B-Sea: Războiul cu C.K.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tribul c.k. intotdeauna a fost un trib de duzina...pe l9 au avut 350 de membrii ceva de genu, pe l13 recrutau toti jucatorii care nu erau buni la triburi mai puternice, pe l14 e si acolo dar se fac de ras mi se pare, deci in mare tribul c.k. e sub nivelul celor din b-sea...atata cat vor merge cu aceeasi strategie pe fiecare lume niciodata nu or sa functioneze ca un trib puternic
 

DeletedUser

tribul c.k. intotdeauna a fost un trib de duzina...pe l9 au avut 350 de membrii ceva de genu, pe l13 recrutau toti jucatorii care nu erau buni la triburi mai puternice, pe l14 e si acolo dar se fac de ras mi se pare, deci in mare tribul c.k. e sub nivelul celor din b-sea...atata cat vor merge cu aceeasi strategie pe fiecare lume niciodata nu or sa functioneze ca un trib puternic

asta cred si eu...
dar totusi poate au sanse in fata celor de la B-Sea ...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Piraţii vs. Cavalerii




bsea25072009.jpg
vs.
ck25072009.jpg



January2009Fight.jpg




Cei mai buni să învingă
 

DeletedUser

ce sa zic desi eu personal tin cu b-sea statisticile ii arata pe C.K mai buni la atac si defenisiva,evident pentru ca sunt si mai multi.
Sa ne tineti la curent cu razb
 

DeletedUser

ce sa zic desi eu personal tin cu b-sea statisticile ii arata pe C.K mai buni la atac si defenisiva,evident pentru ca sunt si mai multi.
Sa ne tineti la curent cu razb
fă o proporţie la membri / inamici învinşi şi vei vedea că statistica e de partea B-Sea
 

DeletedUser6637

cu siguranta si C.K sunt buni insa B-Sea are o conducere mai matura in joc ... cei din C.K au dovedit pe lumi anterioare ca sunt stangaci cand vine vorba de diplomatie !

Oricum fie ca cel mai bun sa castige !

Succes ambelor tabere !
 

DeletedUser12737

:) propaganda domnule propaganda...
Eu unul nu am auzit de Bsea asta pana acum, si am jukat pe multe lumi, mai ingrijorat sunt de triburi care acum sunt la mijlokul plutonului decat cei de pe primele locuri... Macar cu astia stim de acum ca sunt dusmani si putem sa ii tratam ca atare.
Cat despre CK , si conducerea "imatura" de la noi, tin sa va anunt ca am mai invatat si noi cate ceva de-a lungul lumilor si nu vom mai face aceleasi greseli.. altfel vine nea shotgun si ne mai scrie o cruce. :D

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

michelle nu ai cu cine sa te certi? :) sti tu ce ti-am zis mai de mult cu semnificatia vulturului, si tente de ciocu mic.. nu ma fa sa ma repet :p

Pai nu vezi ca nu se mai cearta nimeni si te-am gasit pe tine acolo ca postai ceva care nu imi placea si am sarit cu ciocu :)) !
 

DeletedUser

:) propaganda domnule propaganda...
Eu unul nu am auzit de Bsea asta pana acum, si am jukat pe multe lumi, mai ingrijorat sunt de triburi care acum sunt la mijlokul plutonului decat cei de pe primele locuri... Macar cu astia stim de acum ca sunt dusmani si putem sa ii tratam ca atare.
Cat despre CK , si conducerea "imatura" de la noi, tin sa va anunt ca am mai invatat si noi cate ceva de-a lungul lumilor si nu vom mai face aceleasi greseli.. altfel vine nea shotgun si ne mai scrie o cruce. :D

nu numele face un trib ... ci membrii sai
daca organizarea CK ar fi doar pe jumatate din cea a tribului B-Sea ... atunci ... B-Sea se va scufunda ... in Marea Neagra ... dar asta ramane de vazut

multa bafta tuturor
P.S. Norocu ii pandeste doar pe cei dastapti :cool:
 

DeletedUser18686

:) propaganda domnule propaganda...
Eu unul nu am auzit de Bsea asta pana acum, si am jukat pe multe lumi, mai ingrijorat sunt de triburi care acum sunt la mijlokul plutonului decat cei de pe primele locuri... Macar cu astia stim de acum ca sunt dusmani si putem sa ii tratam ca atare.
Cat despre CK , si conducerea "imatura" de la noi, tin sa va anunt ca am mai invatat si noi cate ceva de-a lungul lumilor si nu vom mai face aceleasi greseli.. altfel vine nea shotgun si ne mai scrie o cruce. :D


Ai auzit , nu ai auzit ; crezi ca acum mai conteaza?
Conteaza cine suntem , conteaza ce facem , conteaza cum facem!

Uitate , la 1-2...5-9 membri din tribul nostru .
Ce vezi la ei ? Un punctaj frumos? Un rang la Inamici invinsi frumos ?
Trupe nu ai cum sa le vezi sincer , dar ti le poti inchipui dupa rangul la inamici invinsi!


Spor la joc,
syncro
 

DeletedUser26528

Cred ca si Cavalerii si Piratii au jucatori buni, dar stiti cum e...
Au fost mai multi; in final au invins! :D

... zise gogo de la marginea pajistii :)

tu esti ala , tipu care are ca motto : "CU CAT MAI MULTI CU ATAT MAI BINE !"

Oricum baiete , incepem sa reducem numarul playerilor din C.K. . Cum? siimplu ... imediat ce le luam satul "X a fost concediat de catre y "
 

DeletedUser17308

re

o chestie nu ati observato ... cei din bsea inca nu au inceput inobilarile.. si cand vor incepe.. nu stiu cine va scapa:)))
 

DeletedUser26528

So!
treaba sta cam asa :

1 B-Sea 149.845 215.630 76 2.837 80 2.695
2 C.K. 149.064 451.361 227 1.988 239 1.889

ps. sa nu uitati sa faceti screenshot-uri daca ne depasiti :p

Trebe sa vedem si nobilarile nu?
Tineti-o tot asa !
 

DeletedUser26998

Din ceea ce a postat Mefisto un inteleg un singur lucru: Graba strica treaba. In plus se obersva un grad ridicat de noobism printre membri C.K. (chiar daca sunt in B-Sea, este pur si simplu ceea ce vad din exterior), care nu au innobilat pana in acest moment niciun sat de peste 2.000 puncte. :)

La urma urmei o sa se vada ce trib a ales tactica protrivita. Este un razboi intre 2 triburi diferite, unii mai rabdatori decat altii. Bafta ambelor tabere. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus