Ba, cand jucam io speed..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ba Radule....ia zi tu pe aia cu Nakamura de la cm, am auzit ca si-a luat ban de la tacso dupa runda aia, asa zice lumea :D !

Cred ca am jucat si eu vreo 2 sau 3 runde ( cred ca doar caturi si parca una aiurea de cuceriri )...am luat un cat, cred ca n-au fost astia pe faza, ca se omoarau intre ei si m-au ignorat :D ( parca erau kobra, nustiucine, si trivale...si inca cativa ) imi veneau vreo 4 atacuri cand deja facusem nobila ca ultima cladire si asteptam sa isi dea refresh serveru', a intrat un atac dar nu am apucat sa vad ce si cum ca poc "sesiune depasita" dar in rest...nu, nu cred ca as avea rabdarea sa stau 3 ore lipit de pc sa nu imi prinda vreunu trupele in sat. :))), vorba aia sa ma...... in sticla.
 

DeletedUser38023

Ba, deci..........

Fara deci.. Deci ba, era Nakamura pe conferinta.. Io nu il stiam, dreacu, si pana mea, cand vad un om pe strada mai inalt decat mine, ma sperii.. Asa mi se intampla si cand il vad pe unul mai nebun ca mine, ma sperii .. :D Si cand il vad pe asta micu' pe conferinta, m-am speriat, tipa si facea ca toti dracii: Cine e ca Mine?! Cine sunt eu???? Hiroooooo Nakamuraaaaaaaaaaaaa!!!

Il innobila pe unul, zbiera: Hiroooooooooooo ........................ Nakamuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Dupa 2-3 runde, incepusem sa tipam si noi la bucurie, tot asa: Hirooooooooooooooooooooooooooo! Care Hiro??? Nakamuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! hahahhahaha

Bai, juca foarte bine!!! Dar sa fiu eu la dreacu, daca mai aveai loc sa scoti un cuvant de el pe conferinta.. :D Odata m-a enervat rau de tot.. Nu stiu de ce naiba aveam nevoie si el se certa cu unul, de nu aveam loc sa zic nimic si l-am injurat de mi-a parut si rau.. Eu cred ca ala a fost momentul psihologic al campionatului .. Dupa ce ne-am balacarit si am facut teatru, dupa ce ne-am impartit in bisericute si dupa ce am parasit conferinte, ne-a dat Domnu' minte sa ne impacam ca se ducea echipa noastra pe apa sambetei :D Dupa aia am fost cei mai buni prieteni, ne intreceam in amabilitati si ne acordam cele mai ale dreacu respecte .. :D

Apoi cand a fost runda cu taicaso.......... Eram pe conferinta si s-a auzit taicaso cum il cearta si tra la la la .. Bai, la cat de pusi pe soti eram toti de acolo, nu a ras unu! Toti eram suparati pe taicaso si ne intrebam ce dreacu mai facem noi fara nebunul asta mic .. Am respirat usurati cand am vazut ca Hiro joaca in rundele urmatoare si.......... Cine-s campionii mondiali????????????

Romania!!!!


Care-i strigatul de lupta????

Hiroooooooooooooooooooo! Care Hiro? Nakamuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Hahahahahaha!
 

DeletedUser38023

Da, mama cate aplicatii misto mi-am descarcat pe Iphone-ul primit de la ei!

Si cupa.. Pai o sa tin cupa aia de cristal toata viata fiilor mei in vitrina, langa serviciul de cafea de portelan a lu' mama si o sa o sterg de praf in fiecare zi ..
 

DeletedUser

Mah negrule, am si uitat sa-ti zic. Stii de ce nu mai primiti voi cupele alea niciodata?!!! Si nici iphone-urile?!!! Acelasi lucru s-a intamplat si cu Karitas-ul pe vremuri :D
 
Scor reacție
209
Pe bune ca nu v-au mai premiat nici acum? Eram pe net si imi zice unu : "Tu esti roman. Tu stii ca pe ai tai nu i-au mai premiat nici acum? Nu le pare rau ca au jucat degeaba?" Si imi arata un link de la forumul extern. Lasa ca ma iau de ei. Vin 3 iphone-uri in loc de unu :)).
 

DeletedUser

Facem Revolutia cupelor!!!! Cand aud astia romani voi credeti ca fug cu premiile dupa ei?!!!! Eu zic sa facem Revolutia Cupelor pe toate externurile necesare . Mergem in masa peste ei, da-i in masa si ne punem toti aceiasi semnatura : Romania este campioana mondiala .Suntem primii din lume. Ne ajunge atat asa ca nu mai avem nevoie de cupele voastre si premiile promise :D
Si sa vedeti voi apoi reactii :D
Eu zic sa-i dam o pancarta si lu Rahanu ca el a zis de concurs .Sa mearga cu noi la proteste ...pwahahahahahahaa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23101

Da a stat ma, a stat lumea o gramada sa se certe cu inno, dar aia au tot tinuto cu "soon" cred ca la vreo 3 luni dupa ce am luat cupa am reusit sa scoatem ceva de la ei au zis sa le dam adresele si trimit ei premiile =) si na in concluzie dupa CM noi am pierdut bani doar pentru un titlu... Dar ca veni vorba? o sa fie si editia a 2a? Ca sunt tare curios de gen 2.0 =)
 

DeletedUser

Da a stat ma, a stat lumea o gramada sa se certe cu inno, dar aia au tot tinuto cu "soon" cred ca la vreo 3 luni dupa ce am luat cupa am reusit sa scoatem ceva de la ei au zis sa le dam adresele si trimit ei premiile =) si na in concluzie dupa CM noi am pierdut bani doar pentru un titlu... Dar ca veni vorba? o sa fie si editia a 2a? Ca sunt tare curios de gen 2.0 =)

2.0 nu,doar 1 S s-ar putea
 

DeletedUser

Ceea ce faceti voi aici, e criminalitate :D:D..genial..

Am jucat si eu cateva runde , cu vreo 2,3 ani in urma.Acum nu mai indraznesc.Nu mai pot tine pasul cu multi dintre juniori..:D. Am jucat cateva runde in Fate/ul lui stil, cu alizeea si puski-ilie. Penalitate maxima cand se intercalau in conferinte cu misha si ingerasa, nervosul si harvester..

"eu dau pe ferma, ala da zidul jos, stil da cp" si tot asa..
da si cand ne prindea harta la inghesuiala..:))) sareau numai fulgi de TT..
Mi/ati trezit un sac de amintiri..
mi/a picat curentu' ba :D..revin

da ba, uitasem ca fara curent..nici modemu' nu merje :D.

Si ce te lauzi:)


Radule daca vrei copii frumosii sa apelezi la mine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28514

b3stialu.ro 2013-01-18 20:21:23

Hi, I'm one of the tribe members who won the first championship of speed. I was wondering what happened with prizes for winners? Nine months have passed since the speed championship over, and we have not received even a bumper sticker from InnoGames, not to mention the trophies promised.

Duckje 2013-01-19 07:51:33
Hello b3stialu.ro,

Thanks for your support. As you might know I took over during the speed-championship and everything speed-championship relevant wasn't to be fixed by me. I have been informing with the responsible persons for a while now and will hope to finally get something shipped out or compensated soon.

Our apologies for the inconvenience.

With best regards,

Duckje
TribalWars Masters Community-Management

In curand in curand...
 

DeletedUser

Si ce te lauzi:)


Radule daca vrei porci frumosii sa apelezi la mine:)
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Pwahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . Pwahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Negrule mai ai mah scroafa aia de anul trecut sau ai taiat-o de Craciun!?!!! Nu vrei tu sa te faci om de stiinta si sa incerci sa clonezi purcelusi de lapte cu chipul si asemanarea lu' Frankfurt?!!! Il bagi pe Frankfurt in cocina o noapte cu Samantha si dimineata cand te trezesti o sa vezi cati purcelusi seamana cu Frankfurt . Daca nu obtii un procentaj de cel putin 99,99% sa nu-mi mai zici mie pe nume.
Il bagi pe Frankfurt in cocina cu Samantha si sa vezi tu ce randament da vieru!!!!Dupa ce faci experimentul asta ,poti sa incerci si cu gainile din cotet . N-o sa-l mai scoti pe cocosel dintre puicute dup-aia ...hihihihihi
 

DeletedUser38023

Mai am negrule scroafa, n-am taiat-o ca am zis ca dupa sarbatori sa o dau la marlit ca sa-mi fete, numai ca pana astazi nu am stiut ca am un vier candidat perfect .. hahahaha!!! Frankfurt o sa intre in ea cu totul si cand scroafa o sa fete, o sa scoata pe canal 10 purcelusi bruneti plus carora, ulterior (la primul shit), le va restitui si tutorele.. :cool:
 

DeletedUser

Ai auzit Frankfurte?!!!Felicitari. o sa devii tatic ,tocmai am aflat ca scroafa Samanta va fi gestanta . :D
Negrule?!!! Sa-mi dai si mie mah un porcuros.Sa-mi fac pusculita din el. Iti dai seama cand o sa-i bag bani pe rat lu Frankfurt?!! Dar cand o sa se umple pusculita si o sa-l sparg pe Frankfurt la buci ca sa-mi scot investitia din pusculita?!!!hahahaha
Ce zici negrule daca ne apucam de un bisnis?!!! Sa fim petitorii lu' Frankfut si de la fiecare cocina in care intra el, sa avem partea noastra cate-un porcusor!!! Deschidem complex agrozootehnic pe 500ha la cate cocini o sa-l bagam pe Frankfurt ...hihihihihi
 

DeletedUser38023

Asa facem negrule .. Il angajam pe Frankfurt pe postul assistant-mârlinger si ne luam comision in valoare de un purcel pentru fiecare sedinta de mârlinging, singurul element care atenteaza la sustenabilitatea business-ului nostru pe care il intrevad, fiind recuperarea durabila a assistant-mârlingerului, iar sedintele de mârlinging se vor putea desfasura la interval de cel putin o luna ..
 

DeletedUser

Bagam anabolizante in el .Sa-l facem apt de marlaning in fiecare noapte. Stii povestea cu Vieru Boris?!! Ala de a marlit peste 250 de scroafe?!! Noi daca ne scoatem cel putin jumate decat capacitatile lu' Boris, sustinem economia Romaniei pe urmatorul cincinal....hahahahahahahaha
Vieru Frankfurt e capabil domne :D
 

DeletedUser38023

Pai daca-mi marleste asta 250 de scroafe pe zi, sa mor de nu ma fac platitor de cas-uri si de tva .. hahahaha!!! Tuz dai seama? Sa ne vina un comision de 250 de purceluri pe zi??? Intr-o luna imi cumpar iaht ..
 

DeletedUser

Stai negrule sa calculez si eu!!!! Intrun an cumparam Burj al Arab?!!! Mie asa imi da socoteala!!!! Fa si tu socoteala : 250 de scrofite pe noapte,marlite a cate 366 de zile(asta e an bisect?!!!) vine 91500. Bwey negrule!!!! Asta e investitie serioasa, zau asa. Tu-ti dai seama sa fim noi stapanii la Burj al Arab ?!!! Eu zic ca Frankfurt este vier de prasila . Aproape 100000 de scroafe pe an?!!! Guiness Book scrie pe el . Asa il inmatriculam : vieru Guiness Book....hahahaha
 

DeletedUser38023

Pai ce sa mai?

Frankfurte, adu-ne copie de pe buletin si de pe certificatul de nastere si o adeverinta de la veterinarul de familie care sa ateste ca esti apt de munca insotite de **-ul tau ca sa facem contractul de angajare pe 100 de ani ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus