~B~B~ vs. L13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33745

tu iar te bagi in seama?
el a zis asa: "Oricum BB a rezistat eroic ,si de f multe ori a fost pe plus cu dusmanii "
doar cu dmc-ul nu cu toti!
tu calca apa!
 

DeletedUser

@tylicaru ,daca nu a i stii cum s au luat acele sate nu ti as mai zice.

insa toata harta stie ca acele sate s au luat prins stergerea unui membru TS,practic ati facut innobilare interna.
Cum a venit om pe cont,cum s a oprit innobilarea deci ciocu mic
 

DeletedUser30628

lasa-i ma pe astia din NBZ...trib de inactivi ca altceva nu sunteti :D :D :D :D

aaa si inca ceva tilicare :))....cand o sa incepi sa joci si tu cum am jucat eu triburile...atunci sa imi mai scrii mie ceva...oke???
pana acum in fata mea esti un noob nu altceva ;)
 

DeletedUser33745

oke... du-te si lasa-ne

si untarule, nu vorbeam numai de statistica cu TS, si de cea cu BB
 

DeletedUser

lasa-i ma pe astia din NBZ...trib de inactivi ca altceva nu sunteti :D :D :D :D

aaa si inca ceva tilicare :))....cand o sa incepi sa joci si tu cum am jucat eu triburile...atunci sa imi mai scrii mie ceva...oke???
pana acum in fata mea esti un noob nu altceva ;)

piter asa cum numesti tu un trib de inactivi au castigat in fata unui trib de activi cum a fost bb si ts in zona aceea
 

DeletedUser

auzi tilicare.....razboiu sa terminat ;)....dar cu cum a facut andreiuntaru ii cel mai ok,toate triburile contra BB.....si dupa statistica se vede ca inca am ramas cu cate sate in plus luate....asa ca nu mai posta aiuria ;)

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: ~DMC~ =DMC= [OUT] =nBz=
Players:

baga si TS piter si ai sa observi ca ajungi pe minus
 

DeletedUser

Parca am, zis ** in ultima noastra discutie.Esti bun , DMC e cel mai tare , dar gata , scuteste-ne cu comentariile astea si starea asta de pupincurism.
Ziua buna...nu esti in masura sa critici du BB ul ;)
 

DeletedUser

Parca am, zis ** in ultima noastra discutie.Esti bun , DMC e cel mai tare , dar gata , scuteste-ne cu comentariile astea si starea asta de pupincurism.
Ziua buna...nu esti in masura sa critici du BB ul ;)

andrei nu am zis nimic de dmc ... am spus realitatea pe care tu inca nu o vezi ...

am zis doar ca nbz a inaintat in aceea zona si cand era bb si cand era ts ...si l-am citat pe piter cand am spus nbz trib de inactivi ...asa cum a fost el a cucerit in zona respectiva ..


deci care e problema ta ? iti e greu sa accepti adevarul ?


iar tu in fata mea esti un jucator care sa a dat stergere cont si a renuntat la bb cand ii era cel mai greu ..iar acum vine si urla in stanga si dreapta ca ai facut si ai dres.... ti-am zis tu ai fost cel cu gura pe extern in bb atat ... nu ai facut organizate .. nu ai organizat granita pentru sprijin ..

organizate wog CL ( curlymind )
organizate nbz grupa respectiva ( sebastos si cine a mai fost )
organizate die si dmc ( eu si inca 2 exceptii .. .ultimul inseamnaO si inca unu facut de tine si acela prost pentru ca fiind conducator bb si jucator de 4 ani asa cum spui nu ai stiut sa ti cont de timpul parcurs de cel mai indepartat jucator pana la tinta ...practic ai pierdut din calcule 2 zile si apoi ai inceput sa urli la jucatori ca ei sunt vinovati ca nu ataca in timpul indicat de tine ... )



a da si apropo mai sti ce ai spus atunci cand a aparut TS pe harta ? ( ca tu iti iei jucatorii buni si activi in TS si ca faci si dregi ..si rupi harta in doua ...practic ai fugit in TS cu "aia buni" si ai parasit BB-ul ) .


Repet in fata mea esti doar un cont sters ..si nu mai existi pe lumea 13.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

andrei nu am zis nimic de dmc ... am spus realitatea pe care tu inca nu o vezi ...

am zis doar ca nbz a inaintat in aceea zona si cand era bb si cand era ts ...si l-am citat pe piter cand am spus nbz trib de inactivi ...asa cum a fost el a cucerit in zona respectiva ..


deci care e problema ta ? iti e greu sa accepti adevarul ?

Mihai ti-am zis ** pe privat ultima data.Nu ma intereseaza ca acuma esti in DMC si incerci sa ne arati noua ca sunt cei mai buni , cei mai tare si multe altele.Eu vreau sa lasi BB ul si tot ce apartine de BB.Ai plecat lasa starea asta de victima si hai sa ** de lucruri serioase.
Eu vad ca tii sus si tare ca dusmanii au demoalt BB, cer statistici cand tu ca , cond , fost cond al tribului ar trebui sa-ti vezi lungul nasului si sa taci malc.Dupa toate comentariile astea si starea asta , pot sa mi dau seama de ce refuzai tot timpul sa se atace 55-56.Oare sunt prietenii tai de cand erai in LS???
Vezi ca bagi din burta la tine multe , nu incerca marea cu degetul ca nu tine.vrei sa stai in DMC?? taci, daca nu iti arat cum stau lucrurile.
Ziua buna...daca mai ai nelamuriri te astept pe privat.Aici sa lasam treaba asa cum este ;)

PS:daca in fata ta sunt un cont sters, tu un fata mea esti un n00b.Un nimeni care a venit din LS cand nu stia nici ce e toporul , care bocea pe la altii ca vrea drepturi si care isi acuza dupa colegii de tredare.Dar tu esti singurul care a tradat.untaru avea dreptate cu , conturile cedate , si alte rahaturi.Daca asta vrei asta primesti.Sa te vad pe 13 de acum , acuma incepe adevaratul razboi.Taci ca e mai bine , ca sa nu te trezesti fara grupa aia laudata ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Andrei


arata si mie un fragment in care eu spun asta "Nu ma intereseaza ca acuma esti in DMC si incerci sa ne arati noua ca sunt cei mai buni"


iar vorbesti pe langa si nu stii sa discuti pe un subiect.


Si sa iti raspund la intrebarea cu k55 orice om care stie strategie stie un simplu lucru " nu ataci jucator din conducere care este deja blindat....ci cauti punctele slabe ale dusmanului " dar joci de 4 ani acest joc si nu sti ca sa lovesti in punctele slabe ale dusmanului ..nu in cele forte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Andrei


arata si mie un fragment in care eu spun asta "Nu ma intereseaza ca acuma esti in DMC si incerci sa ne arati noua ca sunt cei mai buni"


iar vorbesti pe langa si nu stii sa discuti pe un subiect.


Si sa iti raspund la intrebarea cu k55 orice om care stie strategie stie un simplu lucru " nu ataci jucator din conducere care este deja blindat....ci cauti punctele slabe ale dusmanului " dar joci de 4 ani acest joc si nu sti ca sa lovesti in punctele slabe ale dusmanului ..nu in cele forte.

Atat am avut de spus.Evita subiectul BB si ai liniste.Daca mai vad ca ataci juc din BB si vii iar cu tot felul de minciuni pe aici, incalc promisiunea si iti arat ca nu ramai cu nimic ;);)
** cu ei fa ce vrei , dar lasa pupincurismul asta si scuteste-ne.Ti am luat apararea dar vad ca am facut cea mai mare greseala.Cand altii ziceau ca esti zero barat eu ti am dat conducere, acuma vad ca ai prins aripi.taci si ai viata buna , ataca si primesti ce doresti.
Ziua buna...
 

DeletedUser

andrei atat te rog

arata un singur fragment in care demonstrezi ca eu sunt pupincurist cum spui ca sunt ... daca nu esti capabil sa arati acel fragment inseamna ca iar vorbesti prostii asa cum ne-ai obijnuit.
 

DeletedUser

andrei atat te rog

arata un singur fragment in care demonstrezi ca eu sunt pupincurist cum spui ca sunt ... daca nu esti capabil sa arati acel fragment inseamna ca iar vorbesti prostii asa cum ne-ai obijnuit.

doggyvl în data de 28.07. la ora 13:33
Legat de dizolvarea BB-ului ...au aparut posturi ca doar [player]Muhamad Ali[/player] poate sa faca asta .... sincer nu inteleg care va este problema [player]Muhamad Ali[/player] a dat stergere cont a parasit lumea aceasta ..sa terminat subiectul [player]Muhamad Ali[/player] ..acum este doar un cont de 116 pct ... ce vreti sa faceti sa cresteti contul respectiv si sa cuceriti harta ??? sa fim putin realisti ca nu se va intampla asta


doggyvl în data de 28.07. la ora 23:17
..."sunt jucatori in bb care au auzit ca tu vrei tribul si reactia lor a fost ceva de genu " pai el ce mai vrea ? nu a dat stergere si a pleca !! "


Sunt doua citate.Pe fata imi ziceai ca esti cu mine , ca jucatorii din BB nu ma vor , ca nu vor sa fie dizolvat de mine.Pe la spate vad ca le trageai lor tepe si ii atacai ca sustin ca tribul sa fie dizolvat de mine.
Doi la mana.Starea de pupincurism , stii de unde reiese.????Piter se cearta cu Tilica , tu vii si ne aratai ca BB a fost rupt , sa puna academia DMC sa vedem, noi ce tari sunt ei.E de la dusmani , cond in tribul BB ai ajuns avocatul lor.Cand tu ca , conducator ar trebuie s taci si sa vezi de joc.Ai plecat cu , codita intre picioare , ai bagat numai minciuni si acuma vii si ataci pe altii.
Nu mai comenta nimic ca esti zero.Hai pe skype si iti arat tot.Am tacut pana acum din respect pt altii , pt cuvantul lor si pt respectul care l am pt ei.Tu esti un nimeni si daca nu taci promit ca ma bag si iti arat ca nu ramai cu nimic.Ai grija...Nu ma fa sa sar peste cuvintele alea...NU MA BAG ;)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"doggyvl în data de 28.07. la ora 13:33
- Legat de [player]Muhamad Ali[/player] ca tot am auzit doar ca el in sus si el in jos ... vreti sa stiti purul adevar ? Din ianuarie pana acum el a facut doar un singur organizat si acela prost pentru ca a dat tintele fara sa tina cont de distanta parcursa de jucatorii din k-urile din spate ... iar a doua zi a inceput cu circulara ca jucatorii sunt vinovati si ca nu are cu cine sa joace. "

mint cu ceva ???? ai facut alt organizat ???? nu cred deci gura mica

"doggyvl în data de 28.07. la ora 23:17
..."sunt jucatori in bb care au auzit ca tu vrei tribul si reactia lor a fost ceva de genu " pai el ce mai vrea ? nu a dat stergere si a pleca !! ""

ia legatura cu mamulus sa vezi ca atunci cand a auzit ca tu vrei sa dai dizolvare la bb dupa ce ai dat stergere cont si ai parasit lumea ...... a zis ceva de genu


mamulus în data de 28.07. la ora 13:45
glumesti nu-i asa?..pai e de domeniul trecutului mohamed..chiuar ca nici nu mai merita cel putin ascultat....
doggyvl în data de 28.07. la ora 13:43
corect mamu ...dar esti de aceeasi parere cu mine ca si andrei muhamed nu mai are ? odata ce a dat stergere sa spalat pe maini cu bb-ul ?




cand se certata piter cu Tilica am spus asa ..sa se puna statistica cu toate triburile ..inclusiv TS cu ce am gresit daca am cerut statistica completa?

eu nu am plecat cu codita intre picioare .... tu esti acela care nu ar mai trebui sa comenteze AI DAT STERGERE CONT SI TE-AI SPALAT PE MAINI ....



Andrei AI DAT STERGERE CONT ....EU INCA NU AM DAT SI INCA SUNT PE HARTA ... TU CE MAI CAUTI AICI ? LA 116 PCT ESTI UN CONT NUL CARE NU MAI EXISTA .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai cum e mai demn SA DAI STERGERE sau sa mergi la dusmani si sa i pupi pe fese????
Nu mai comenta ca nu stii.intreaba pe violeta cate organizate am facut si la ce ora.Erau conducatori de grupa in BB pt asta.Eu faceam altceva , eu stateam in conf ore in sir cu dusmanii , eu ** la telefon cu ei , ca sa va scot din cacat pe voi.Cand am plecat in TS ai si facut alianta cu DMC.imi ziceau jucatorii MUHAMADEEEEEEEEEEEE DOGY NE VINDE LA DMC.Ce ziceai tu atunci??? FUZIUNE CU DMC?? Cand am pelcat prima data asta ai facut si asta ai gandit:FUZIUNE CU DMC.De ce??? DE CE??? Imi poti da un raspuns???
Ieri am sters postarea , am promis c anu mai scriu, dar vad ca tu asta vrei.Ti-am zis si ma tin de cuvant.Ai cuvantul meu ca intr-o luna se schimba lumea 13.Atat iti zic....

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
Vacanţă plăcută!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

".Cand am plecat din TS ai si facut alianta cu DMC.imi ziceau jucatorii MUHAMADEEEEEEEEEEEE DOGY NE VINDE LA DMC.Ce ziceai tu atunci??? FUZIUNE CU DMC?? Cand am pelcat prima data asta ai facut si asta ai gandit:FUZIUNE CU DMC.De ce??? DE CE??? Imi poti da un raspuns???"

Andrei nu este vorba de demnitate aici ...tu nu ai mai vrut sa joci ai dat stergere ..ai plecat ..eu am vrut sa raman sa joc ...este un joc andrei ..nu exista dusmani decat pe harta si aceea se schimba mereu in functie de diplomatia fiecarui trib.


andrei degeaba ai fost in conducere daca nu sti ce sa intamplat

1 nu a fost alianta cu dmc
2 a fost rugamintea lui wanda sa obtin 5 zile de linite pentru a reorganiza granita sa avem timp sa retragem si sa trimitem iar sprijin pe granita
3 nu a fost alianta si nici pna ...singurul lucru obtinu a fost o promisiune ca timp de 5 zile nu o sa fie atacuri organizate pe BB ci doar atacuri individuale ..


vezi andrei ...daca nu stii povestea mai bine taci . intreaba pe cine vrei dmc nu a fost la alianta si nici la pna ..si nici noi la ei ....iar de ce sa discutat atunci ** cu chivulet si zughi....wanda ne putand sa participe datorita problemelor personale pe care banuiesc ca sti si tu care sunt


P.S. eu nu ma iau de BB ...ci ma iau de tine personal pentru ca dupa ce ai plecat si ai parasit bb-ul mergand in TS ( ca sa rupi harta in doua si sa cuceresti tot ...sunt cuvintele tale ... ) acum apari dupa ce ai dat stergere si faci pe eroul ..... tu fiind un jucator care apartine trecutului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

".Cand am plecat din TS ai si facut alianta cu DMC.imi ziceau jucatorii MUHAMADEEEEEEEEEEEE DOGY NE VINDE LA DMC.Ce ziceai tu atunci??? FUZIUNE CU DMC?? Cand am pelcat prima data asta ai facut si asta ai gandit:FUZIUNE CU DMC.De ce??? DE CE??? Imi poti da un raspuns???"


andrei degeaba ai fost in conducere daca nu sti ce sa intamplat

1 nu a fost alianta cu dmc
2 a fost rugamintea lui wanda sa obtin 5 zile de linite pentru a reorganiza granita sa avem timp sa retragem si sa trimitem iar sprijin pe granita
3 nu a fost alianta si nici pna ...singurul lucru obtinu a fost o promisiune ca timp de 5 zile nu o sa fie atacuri organizate pe BB ci doar atacuri individuale ..


vezi andrei ...daca nu stii povestea mai bine taci . intreaba pe cine vrei dmc nu a fost la alianta si nici la pna ..si nici noi la ei ....iar de ce sa discutat atunci ** cu chivulet si zughi....wanda ne putand sa participe datorita problemelor personale pe care banuiesc ca sti si tu care sunt

Nu am 12 ani sa ma minti pe fata.Eu iti zic realitatea nu aberatii.Cand am plecat din trib , am zis ca nu iau pe nimeni.Au venit jucatorii si pt asta le-am multumit si pt asta o sa i ajut oricand au nev.Primu lucur inteligent facut de tine??? RETRAGETI TOT DE LA JUCATORII DIN TS.Un lucru de retard , Superpandev si multi altii erau aparati de TS.In conf TS mi-au zis:muhamade suntem varza , retragem tot.NU.Pana nu se acopera nu retrageti.
Nu mai ataca ca esti zero.Tu in BB nu ai facut nimic.Ai ajuns in conducere ca ma rugat angel asta.A organizat doar jucatorii din LS, si ai atacat fermele.Arata-mi un jucator scos de grupa ta magica de calibru.A fost atacat niky , radea cu lacrimi de voi.CE ZICEAM?? EEE LASA CA E BUN.Da bun.Am luat-o pe ella cand era varza.A plecat cine a stat 2 zile non stop pe contul ei??? Cine a cerut trupe cand nu avea o lance???E adevarat , nu am tinut sitter.Aberezi si asta o sa te coste.Ti-am zis si ma tin de cuvant.** intr-o luna de lumea 13.Pana atunci te las sa pupi cond DMC.
 

DeletedUser

Sunteti amandoi departe de adevar ..va justificati, va dati explicatii unul altuia aiurea.. sunteti baieti buni, pacat ca v-ati nascut vii.. vedeti-va de treburile voastre fiecare care pe unde a aterizat .nu inteleg de ce nu se inchide topicul asta! nu mai exista BB vs L13. Get a life!
 

DeletedUser

:)))) esti tare andrei pacat ca nu am salvat mesajele dar le-ai avut .....comanda de retragere nu a fost a mea ..ci wanda mi-a spus sa dau circulara pe motiv ca voi ati plecat din bb comentezi aberezi non stop.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus