:cool:, nu mai e BB-ul de altadata, dupa ruperea laturi TS a scazut mult BB-ul in organizare, credca superpandev e acum dupa plecarea lui piter singurul care mai trage dupa el epava BB. Conteaza sa fi pe primul loc si sa fi un trib mamut prin recrutari masive de jucatori cu punctaj ridicat si sa nu speri pe numeni de pe harta sau conteaza sa fi un trib ( chiar si de loc mai mic ca treapta 3 ) si atunci cant te pui la joc maturi cu dusmani pe jos...Exemplu fostul HL de pe l8 care dupa cate imi aduc aminte era de reng 5 si jucat f bine si fostul HD de pe l1 care la fel erau de rang 4 si rupeau normele;).
 

DeletedUser29034

treceam de DMC daca nu erau doi juc: 206cc si raj*, daca DMC nu avea acesti doi juc , nu rezistau in fata noastra.Dar asa , trec ei de noi.Cand am zis sa jucam nu eram bagat in seama , sa va vad acum , sa vedeti cum se joaca acum :D:D:D si nu in k 65 sau 76.

Un trib nu sta doar in 2 jucatori,daca 206cc sau alt jucator de pe granita a rezistat,a fost deoarece a fost sprijinit de restul colegilor din trib,orice succes al oricaruii jucator este automat prin meritul tribului care sa organizat corespunzator,este adevarat, conteaza si cat de activ este jucatorul de pe granita si ce skill-uri are,dar fara ajutor din partea colegilor nu ar rezista nimeni!
 

DeletedUser29034

Cu toate problemele BB inca cond vad.Pacat de el,dar daca nu era tot circul,daca jucau toti,defilam cu dusmanii.Dar ca in viata reala si aici,avem si bune dar si rele.

Conduce deoarece a durat o perioada pana ne-am organizat corespunzator,si am facut asta din mers ( ma refer strict la ~DMC~),deoarece am avut foarte multe probleme cu o parte din conturile de pe granita si cu o parte din jucatorii veniti din tribul Die,dar incet,incet am inceput sa rezolvam problemele,mai sunt cateva,dar speram in urmatoarea perioda sa le punem la punct!
Cat despre faptul ca daca nu aveati probleme,si erati toti ati fi defilat!!!....hmmm....asta ramanea de vazut,cert este ca toate triburile au mai avut probleme,si s-au confruntat cu plecari de jucatori,si de la noi au plecat jucatori de baza: taranaga,Serpyco,angy2000,TOMIBOY 2,Byk Daniles,H3ll,pucipuci,Razgul,Sharp3e,kllemar,taiana,ady bryliant,ghici,si multi alti,......deci,.....la fel as putea spune si eu,ca daca ramanea toata echipa "mutam muntii din loc",dar sunt simple presupuneri,...ei au plecat din diferite motive,si am continuat sa jucam cu cei care au mai ramas,este un joc,in care intr-un final fiecare se retrage!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: =nBz= ~DMC~ [OUT]
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

[

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,605
Tabăra 2: 3,409
Diferență: 196

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,406,523
Tabăra 2: 33,937,586
Diferență: 3,468,937

chart




Cu toate problemele BB inca cond vad.Pacat de el,dar daca nu era tot circul,daca jucau toti,defilam cu dusmanii.Dar ca in viata reala si aici,avem si bune dar si rele.

Dintotdeauna e un time frame gresit :) ... in primul rand

In al doilea rand ... mai e si TS ...

In al treilea rand ... mai sunt si academiile, si a voastra desigur ...
 

DeletedUser

degeaba e pe primul loc, nu mai sperie pe nimeni:cool:, nu mai e BB-ul de altadata, dupa ruperea laturi TS a scazut mult BB-ul in organizare, credca superpandev e acum dupa plecarea lui piter singurul care mai trage dupa el epava BB. Conteaza sa fi pe primul loc si sa fi un trib mamut prin recrutari masive de jucatori cu punctaj ridicat si sa nu speri pe numeni de pe harta sau conteaza sa fi un trib ( chiar si de loc mai mic ca treapta 3 ) si atunci cant te pui la joc maturi cu dusmani pe jos...Exemplu fostul HL de pe l8 care dupa cate imi aduc aminte era de reng 5 si jucat f bine si fostul HD de pe l1 care la fel erau de rang 4 si rupeau normele;).

gabi iar vorbesti fara sa stii ...momentan sunt 4 jucatori in conducere

wanda
ozzy
pandev
si cu mine


atacuri organizate eu ..aparare eu .... de pasat tot la mine ajunge ..deci nu vad cum trage altcineva pentru bb
 

DeletedUser

adica ce vrei sa spui ?

tu cumva esti ala fraier in trib , care face toata treaba grea , iar pandev e ala destept care sta cu burta la soare si are acces la toate conturile voastre ?:))))
 

DeletedUser

adica ce vrei sa spui ?

tu cumva esti ala fraier in trib , care face toata treaba grea , iar pandev e ala destept care sta cu burta la soare si are acces la toate conturile voastre ?:))))

scuze dar pandelica nu are acces decat prins siter .
 

DeletedUser

si de la noi au plecat jucatori de baza: taranaga,Serpyco,angy2000,TOMIBOY 2,Byk Daniles,H3ll,pucipuci,Razgul,Sharp3e,kllemar,taian a,ady bryliant,ghici,si multi alti
cati din acesti jucatori au fost in top 100 dupa primele 8 luni ale l13?
iti zic eu niciunu
 

DeletedUser28165

Daca a fi jucator inseamna sa fii in top15-100-200 , atunci eu dau delete =)))))
 

DeletedUser

si tu esti cumva in top 100?eu nu,dar voi fi!!!

Cele mai multe puncte: 3,439,676
10th November 2009
vicleanule vezi ca sefii tai imi cereau sfaturi pe timpu ala ce sa faca si greseala mea a fost ca i-am ajutat
pe cand zughyku a ramas sa conduca FP si la condus asa de bine ca na ramas nimic din el i-am zis sa fuzioneze cu power sau cum le mai zicea dar el nu vroia din cauza ca ei se inteleg bine cu CN si el are alergie de la ei si a luat o parte din jucatori si a plecat in PCA tribul cu care FP era in conflict iti pot zice mai multe daca vrei de ce au facut acesti "prieteni"
de asta anubis ma cauta prin Die ca sa ma intorc sa conduc tribu ca cei care erau in conducere nu puteau sa conduca un trib asa mia zis el mie si chiar lea cerut celor din Die sa ma lase sa plec
 

DeletedUser28165

=)))) amice esti total pe dinafara.
eu conduceam fp-ul de 2 luni dinainte sa se desfiinteze, doar ca anubis era singurul care ma cunoastea , cu restul nu vorbisem niciodata.


Asa ca mai taci =))))


P.s da nu ne zici si noua numele tau :))?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29034

vali,...vorbesti cu prisson,adevarul e undeva la mijloc,fiecare cunoaste partea lui,..dar nu vad ce relevanta mai au toate aceste povesti!
 

DeletedUser28165

vezi ce se ajung unii daca le arati respecT?


prison : parca ai dat delete din cauza ca te-a facut chivu din vorbe nu ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ce se ajung unii daca le arati respecT?


prison : parca ai dat delete din cauza ca te-a facut chivu din vorbe nu ? :D

inainte sa scrii prostii sa te informezi 2 mesaje i-am scris odata cand era in power si odata cand a fost problema cu nextel da de vorbit nu am stat sa vorbesc cu el ca pentru mine era un nimeni cum este si acum
 

DeletedUser28165

tu esti singurul nimeni de pe acest forum, asa ca te-as ruga sa te retragi ;)
 

DeletedUser

stergere am dat din cauza unor discutii cu conducerea din Die si nu din cauza voastra si pana la urma am avut dreptate la ce ziceam eu atunci ca toti cei din Die pe urma au zis ca am avut dreptate asa ca
 

DeletedUser28165

iti dai seama :O !? eu stiu ca a fost altceva

ai iesit din Die.Ai intrat in PCA si cand ai vazut toata harta rosie te-ai dus inapoi in Die! ,de atunci te-au tratat ca pe un gunoi conducerea Die si pana la urma ai dat delete, nu ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus