B-Sea: Războiul cu C.K.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De obicei ei cer invitatie. Oricum tu nu ai primit si nici nu vei primi. Imi place tactica ca cei ce pierd un sat sa plece din trib inainte de al pierde pe al 2-lea. Face bine la statistici. Dupa care zgarie la usa noastra. Oricum este numai o tabara aici care isi expune realizarile. Puteati foarte bine sa-l faceti pe forumul tribului. Eu nu interveneam daca nu era mentionat numele meu. Putina modestie nu strica nimanui. Bafta

Da, raportul de invitatie a fost un bug. Si tu chiar esti nesimtit, dupa ce ca o parte buna de membri CK au parasit tribul inainte de a fi concediati, spui ca noi recurgem la asa ceva.
Hotul striga hotul.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De obicei ei cer invitatie. Oricum tu nu ai primit si nici nu vei primi. Imi place tactica ca cei ce pierd un sat sa plece din trib inainte de al pierde pe al 2-lea. Face bine la statistici. Dupa care zgarie la usa noastra. Oricum este numai o tabara aici care isi expune realizarile. Puteati foarte bine sa-l faceti pe forumul tribului. Eu nu interveneam daca nu era mentionat numele meu. Putina modestie nu strica nimanui. Bafta


Sa moara mortul :D. Tu te auzi ce vorbesti? Ai spus cei din B-Sea cer invitati celor din C.K.. Esti bun sa ne dai si noua macar un exemplu argumentat prin dovezi, eventual un mesaj privat, nu de alta dar daca doresti eu iti pot oferi cateva exemple de jucatori fosti C.K. care au parasit tribul vostru de 2 lei, in opinia mea, inainte sa fie inobilati. Lord Ingus eu sunt modest din fire dar in curand veti avea un trib de ferme daca nu va retrageti mai inspre est ca noi inaintam si inca repejor inspre voi.
P.S. Un sfat sprijinurile nu ajuta cu nimic daca nu sunt trimise cu cap ;)
 

DeletedUser

hai sa fim seriosi adex ca "nesimtit" nu e o insulta
/on: Chiar vreau si eu ingus un mesaj in care noi cerem invitatie, iti dau 10k de resursa.
 

DeletedUser17308

re

eu am dat invitatie.. .. terminatio cu cearta lam invitat pe ingus in bsea la un pahar de rom cu piratii..
 

DeletedUser27408

Da, raportul de invitatie a fost un bug. Si tu chiar esti nesimtit, dupa ce ca o parte buna de membri CK au parasit tribul inainte de a fi concediati, spui ca noi recurgem la asa ceva.
Hotul striga hotul.

N-am intrat aici sa ma insult cu elevii. Moderatorul ar trebui sa ia masuri in privinta asta. Oricum e ultima mea interventie. Daca nu ai primit un minim de educatie nu o sa ma apuc sa corectez eu acest aspect.
Oricum sa vedem cine sunt interlocutorii.
Side 1:
Tribes:
Players: Lord Ingus

Side 2:
Tribes: B-Sea
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,317
Tabăra 2: 0
Diferență: 11,317

image.php


Players: -MasacrU

Side 2:
Tribes: C.K
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Deci contributia ta la acest razboi e 0. Nu stiu pentru ce motiv esti asa vocal si recurgi la insulte. Probabil atat te duce capul.
Oricum razboiul s-a incheiat si b-sea a pierdut.

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători
1 Cnoobs 488.944
2 IMMO 473.346
3 C.K. 469.464
4 PHX 449.612
5 EnemY 385.441
6 WT 372.956
7 Idioţi 359.074
8 ~GOD~ 318.607
9 BeastS 281.959
10 B-Sea 270.184

Deci topicul asta se poate inchide. Sunt sau au fost in b-sea jucatori pentru care am toata stima dar si jucatori care nu vor fi tolerati intr-un trib cu mine si care ar face bine sa-si roage parintii sa le dea cateva lectii suplimentare despre cum te comporti in public. Probabil ca nici C.K.nu va mai rezista foarte mult deoarece cam toata conducerea suntem nevoiti sa renuntam si nu stiu daca se va gasi cineva sa preia fraiele.
Asta a fost ultimul meu post si nici macar nu voi mai citi acest topic ca e futil.
Bafta celor ce merita.
 

DeletedUser2821

Deci nu imi plac oameni care cand pierd gasesc pretexte , frate , ai pierdut ?
- Nu frate , nu am mai avut timp .
Astea sunt pretexte de doi lei cu " toata conducerea nu mai are timp " da ce emigrati ?
Lasa pretextele si spune : Da , ati fost mai buni !
Invatati sa va respectati inamici !
 

DeletedUser26528

Oricum razboiul s-a incheiat si b-sea a pierdut.

.

Baiete , razboiul abia a inceput . . . nu te grabi sa fugi ca pisoiasu de frica si sa crezi ceva gresit .

(PS. MAI INCET CU INVITATIILE ALEA CA FACI SCURTA LA MANA SI NU VREM SA NU MAI POTI DA ATACURI CA SA NE IEI SATELE OK??? )



Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (5 members and 0 guests)
mefisto., breaz, lord ingus, naykwin, Thebossnr1

Hopa , vezi ca nu te ti de cuvant.Ai zis ca nu mai calci p'aci ... off ce conducator , care nu se tine de cuvat ...trist sincer
citez , ca sa-ti readuc aminte "Asta a fost ultimul meu post si nici macar nu voi mai citi acest topic ca e futil."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Baiete , razboiul abia a inceput . . . nu te grabi sa fugi ca pisoiasu de frica si sa crezi ceva gresit .


ai dreptate, rzb deabia a inceput ,mie unul mie cam ciuda, ca sunteti pe alt k fata de mine( nu ca as fi eu vreaun mare jucator si **** ce.. ) dar cred ca se schimba pozitiile.Eu am fost prieten de trib cu ossian de la voi , si stiu cel duce capul .Sincer va admir , ca sunteti in top cu | membri destui de putini, fata de ceilalti,dar cred ca va mai trebuie mai multi. Nu cred ca sunteti asa de buni,ca sa va mentineti pozitia cu 40 de membri , sincer , cred ca numai Lethal de pe l11 ,sar fi descurcat.

Hopa , vezi ca nu te ti de cuvant.Ai zis ca nu mai calci p'aci ... off ce conducator , care nu se tine de cuvat ...trist sincer
citez , ca sa-ti readuc aminte "Asta a fost ultimul meu post si nici macar nu voi mai citi acest topic ca e futil."


cred ca ar fi mai bine sa va mai respectati un pic, chiar daca sunteti dusmani.Nu strica putin respect, pentru toata lumea, chiar daca e bun sau rau.
 

DeletedUser3627

Cat despre CK , si conducerea "imatura" de la noi, tin sa va anunt ca am mai invatat si noi cate ceva de-a lungul lumilor si nu vom mai face aceleasi greseli.. altfel vine nea shotgun si ne mai scrie o cruce. :D

Doar ca va mai trebuie multe lumi ca sa nu se faca comanda de cruce pentru CK inca din primele zile pe o lume noua , poate pe la l40-50 sau poate alta conducere , dar asta iese din discutie pentru ca este definitia CK .
Este bine ca mereu este disponibila scuza , nu mai avem timp pentru L n , pentru ca alocam prea mult timp pe L n+1 , e la inceput si trebuie sa farmam la barbari ca sa urcam pe prima pozitie . Cu alte cuvinte CK joaca atata vreme cat sunt sate de barbari sa le farmeze si atat cat nu se risca pozitia ca sa atace jucatori activi .
 

DeletedUser

Este bine ca mereu este disponibila scuza , nu mai avem timp pentru L n , pentru ca alocam prea mult timp pe L n+1 , e la inceput si trebuie sa farmam la barbari ca sa urcam pe prima pozitie . Cu alte cuvinte CK joaca atata vreme cat sunt sate de barbari sa le farmeze si atat cat nu se risca pozitia ca sa atace jucatori activi .

esti sigur ca noi farmam doar barbari ?
 

DeletedUser

B-Sea a făcut "curăţenia de primăvară"... ieşiţi repede pe extern să ce ? Să vă lăudaţi că un trib care a avut 70% din membri concediaţi era încă în top 10 ?

Se reface şi va reveni pe locul 1, în ciuda C.K.

Iar aţi făcut mult off-topic, când trebuiau să fie statisticile şi doar câteva păreri, nu certuri/reproşuri! Topicul este făcut de mine şi vreau să fie curat!
 

DeletedUser27408

ma mai uit dar nu mai intervin (decat acum)
cu plecatul eu plec in concediu doar nu crezi ca plec de frica voastra (o sa ma gandesc la voi cand imi voi racori dosul in adriatica :))
numai ca cine ma cunoate stie ca oricum nu stau pe nici o lume mai mult de 20-30 de sate din lipsa de timp
si nici nu-mi place sa fiu intemeietor
din pacate pryncyus e plecat din tara si intra rar
o sa vedem pe 17 daca nu incepe inainte de 20 septembrie cand ma intorc in tara
poate vine si karma care e persoana perfecta sa fie intemeietor
shotgun tu ca membru ck pe 9 ar trebui sa-ti inghiti amaraciunea pentru cearta care ai avut-o cu karma nu sa-ti versi naduful pe forumul dusmanilor
va urez succes si la unii si la altii (doar e un joc nu batalia atlanticului)
puteti scrie ce vreti,puteti insulta eu nu mai intervin
atat sa tineti minte cine nu respecta pe altii nu se respecta pe sine
 

DeletedUser

B-Sea a făcut "curăţenia de primăvară"... ieşiţi repede pe extern să ce ? Să vă lăudaţi că un trib care a avut 70% din membri concediaţi era încă în top 10 ?

Se reface şi va reveni pe locul 1, în ciuda C.K.

Iar aţi făcut mult off-topic, când trebuiau să fie statisticile şi doar câteva păreri, nu certuri/reproşuri! Topicul este făcut de mine şi vreau să fie curat!

Nu ne laudam.. doar ca pe mine.. ma enerveaza cand vad ca zicea lumea ca vai, aia fac si aia se ... si eu is ... ca rup nu stiu ce,de asta am intervenit.Imi cer scuze say yes smoke, pentru spam. hf & gl si spor cu innobilarile.
 

DeletedUser3627

esti sigur ca noi farmam doar barbari ?


De tine sunt convins .
383 aritONNN 15.639


shotgun tu ca membru ck pe 9 ar trebui sa-ti inghiti amaraciunea pentru cearta care ai avut-o cu karma nu sa-ti versi naduful pe forumul dusmanilor

Eu doar am fost amintit pe aici si am raspuns, nu imi vars naduful , si in nici un caz nu regret parasirea CK. In afara de asta pe L9 cat am fost in CK , aceasta a fost in urcare , cand nu am mai fost in CK s-a dus draq . In ceea ce priveste acele clasamente pe inamici invinsi , sunt doar baloane de sapun , in primul rand datorita structurii CK cu multi membri si in al doilea rand din cauza unui rulaj mare de useri , care dupa ce sunt storsi de trupe ca sa apere vedetele , devin victime ale "veteranilor" care nu sunt neaparat jucatori buni , ci doar supusi conducerii.
Schimbări de trib: 1324 , asta spune destule , se schimba membri mai rau ca sosetele , cam atat inseamna pentru voi un user .
 

DeletedUser

Scuze, nu am fost cîteva zile pe extern

lord ingus
Imi place tactica ca cei ce pierd un sat sa plece din trib inainte de al pierde pe al 2-lea. Face bine la statistici. Dupa care zgarie la usa noastra. Oricum este numai o tabara aici care isi expune realizarile. Puteati foarte bine sa-l faceti pe forumul tribului.

stelian86, imediat cum au început atacurile a fost concediat sau a părăsit tribul... aşa că nu veni aici cu acuzaţii din "curtea voastră"
 

DeletedUser27408

Scuze, nu am fost cîteva zile pe extern

lord ingus


stelian86, imediat cum au început atacurile a fost concediat sau a părăsit tribul... aşa că nu veni aici cu acuzaţii din "curtea voastră"

deja am parasit jocul asa ca nu mai pot sa ma uit pe trib dar va spun ca numai eu faceam concedieri si nu ii concediam decat pe cei cu bulina sau cu 0 puncte.
nu-mi pasa de statistici asa ca nu aveam de ce sa-i concediez.
poate omu' a crezut ca daca nu e in tabara dusmanilor o duce mai bine.
nu exista nici o strategie de a concedia pe cei atacati.
na, ca iar m-am bagat :)
 

DeletedUser

bulină? nu cam cred... pentru că la ora 17:00 era în trib şi ştiu că activa )) iar mai tîrziu nu mai era nici într-un trib, aşa că fie a ieşit singur, fie concediat e acelaşi lucru care l-ai expus un pic mai sus, în postul tău.
 

DeletedUser

Şi eu aveam atacuri pe un membru C.K., acesta a ieşit din trib şi mi-a cerut invitaţie! Nu e neapărat de statistici, ci şi de membrii! Oricum nu aş concedia vreun membru ca să nu se vadă că domnii cavaleri ne-au luat un sat, ba din contră îmi place să văd activitate gen a pierde şi a recupera!
 

DeletedUser26528

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 7
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,096
Tabăra 2: 24,797
Diferență: 34,299

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus