~B~B~ vs. L13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

E declarat. Incepe!
- probabil, cel mai spectaculos razboi de pe triburile.ro
 

DeletedUser

lysimah eu zic ca e cel mai urat macel posibil pe triburile.ro :)
 

DeletedUser

lysimah eu zic ca e cel mai urat macel posibil pe triburile.ro :)

offff ce vorbaret ai devenit de o vreme...:D:D:D:D
o s avedem , MACEL??? pai ce suntem la ABATOR sau pe FRONTUL DE LUPTA??? :rolleyes::rolleyes:
O sa fie un razboi frumos , si n00bii o sa vedeti ca rezista.
 

DeletedUser

Din moment ce la primul atac organizat nBz spre ~B~B~ 60% din satele de atac mi se intorc acasa, am peste 40% rapoarte verzi si o gramada de sate cu ferma si cladirea principala 1... eu zic ca e macel, nu e razboi... acolo e razboi cand dau de sprijin pe sate... nu de sate goale... trag si eu sa cresc la inamici invinsi si nu reusesc si asta doar din vina voastra !

Am fost vorbareti tot timpul, doar ca se mai intampla ca oameni normali sa aiba niste "chestii" de rezolvat inafara jocului... si n-au timp sa si raspunda la toate mesajele de pe forum :) ... sau nu era cazul ca sa primiti raspuns .
 

DeletedUser

~B~B~ dupa ce va incepe adevaratu rozboi voi contra l13 va zic eu ca nu o sa mai iesiti pe extern ca nu veti mai avea cum , voi chiar aveti sperante sa rezistati ? :))
 

DeletedUser

~B~B~ dupa ce va incepe adevaratu rozboi voi contra l13 va zic eu ca nu o sa mai iesiti pe extern ca nu veti mai avea cum , voi chiar aveti sperante sa rezistati ? :))

:D:D:D fricosule crezi ca fug k tine??? in veci.o sa vin pe extern si cand nu o sa mai am niciun sat , o sa lupt pana la ultima lance...dar in veci nu VOI ACCEPTA INVITATIE intr un trib dusman.
Vedem ce v a fi,.dar vad ca doriti tare sa ne bateti..VRETI SA VA DAM SATELE??? unii nu s in stare sa le i a nici goale.GARANTAT :):):):):)
De luni incepem , vedem cand se v a termina si cum se v a termina.:p:p:p


Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~ =DMC= -DMC- nbz nbz=:)
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,770
Tabăra 2: 1,613
Diferență: 2,157

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,771,574
Tabăra 2: 16,517,951
Diferență: 22,253,623

image.php



asta e pana acum....vedem de acum cum o mai fi.









Aici se vede cat MACEL avem.Se vede cine ataca si cine se apara.Pana acum se pare ca meritam locul 1.cu toti contestatarii.
O zi buna sa aveti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Razboiul asta o sa se termine cand nu or sa mai aiba jucatorii chef de joc sau o sa se lase..altfel o sa dureze cativa ani.
si muhamed.in statistica aia voi aveti 1600 de sate luate de la die! ( -dmc- )deaia e asa de inegala..
 

DeletedUser

Si uite asa cu postul de mai sus a proseforului Muhamad a aratat el lumi cat de viteji sunt cei din BB, pai mai domnu prosefor, cum sa nu fiti voi rang 1 daca atacati ca dezmetici in sudul harti unde triburile mici nu se pot dezvolta din cauza foamei voastre dupa sate...ca aparatori sunteti jalnici o demonstreaza si rangul aparut in postul tau...pai la ditamai tribu si avand in vedera ca ocupati destule k sa aparati toate granitele, voi aveti rag la la aparator?:eek:
 

DeletedUser

...ca aparatori sunteti jalnici o demonstreaza si rangul aparut in postul tau...pai la ditamai tribu si avand in vedera ca ocupati destule k sa aparati toate granitele, voi aveti rag la la aparator?:eek:
Sau mai degraba restul mai au de demonstrat ceva ca atacatori :))
Chiar sunt curios daca ii scoateti pe "baietii rai" ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pi eu unul zic ca am demonstrat (ma refer strict la DMC), in ultimele campani cand spre deosebire de voi am luat sate si nu buline rosi:D
 

DeletedUser

[OUT] inca nu va declarat sau nu ati facut publice imformatiile

sa declarat decat pe forumul lor:cool:

curlymind în data de 11.04. la ora 09:15
Buna ziua!

Dupa cum ati aflat, maine seara se termina diplomatia cu [OUT]. Rog toti jucatorii implicati sa imi trimita efectivul de sate de atac, pentru organizarea ofensivei.

Pentru ca harta s-a subtiat pentru noi, trebuie sa incercam sa fim mai disciplinati. Cei care au dat la ~DMC~, raman acolo, cei care au dat la =nBz=, trimit efectivul de sate de atac lui bismbe. Cei care au interese pe 2 granite, sa-si imparta efectivul proportional cu raza de actiune pe fiecare dintre ele.

Cu cat le primesc mai repede, cu atat ne putem ataca mai rapid si vom avea inca avantajul elementului surpriza. Sper ca pana in seara asta sau maine dimineata, sa avem confirmata participarea fiecaruia dintre voi!

Toata lumea da intr-un singur loc, stabilit strategic, in functie de informatiile primite! Nu trebuie sa existe comentarii "eu nu dau acolo" sau "eu imi tin trupele de atac aici" s.a.m.d.!

circulara adresata intregii familii ~B~B~




si uite asa mai mari demnitari din BB ajung sa trimita mesaje "pierdute" lu alex:cool:
 

DeletedUser19202

cine tia dat mesajul ala....?akarafeo sau raj? asa de curiozitate:)))))))

mai bine aparati alea 2-3 sate de granita pe care le ai..ca nu se stie..stai linistit..ca stiu.eu ce credeti ca stiti voi..da nu e chiar asa..cum crezi tu..
 

DeletedUser

sa declarat decat pe forumul lor:cool:

curlymind în data de 11.04. la ora 09:15
Buna ziua!

Dupa cum ati aflat, maine seara se termina diplomatia cu [OUT]. Rog toti jucatorii implicati sa imi trimita efectivul de sate de atac, pentru organizarea ofensivei.

Pentru ca harta s-a subtiat pentru noi, trebuie sa incercam sa fim mai disciplinati. Cei care au dat la ~DMC~, raman acolo, cei care au dat la =nBz=, trimit efectivul de sate de atac lui bismbe. Cei care au interese pe 2 granite, sa-si imparta efectivul proportional cu raza de actiune pe fiecare dintre ele.

Cu cat le primesc mai repede, cu atat ne putem ataca mai rapid si vom avea inca avantajul elementului surpriza. Sper ca pana in seara asta sau maine dimineata, sa avem confirmata participarea fiecaruia dintre voi!

Toata lumea da intr-un singur loc, stabilit strategic, in functie de informatiile primite! Nu trebuie sa existe comentarii "eu nu dau acolo" sau "eu imi tin trupele de atac aici" s.a.m.d.!

circulara adresata intregii familii ~B~B~




si uite asa mai mari demnitari din BB ajung sa trimita mesaje "pierdute" lu alex:cool:





le dau eu informatii la astia din familia BB,numai sa ma contacteze,cat mai multi sa vezi ce i informez:)))
 

DeletedUser

:D:D:D fricosule crezi ca fug k tine??? in veci.o sa vin pe extern si cand nu o sa mai am niciun sat , o sa lupt pana la ultima lance...dar in veci nu VOI ACCEPTA INVITATIE intr un trib dusman.
Vedem ce v a fi,.dar vad ca doriti tare sa ne bateti..VRETI SA VA DAM SATELE??? unii nu s in stare sa le i a nici goale.GARANTAT :):):):):)
De luni incepem , vedem cand se v a termina si cum se v a termina.:p:p:p


Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~ =DMC= -DMC- nbz nbz=:)
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,770
Tabăra 2: 1,613
Diferență: 2,157

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,771,574
Tabăra 2: 16,517,951
Diferență: 22,253,623

image.php



asta e pana acum....vedem de acum cum o mai fi.









Aici se vede cat MACEL avem.Se vede cine ataca si cine se apara.Pana acum se pare ca meritam locul 1.cu toti contestatarii.
O zi buna sa aveti.




In primul rand...primii la aparatori sunt out a,adica vechiul try,se vede cat am dat pe ei de nu au mai dus...si in al doilea rand cred ca daca mai continuam in vechiul nbz(=end=) poate noi eram primii la agresori :p:p:p
 

DeletedUser

cine tia dat mesajul ala....?akarafeo sau raj? asa de curiozitate:)))))))

mai bine aparati alea 2-3 sate de granita pe care le ai..ca nu se stie..stai linistit..ca stiu.eu ce credeti ca stiti voi..da nu e chiar asa..cum crezi tu..

Cu primul mentionat de tine, din pacate pentru mine nu am vorbit pana acu deloc cu el, dar promit ca o sao fac( ai ce invata de la omul ala ca doar e rang 1 si il merita, asta o demonstreaza si rangul la inamici invinsi, nu ca wannda si angelo de la voi:rolleyes: ) iar cu raj nu fac schimb de astfel de informatii:D...cand v-am spus ca sunt preferat de unii din mai marii lideri BB voi urlati BATMAN, BATMAN...cat despre ultima parte a afirmatiei tale am rugamintea sa o traduci...ca nu am inteles decat ca stiu eu, ca sti tu, ca faci tu ca dregi tu:rolleyes:
 

DeletedUser19202

pai..eu am scris destul de clar..nu e vina mea ca nu poti tu intelege...si..comparatiile tale..cu inamicii invinsi..sunt cam trase de par..as putea sa ti explic.da...lasa..ca e cazul sa inveti si tu...:))) oricum,,,nu e cum spui tu mai sus.;)
 

DeletedUser

Cu primul mentionat de tine, din pacate pentru mine nu am vorbit pana acu deloc cu el, dar promit ca o sao fac( ai ce invata de la omul ala ca doar e rang 1 si il merita, asta o demonstreaza si rangul la inamici invinsi, nu ca wannda si angelo de la voi:rolleyes: ) iar cu raj nu fac schimb de astfel de informatii:D...cand v-am spus ca sunt preferat de unii din mai marii lideri BB voi urlati BATMAN, BATMAN...cat despre ultima parte a afirmatiei tale am rugamintea sa o traduci...ca nu am inteles decat ca stiu eu, ca sti tu, ca faci tu ca dregi tu:rolleyes:

offf ce ** tu fara sa stii.
wandda daca te uiti in zona lui intelegi inamicii.daca te ai uita la ISTORIc ai intelege cand era el RANG 1 la inamici.dar esti prea disperat k sa intelegi **.DOAR ATAT STII :RUPEM BB.dar tu l rupi???? un jucator de academie care e dezastru pe harta??? sincer lasa pe altii sa ** de wandda , de BB.
Rog toti juc din BB sa se abtina.Deja am ajuns prea sus cu niste COPILASHI.Vad ca apar tot felul de comentatori dar ei mai bine s ar uita in CURTEA lor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus