B-Sea: Războiul cu C.K.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26528

tu? tu comentezi ma? , tu care esti protejat de ala de care zici tu cu 3 sate(shoana9)? tu ma tu? ..nu pupi in b-sea asculta la mine .
aaa si , baiete ... nu compara tu jucatorii din Black-Sea cu jucatorii din C.K. ca te faci de ras singur , e prea mare diferenta de la o tabara la alta din punctul de vedere al valorii ca sa aduci vorba de asa ceva .

apropo legat de bataile pe strada (esti tare ma) ...numa cocalarii au mentalitatea asta ("sparg bat rup suntem cei mai tari" ca tine) asa ca shut the fuck up ! alta data cand iesi pe extern sa si gandesti ce scri inainte de a o posta.
 

DeletedUser11083

@ Mefisto:
- Shoana al vostru a fost "ucenicul" meu pe L8; daca a vazut ca am inceput mai tarziu si a scris in profilul lui ca sunt protejatul lui, nu inseamna nimic... :)
- nu am cerut niciodata sa intru in B-sea :D
- cat despre bataile de strada, nu am spus niciodata ca sunt periculos.. in schimb tu cu "esti tare ma" te apropii mai mult de statutul asta :)) - EU DOAR AM VRUT SA SUBLINIEZ CA 1 JUCATOR BUN E DESTUL DE PROBABIL SA FIE INVINS DE 2 JUCATORI BUNI SAU APROPIATI DE VALOAREA LUI ;)

P.S. - donati-i resurse lui -crazy- ca in dimineata asta i-a fost golita ferma :))
 

DeletedUser26998

P.S. - donati-i resurse lui -crazy- ca in dimineata asta i-a fost golita ferma :))
Nu am nevoie de donatii. :) Asta e mi s-a golit ferma si? Nu C.K. m-a batut, ci natura mea umana a fost mai puternica si mai ales nevoia de somn. Asa se mai intampla. Cand voi vedea o organizare ca la carte a celor din C.K. jos palaria. Oricum singurul din acel trib care merita mentionat si este cu adevarat un jucator bun este Lord Ingus (primul de pe .ro care l-am vazut sa faca support train cand e atacat cu nobili).
 

DeletedUser

Nu am nevoie de donatii. :) Asta e mi s-a golit ferma si? Nu C.K. m-a batut, ci natura mea umana a fost mai puternica si mai ales nevoia de somn. Asa se mai intampla. Cand voi vedea o organizare ca la carte a celor din C.K. jos palaria. Oricum singurul din acel trib care merita mentionat si este cu adevarat un jucator bun este Lord Ingus (primul de pe .ro care l-am vazut sa faca support train cand e atacat cu nobili).

Se pare ca problemele de timp ale lui Princyus si-au spus cuvantul...cam de aceea nu prea mai schiteaza nimeni prin C.K....El taia si spanzura prin C.K....:)
 

DeletedUser27408

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total
1...........C.K....................166.228.................................514.041
2...........B-Sea.................159.809................................228.822

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor
Rang Numele tribului Cucerit
1 .....Crusader Knights........1,05 Mio.
2 .....BLACK SEA................881.713

update
 

DeletedUser27408

Nu am nevoie de donatii. :) Asta e mi s-a golit ferma si? Nu C.K. m-a batut, ci natura mea umana a fost mai puternica si mai ales nevoia de somn. Asa se mai intampla. Cand voi vedea o organizare ca la carte a celor din C.K. jos palaria. Oricum singurul din acel trib care merita mentionat si este cu adevarat un jucator bun este Lord Ingus (primul de pe .ro care l-am vazut sa faca support train cand e atacat cu nobili).

mersi de aprecieri in ce ma priveste
am avut noroc atunci ca netul a mers bine ceea ce nu se intampla de obicei
oricum stima este reciproca
in ce priveste aprecierea generala aici gresesti sunt destui jucatori buni
poate nu asa dedicati si nu atat de prezenti dar buni
sa presupunem un caz ipotetic unde un trib de 72 de membri are 25 la suta jucatori de valoare deci 18 indivizi
un alt trib de 250 de membri are numai 10 la suta jucatori de valoare deci 25
asta ca sa nu luam in considerare suportul logistic mai larg ce compenseaza lacunele de organizare

ai facut un print screen cand ati trecut pe primu loc?...

cum ai facut si tu cand erati voi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

re

la noi nu a fost nevoie.. am fost pe 2 doar ff putin timp.. dar stai calm.. uitate la cate inobilari aveti voi.. si noi inca nam inceput.. deci sa iti pui printu intro rama:)
 

DeletedUser27408

n-am intrat sa fac polemici cu tine pe "cine e mai bun?"
doar sa fac update la situatia razboiului
asta e topicul, nu?
 

DeletedUser26998

Uite de asta ti-am zis ca m-ai impresionat, esti un jucator bun si in plus fata de experienta ai si spirit de observatie si te descurci in diverse situatii. Totusi ca imagine generala asupra C.K.-ului pana acum a fost una de ferme. Nu-mi zice mie ca d00m sau Black Mamba13 sunt mari jucatori (doar 2 exemple din top20). Probabil or fi si alti jucatori buni ascunsi pe acolo, dar nu se afirma si devin inexistenti. Multa bafta incontinuare.
 

DeletedUser24207

da felicitari celor din C.K. pacat ca nu sunt si eu pe langa voi..dar sper sa fiu cat de curand

sa terminam cu balamucul ne vedem pe harta :D
 

DeletedUser27408

Uite de asta ti-am zis ca m-ai impresionat, esti un jucator bun si in plus fata de experienta ai si spirit de observatie si te descurci in diverse situatii. Totusi ca imagine generala asupra C.K.-ului pana acum a fost una de ferme. Nu-mi zice mie ca d00m sau Black Mamba13 sunt mari jucatori (doar 2 exemple din top20). Probabil or fi si alti jucatori buni ascunsi pe acolo, dar nu se afirma si devin inexistenti. Multa bafta incontinuare.

gresesti, black mamba13 si d00m (warriors nightmare) sunt jucatori alaturi de care oricand ma bag in orice situatie.
pacat ca am mai avut cativa (din fostul outlaw sau infern) care au plecat in concediu
cum se va intampla de altfel si cu mine
vara nimeni nu joaca serios din cauza concediilor (poate doar copii ca sunt in vacanta) in rest buzareala
in general ck are o atractie spre lumile noi si tinde sa le neglijeze pe celelalte
eu am infiintat ck pe 14 dar nu am luat decat 3 sate si a aparut 15 asa ca i-am lasat si am venit aici
pe 16 nu mergem ca e "slow" si oricum sunt concediile
dar speram ca 17 va fi mai buna
bafta si tie
 

DeletedUser12737

Nu am nevoie de donatii. :) Asta e mi s-a golit ferma si? Nu C.K. m-a batut, ci natura mea umana a fost mai puternica si mai ales nevoia de somn. Asa se mai intampla. Cand voi vedea o organizare ca la carte a celor din C.K. jos palaria. Oricum singurul din acel trib care merita mentionat si este cu adevarat un jucator bun este Lord Ingus (primul de pe .ro care l-am vazut sa faca support train cand e atacat cu nobili).

Cum adica primul de pe .ro care il vezi sa faca suport train? de cat timp joci pe ro? :)

On topic...

Fuziune ceva? :) v-ati speriat ca nu mai erati pe primu loc si ati zis sa restrangeti triburile sa nu se disperseze punctele alea pentru care trageti din greu?
Cand va ajungem iar cu cine mai fuzionati? :p
 

DeletedUser26528

Cum adica primul de pe .ro care il vezi sa faca suport train? de cat timp joci pe ro? :)

On topic...

Fuziune ceva? :) v-ati speriat ca nu mai erati pe primu loc si ati zis sa restrangeti triburile sa nu se disperseze punctele alea pentru care trageti din greu?
Cand va ajungem iar cu cine mai fuzionati? :p

fuzionam cu voi ca sunteti "multi si buni" si trebe sa profitam de ocazie , ca sa ramanem pe primul loc si sa eliminam concurenta .... Ma intelegi tu?
 

DeletedUser12737

te inteleg mai bine de cat crezi.. dealtfel toate mesajele voastre ma fac sa imi fac o imagine cat mai aprofundata despre voi si calitatile voastre de playeri, bineinteles ca zic aceasta remarca bazandu-ma pe numeroasele voastre autolaude presarate din cand in cand cu o vorba care se vrea a fi grea pentru CK , prin care ne dati de inteles cine e cine, si unde ne e locul. Si rezultatul nu se lasa mult asteptat. deja sunteti asaltati cu mesaje din partea multor jucatori ca vor trib/alianta fuziune... Vedeti ca de la prea multe fuziuni apar multe orgolii si neintelegeri... doar n-o sa asculte un intemeietor din trib fuzionat de un amarat de sef de K/grupa/ ce-o fi... (doar o parere de la un player "imatur" din CK :p)
De ce nu incercati sa ne surclasati la topul care conteaza? Tineti cu orice pret sa ne aratati ca stiti da click -> upgrade cladire? :))
 

DeletedUser

Pai ne dai un exemplu un exemplu draga syncro. La ce fel de top doresti ca tribul din care faci parte sa fie surclasat?
 

DeletedUser27424

Nu stiu de ce am eu impresia ca punctajul tribului este dat de primii 40 de jucatori si ca voi va imbatati singuri cu apa rece. Da, mai sunt 100-200-300 etc. dupa acei 40 ... si ce?
Parca voi ati apelat la fuziune ca sa va "recapatati" primul loc. Ca sa vezi ...
Stiu ca va plictisiti serios si va faceti reclama gratuita singuri pe extern, e de inteles.
 

DeletedUser12737

Pai ne dai un exemplu un exemplu draga syncro. La ce fel de top doresti ca tribul din care faci parte sa fie surclasat?

lasa xblaandy , nu ma apuc iar sa ma cert cu tine ca pe 13 cand erai in OUTLAW:) ne-am zis acolo ce aveam de zis deci te scutesc si pe tine si pe mine de multe ore de polemica inutile :D

(ms sefu de corectie... e dimineata inca pt mine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E strict strategia tribului BLACK SEA! Eu personal, nu cred că m-am băgat în recrutările dumneavoastră de pe K65, sau oricare altă acţiune a tribului! Sutem 100+ membri (nu înseamnă în nici un caz un trib mamut) dintre care cei noi veniţi nu vor avea contact cu tribul C.K., aşa că nu văd de ce vă faceţi probleme!

Mult Succes, şi vă rog să rămânem în subiectul topicului!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,845
Tabăra 2: 1,170
Diferență: 7,675

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus