B-Sea: Happy Halloween 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hhall.png

A trecut un an de la primul Halloween de pe L15, de care am vorbit aici. Acum, în 2010 să vedem cine a mai rămas pe L15 activ. Trick or treat ?

Cu această ocazie, vom avea și un nou logo pentru câteva zile la profilul tribului!

bsea.png
 

DeletedUser2821

Hi hi hi , eu am ramas activ si imi aduc aminte si de "sarbatoarea" trecuta de Halloween , bine atunci din cate stiu , aveam alte relatii decat acum :p !
 

DeletedUser

felicitari tuturor celor din b-sea ca fac o treaba foarte buna, au demonstrat inca odata ca sunt niste juctaori foarte buni(daca mai era nevoie de acest lucru), sper ca in 2 ani sa inchideti toata harta. mult succes de la un fost coleg de pe alta lume
 

DeletedUser32091

aha uite-l pe blanarui....Ce mai zici omule????


hai ca mai avem putin si terminam in mare ce ne-am propus:p...
 

DeletedUser

ma bucur pentru voi, ati demonstrat cat de buni jucatori sunteti, poate cand vreti sa intrati pe o alta lume, ma anunti si pe mine, ca vin cu cea mai mare placere
 

DeletedUser2821

Dream on momentan .

Cat despre alta lume pe care sa mai intrati cine va mai acorda voua vreo alianta sau pna , la cata lipsa de caracter ati aratat aici E PROST :) . ( punct )
 

DeletedUser32091

Cred ca te inseli michelule.....eu zic ca toti vor dori sa ne aiba alaturi decat dusmani;)

asa ca de pna-uri sau aliante nu vom duce lipsa oriunde si oricand vom juca..asa ca u incearca sa rezisti cat mai mult pe lumea asta ca apoi nu mai am nici-o distractie:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus