~B~B~ vs T-J

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~B~B~
Parte 2:
Triburi: T-J
Jucători: LordS, lord duck, NasoTe92

Timeframe: 02/05/2011 18:22:00la10/05/2011 12:50:28

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 19
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90,825
Tabăra 2: 130,198
Diferență: 39,373

chart
 

DeletedUser

Felicitari pentru adaugarea jucatorilor ce fenteaza statistica :p
Poate asa vor intelege ca nu statistica este importanta in acest razboi....

In alta ordine de idei felicit Tribul ~B~B~ care a aratat adevarata valoare la atacul organizat pe Lapusna de catre cei din T-J .
 

DeletedUser

Pentru unii jucatori care sufera de caldura ,atat iarna cat si vara,din cauza "glandei"
thickicep1.gif
,asta nu inseamna ca o spun personal,sau anume unei persoane ...:) ,tre sa mai radem si noi ,sa fim mai destinsi atat moral cat si psihic. Din cate observ,unii deja au gheatza la inimioara
iceheart.gif_320_320_256_9223372036854775000_0_1_0.gif
Respect pentru adevarata "fatza"a tuturor jucatorilor ok,si cand spun asta.spun pt acei ce joaca pe un singur cont,ci nu multi acount...se stiu aia care,mai ales din ~B~B~....Oricum,respect si toate cele bune!
 

mamulus

member
Scor reacție
0
inseamna ca nu stii ce ai in ograda..vezi pe la voi acol-o..innobilari interne facute cu japca, conturi artificiale, sate cedate in sitter cu duimu',aici ar trebui sa te concentrezi, lasa-ne pe amaratii si noobi de noi..vorba lu benulica:))..nu ma faceti sa incep sa fac tikete ca va blokeaza juma' de trib....
 
Ultima editare:

DeletedUser

Tichetele sunt facute pentru a fii trimise catre "Suport"...E timpul sa mai trimitem si tichete,nu...voi ce spune-ti?!
Ticket.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Damn... ce usturatoare e infrangerea :)

*GrTeR* în data de 10.05. la ora 21:32
cand esti sa imi dai un mesaj

motisor în data de 10.05. la ora 21:37
sunt

*GrTeR* în data de 10.05. la ora 21:38
uite as vrea sa iti propun ceva . as spune sa incheiam razboiul si sa ramanem la PNA. o sa incep sa ma ocup eu de tribul asta.

motisor în data de 10.05. la ora 21:51
Din pacate nu este posibil. Am facut PNA la inceput... dupa 2 zile s-a anulat... ati propus Alianta... dupa o saptamana poate chiar doua ati declarat razboi.
Consider ca Jignirile la la adresa mea si a intregului trib nu pot fi trecute cu vederea. Daca Conducerea tribului tau a crezut ca poate face din aliat o marioneta s-a inselat.
Cred ca acum v-ati dat seama ce inseamna tribul ~B~B~ si ce influente poate avea pe harta...

Iti doresc un sfarsit de saptamana placut.

10.05.
21:36 Tribul s-a aliat acum cu MoD.



PS: Sper ca acest mesaj sa ajunga in intreg tribul pentru a stii decizia noastra.

Cu respec,
Conducerea ~B~B~

*GrTeR* în data de 10.05. la ora 21:52
multa bafta..




Probabil ca este usturatoare infrangerea... poate ca acum va intelege si Ben Affleck ca nu e bine sa jignesti ;)
 

DeletedUser

cum o fi sa joci triburile cu gandul ca maine cand te trezesti e posibil sa nu mai ai nici un sat? :D
 

DeletedUser

oooo da..... nasoal moment.... poi daca tj a ajuns sa urle asa inseamna ca e tragica situatia pt ei :)))))))))))
 

DeletedUser

Bafta fostilor colegi.Lasati papagalii sa vorbeasca aratati pe harta ce puteti(lor, ca eu stiu :)
Cat despre conturi sparte, multi,etc. eu zic ca, conducatorul marele conducator din T-J este cel mai in masura sa ne spuna.
O zi faina...
 

DeletedUser39422

Bre cand vedeti ca vin atacurile dati stergere cont si dupa ce se termina atacurile a 2 zi dai intrerupere stergere cont, eu asa am facut si vad ca o ajutat :p
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~B~B~
Parte 2:
Triburi: T-J

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 495
Tabăra 2: 556
Diferență: 61

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 31
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,877,149
Tabăra 2: 2,735,200
Diferență: 858,051

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,009
Tabăra 2: 187,356
Diferență: 117,347

chart
 

DeletedUser39422

@Kenji
Nu uita sai pui pe jucatorii care ii nobilam si ii concediai sa nu iti strice statistica :)))
 

DeletedUser

Dragul meu sa adaugam si cei care ies din trib cand noi cucerim satele ? Poate asa va arata adevarata valoare a tribului tau . Ce zici?
 

DeletedUser

eeee si cu voi acum...lasa ca o sa ramana singur si atunci o sa se vada devarata valoare a zeului triburilor :)))

ce o fi mai dureros? situatia si viitorul TJ sau mistourile noastre? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

E un talent si asta, anume-acela de a manipula statistica in favoarea intereselor personale. Succese ~B~B~
 

DeletedUser

stiti ce ar fi dragut ...
o harta cu cele 2 triburi de la inceput si o harta acum ...
 
Sus