~B~B~ vs T-J

DeletedUser39708

Bafta fostilor colegi.Lasati papagalii sa vorbeasca aratati pe harta ce puteti(lor, ca eu stiu :)
Cat despre conturi sparte, multi,etc. eu zic ca, conducatorul marele conducator din T-J este cel mai in masura sa ne spuna.
O zi faina...

Mai bine ai revenii si ai trece la conducere.Ca altfel e nasol...
 

DeletedUser38225

Simpatice fiinte, aici'sa cica se discuta despre razboiul B~Bvs T-J, voi ce treaba aveti cu topicul asta? Va sugerez sa va faceti un topic alin09 vs nervosu. :D

o mica statistica:
Parte 1:
Triburi: ~B~B~
Parte 2:
Triburi: T-J

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 31
Diferență: 22

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,009
Tabăra 2: 187,356
Diferență: 117,347

chart




Aceasta e statistica oficiala, nu cea reala. Imi cer scuze insa statistica reala nu stiu exact care e, rog pe cineva din BB sa ne ajute la acest capitol.
 

DeletedUser

a postat raka scorurile de la taica popa si s-a gandit sa mai astepte un salariu
 

DeletedUser

Simpatice fiinte, aici'sa cica se discuta despre razboiul B~Bvs T-J, voi ce treaba aveti cu topicul asta? Va sugerez sa va faceti un topic alin09 vs nervosu. :D

o mica statistica:
Parte 1:
Triburi: ~B~B~
Parte 2:
Triburi: T-J

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 31
Diferență: 22

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,009
Tabăra 2: 187,356
Diferență: 117,347

chart




Aceasta e statistica oficiala, nu cea reala. Imi cer scuze insa statistica reala nu stiu exact care e, rog pe cineva din BB sa ne ajute la acest capitol.

Mai bine ne-ai spune de ce fug jucatorii din trib, decat sa ne arati o statistica mincinoasa :)
 

DeletedUser39708

"Moata"cum iti zic astia:)))) ti-am zis ca veti avea razboi cu Mod, o statistica , ceva?:D
 

DeletedUser17308

dar iar kenji a parasit tribul si a plecat la mai bine:)) ceva ce face pe orice lume:)
maine desfiinteaza si mod-ul:)
Respect mod.. dar cu specimene gen kenji nu ajungeti departe:)
 

DeletedUser39708

dar iar kenji a parasit tribul si a plecat la mai bine:)) ceva ce face pe orice lume:)
maine desfiinteaza si mod-ul:)
Respect mod.. dar cu specimene gen kenji nu ajungeti departe:)

a plecat dintr-un motiv anume !


Uita-te la toti, se duc intr-un anumit trib cu un interes , nu trebuie condamnat:) .

Eu ma bucur ca s-a dus acolo !
 

DeletedUser38225

E in natura umana ca fiecare individ sa isi urmeze interesul/interesele, fiecare isi doreste binele, fie ca e pe joc sau in RL. Asa ca ceea ce a facut el e perfect normal si logic, acum ca poate a dat dovada de lipsa de caracter sau mai stiu eu ce... caracterul la oameni e optional*
 

DeletedUser

"Moata"cum iti zic astia:)))) ti-am zis ca veti avea razboi cu Mod, o statistica , ceva?:D

Eu cred ca ai o problema reala. Nu ii vad sensul intrebarii . Probabil ca iti doresti numai din razbunare dar nu e nimic ;) . Te pot invita si concedia imediat....


PS: Consider ca aceasta tema se poate inchide deoarece nu mai exista razboi cu acest trib T-J fiind decat cativa jucatori ramasi.
 

DeletedUser39708

Eu cred ca ai o problema reala. Nu ii vad sensul intrebarii . Probabil ca iti doresti numai din razbunare dar nu e nimic ;) . Te pot invita si concedia imediat....


PS: Consider ca aceasta tema se poate inchide deoarece nu mai exista razboi cu acest trib T-J fiind decat cativa jucatori ramasi.

Razbunare pe tine, nu pe trib vreau !:)

Oricum si tu o sa fugi in 22-6 :) in curand !

Legat cu concedierea, esti genul de om , caruia ii place sa fie sef pe triburi si in viata reala ce e???:D

Ne auzim, o zi buna !
 

DeletedUser

Cred ca cel mai bine te ignor. Nu merita efortul de a ma certa cu tine. Cine te cunoaste stie cum esti ;)

Ps: Astept sa te razbuni pe mine ....
 

DeletedUser39708

Cred ca cel mai bine te ignor. Nu merita efortul de a ma certa cu tine. Cine te cunoaste stie cum esti ;)

Ps: Astept sa te razbuni pe mine ....

Nu ma intereseaza ce cred altii despre cum sunt:) !

Ma razbun pe tine, ca am fost concediat inutil.

Daca ati fii fost corecti, trebuia si ala de la aliati sa fie concediat , dar na oamenii se schimba cand au drepturi !

Macar daca ma dadea un om , originar din BB...

Tracis, esti pervers !:))


Apropo Motisor, frica e mare...m-ai dat afara din BB, ca sa nu rupa aia alianta cu noi, ca tu erai fix in mijlocul lor, don't worry, satele se duc !:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apropo Motisor, frica e mare...m-ai dat afara din BB, ca sa nu rupa aia alianta cu noi, ca tu erai fix in mijlocul lor, don't worry, satele se duc !:)

Fii mai explicit si spune cine mi-a dictat mie sa te dau afara ca altfel rup alianta? Nu vezi ca nu stii ce vorbesti? Ca sa te lamuresc eu mai bine te-am concediat pentru limbajul neadecvat in trib, pentru modul de a te comporta cu toti colegi de trib. Nu cred ca vrei sa postez si discutiile noastre private sau cele cum te adresai tu . Te-as face de rusine.
 

DeletedUser39708

Fii mai explicit si spune cine mi-a dictat mie sa te dau afara ca altfel rup alianta? Nu vezi ca nu stii ce vorbesti? Ca sa te lamuresc eu mai bine te-am concediat pentru limbajul neadecvat in trib, pentru modul de a te comporta cu toti colegi de trib. Nu cred ca vrei sa postez si discutiile noastre private sau cele cum te adresai tu . Te-as face de rusine.

Pentru mine , nu exista cuvintul RUSINE !

Cu cine m-am certat eu din trib?
Doar cu Mapet si ala a fugit din trib....
Si cu danyel35 care e aliat, in rest cu nimeni ,a da cu tine .Cand am dat circulara aia, ca dadeai sprijin dupa un cont la cineva care era in alt trib si la cei din trib nu le dadeai(am aflat de ce dadeai sprijin aluia, ca sa nu mai farmeze acel cont, ai convenit sa-l ajuti cu aparare si sa nu te mai atace ) !
 
Sus