B-Sea: Războiul cu C.K.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

felicitari. si felicitari si pt harta e una dintre cele mai bune pe care le-am vazut pana acuma
 

DeletedUser26998

Bravo pana acum piratilor. Dar ghiciti cine s-a intors baieti? Acum hai sa ne jucam cu copilasii din C.K. ! :D
 

DeletedUser

razboiul ar fi fost echilibrat daca inca era un lord ingus..asa cum voi aveti un say yes smoke :)

ai mare dreptate...
iote... ce păteste lord... daca nu e "cuminte"... :eek::confused:

http://ro.twstats.com/ro15/index.php?page=player&mode=conquers&id=641630

si una... fara academie...
Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 4
Diferență: 14

image.php


cum era aia albert?
t3813.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Anumite zvonuri circulă prin zonă care anunţă dizolvarea C.K.-ului şi apariţia lui pe ro17.

Oare se aşteaptă ca noi să mergem după ei pe fiecare lume ?
 

DeletedUser26528

Anumite zvonuri circulă prin zonă care anunţă dizolvarea C.K.-ului şi apariţia lui pe ro17.

Oare se aşteaptă ca noi să mergem după ei pe fiecare lume ?

eu zic totusi sa-i intrebam zona in care intra ... poate bagam niste pirati caterincosi pe acolo nu? :))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@mefisto. as vrea sa vad pe 17 al doilea razboi dar as vrea sa il vad cu ingus activ..sunteti ambii jucatori mari:D
 

DeletedUser

razboaie vor fi...
pe toate lumile...
dar CK, pe care lume isi va stabili "sediul"?
 

DeletedUser

vezi bine ca-l idolatrizeaza pe ingus...
de ce darami idealul omului?
 

DeletedUser26998

Lasa-ma frate ca am facut o vizita scurta in dragutul C.K. Nu stiu cine e sitter pe Black Mamba13 dar s-a facut de cacao pentru ca mi-a dat imediat duap ce am iesit invitatie. In fine nu asta e ideea ci faptul ca acolo e un haos. Cum bine zicea cineva din C.K. : acum nu mai exista C.K. !
 

DeletedUser

Black Mamba13 are 7 sate luate din BLACK SEA, din care doar 1 recuperat.
ar trebui sa-l trimiteti după lord ingus
 

DeletedUser26998

Am specificat ca nu stiu cine este sitter acum, ca el sigur nu e. :D Si tocmai a luat azi BlueBella un sat de la el asa ca nu stiu ce sa zic mai mult decat: Sitter foarte prost.
 

DeletedUser

Lasa ca nici el nu se descurca mai bine. Cand jucam si eu pe aceasta lume intr-o singura zi i-am distrus o mare parte din apararea tribului din care facea parte, plus i-am nimicit atacul de pe doua sate si 4 nobili si toate astea fara mare efort. :)
 

DeletedUser26528

Side 1:
Tribes: B-Sea
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 21
Diferență: 63

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375,986
Tabăra 2: 91,293
Diferență: 284,693

image.php




cam asta
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@xblaandy..poate sa fie cum zici tu dar sa zicem ca e generalul perfect de razboi care stie sa isi tina echipa unita si asta conteaza echipa nu jucatorii:)

@mefisto ..nu mai posta statistici omule stie cam toata lumea ca a-ti dominat razboiul..nu e noutate..respect totusi membrii care vor raman pana la capat acolo si nu au fugit la aliatii vostrii ca altii:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus