Ba, cand jucam io speed..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Auzi negrule?! daca moare scroafa cand este in sedinta de marlinging,ce ne facem?!!! Ii platim scroafa omului din cauza vierului turbat?!!!
 

DeletedUser38023

Pai inainte de sedinta de marlinging, proprietarul scroafei va avea obligatia de a face o declaratie pe proprie raspundere in care sa scrie ca isi asuma riscul ca scroafa sa nu reziste la mai mult de 100 de orgasme pe minut, declaratie care ne va absolvi de orice vina, ca din alta cauza de ce ar muri scroafa?!
 

DeletedUser

Crezi ca e posibil sa moara de batranete?!!! Si domnisoara?!!! hahahaha
 

DeletedUser

Stitii ma bag doar daca voi considerati ca sotile/prietenle/amantele vostre se vaita ca voi numai puteti atunci e grav ma bag eu sa le reglez:) asta am inteles din tot ce ati spus:).
 

DeletedUser38023

Ba, nu mai comenta ca-ti tai bonurile de masa! Tu sa vii cu copia de pe buletin, de pe certificatul de nastere si cu adeverinta de la veterinarul de familie.. Executarea!
 

DeletedUser

Si cu masa de mana ,cioara. E minor vieru.Vrei sa ne acuze astia ca in afacerea noastra folosim ca mana de lucru ,minori!?!! Sa ne dea maica-sa iscalitura ca este de acord sa lucreze sub patronatul nostru . :D
 

DeletedUser

Sunteti prea slabi nu stiu de ce imi irosesc timpul sa va raspund voua.
 

DeletedUser

Uite ce ne-a adus anul 2013 pe forum...una bucata Gigolo de..[draq stie unde sta Frankfurt]....
Ce planuri de afaceri aveti voi ma...cam slabe din punct de vedere economic...va dati seama cate sporuri trebuie sa ii platiti vierului? Trebuie sa ii asigurati "melcul" din pantaloni..ca altfel riscati sa il manance gainile crezand ca e rama :p
Una peste alta..si eu peste ele..referitor la premiile si cupele pe care nu vi le dau astia...daca aveti vr-un avocat la indemana..puteti sa apelati la CEDO[Curtea Europeană a Drepturilor Omului]...pentru ca aia va priveaza de un bun castigat..si sunteti CETATENI EUROPENI ba..nu uitati asta. :)
 

DeletedUser38023

Bai nu stiu ce s-a intamplat, dar cred ca ne-a fost lene .. Trebuia sa facem revolutie pe forumul nesimtilor, dar inca nu e prea tarziu .. :D
 

DeletedUser

Daca aveti de gand sa faceti revolutie sa ma anuntati...vreau si eu sa injur nemti..e un deliciu de care nu ma puteti priva :)))
 

DeletedUser

Cercul Prietenilor de Culoare a hotarat sa-i acorde diploma de onoare pt postul asta. Cine e PRO, cine e CONTRA si cine SE ABTINE?!!!hahahaha
n33g46.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca ai gresit topicurile...aici nu e nicio Cronica :)))
Bai Ghior[ca te faci ungur acum=))]...bagati mintile-n cap..si mai lasa beutura :D
 

DeletedUser

Deci.. cand jucam io speed... radu batea cu lingurita-n geam..
 

DeletedUser43191

Ba, deci cand jucam io speed, IRC spargea pereti cu telefoane si Radu spargea balcoane, aa, astea, geamuri cu pahare...
 

DeletedUser

Ba voi tot nu intelegi iddea topicului...cand jucam Frankfurt aka Sisu speed...Immortal se urca pe scaun sa se uite sub usa...ircu se juca cu viermisoru in tarana si tu legendarule te bateai cu ratele pe dude...asa va rog...fceti loc pentru preamaritul si atotstiutorul Sisu.com...Vanatorul de Frunze Salbatic...ahahahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus