Bafta la toti

  • Autor subiect DeletedUser10829
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10829

Azi voi da stergere cont
In data de 20.11.08 la ora 21:03 am fost inchis pe lumea 7 deoarece as avea mai multe conturi (dex1919 si uzzy1919)
Desi de mai bine de un an joc impreuna cu fratele meu joc triburi, ne aveam la impartirea legaturii de internet, nu neam sprijinit, nu neam ajutat cu resurse sau alceva, brusc in data 20.11.08 sa descoperit ca de fapt suntem unul si aceeasi
Surpiza ca pe L4 nu suntem acuzati ca suntem unul si aceeasi:confused:
Alaturi de mine vor da stergere cont in semn de solidaritate pentru noi (pentru mine si fratele meu) metrolobu, yahn, bazavan si multi alti prieteni
Respect maxim jucatorilor care iam intalnit pe triburile, fosti dusmani si prietenilor care ii am.
Ii amintesc pe notplok, distefano, emule007, lupeasergiu, waler, redscoprion1980 (alex), uzzy1981 (florin), yahn, bazavan, slimcrazy, alcambar, lungus, theasgard, kimjacks, gboss23, Dragon Dark, gatuso888, players (fabian), zionscorpion (clau), metrologu (nea titi si sotia lui Vichi), sir datolo,hotzuhotilor, hoatza, catavit, BADITACRISTINA, ice-sandy, salam florin, sollo82, sustanon, simileb, bananahh, cezzzar, lurtz, tudor13, sforta, commandernorby, king simi, papiluk, moromete.69, malysh, ghoblin, chisleag, 22 yos, robertocc, angelyk, Nightm4r3, bdgx, lunetistul ok, ralumia77, rainn21, donotdisturb, leontes, rookmaster, rahdokoo, florut, aliat, motoflete, pupix si multi altii care au fost alaturi de mine si iam intalnit pe acest joc si cu unii am avut placerea de a ma intalni si in viata reala
Amintesc si fostii dusmanii cu care in timp am devenit prieteni: taypan@, smurfi, bvlady, volix, madav, daney, martzian, sfinxul, destramator imbelsugat, dragonpaladin, robyz etc.
Imi voi aminti cu placere de razboiele care leam avut, de Hunter's Aliance : IMMO + 300 + L.O.D. V.S. noobs (incercarea noastra de a dobori noobs pe L5)
De razboiul cu S-L-R, de luptele impotriva L.Apus prieteniile legate pe joc, evenimentele petrecute si de cei care iam intalnit dea lungul unui an de zile
Nu am fost cel mai bun jucator de pe triburi consider ca am fost mediocru poate chiar slab in comparatie cu altii
Va urez bafta la toti si nu va lasati calcati in picioare de admini
Ingerasa mie mila de tine
 

DeletedUser

uzzy1919, chiar daca iti iei adio, tin sa iti reamintesc:

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

Sper ca o sa iti editezi postul.
 

DeletedUser10829

zeitate tie daca ti se pare corect ca sunt acuzat pe nedrept de admini si imi fie luate sate pe nedrept?
ti se pare corect sa fiu inchis ca asa i se trezeste la un admin?
ti se pare corect sa nu mi se dea sansa sa ma apar si sa imi exprim punctul de vedere?
ti se pare corect ca noi jucatorii de triburi in momentul in care suntem inchisi sa nu avem nici un cuvant de spus?
ti se pare corect cand eu am dovezi clare zeci de motive prin care pot dovedi ca am un frate care joaca triburi alaturi de mine si ca nu am mai multe conturi sa nu am nici un cuvand de spus
Esti om ai respect te rog fata de mine si nu ma cenzura ok?
Pentru ca e o rusine ce am patit:mad:

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Ca mi se pare corect sau nu mi se pare corect, mie, tie sau a oricarui alt jucator, discutiile pe aceasta tema nu se poarta aici din cauza unui regulament al forumului in vigoare.

Acesta este un avertisment si sper sa ti cont de el.

Multumesc anticipat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10829

aici vreau sa am cateva discutii cu jucatorii de pe L7 si sa fac propaganda despre lucrurie care se petrec pe L7
nu am voie?:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus