Balul Bobocilor...

  • Autor subiect DeletedUser21711
  • Data de început

DeletedUser21711

Salutare...

Sunt la liceu in a 12-a, si trebuie sa organizez balul bobocilor, pentru "piticii" de a 9-a.


As vrea sa ma ajutati cu niste idei pentru probe...
Daca se poate, cat mai traznite, si sa fie cat de cat decente... :)


Ma poate ajuta careva? Idei, sugestii, propuneri?

sau daca aveti idei pentru bal, cum il putem face mai frumos, mai atractiv...

Orice idee e binevenita... :)


PS: nu eu sunt organizatorul balului, eu doar vreau sa le dau cateva idei colegilor mei care se ocupa de el... :D
 

DeletedUser17029

Salutare...

Sunt la liceu in a 12-a, si trebuie sa organizez balul bobocilor, pentru "piticii" de a 9-a.

PS: nu eu sunt organizatorul balului, eu doar vreau sa le dau cateva idei colegilor mei care se ocupa de el... :D


Uiti de la mana pan` la gura?!
Oricare dintre varianta ar fi corecta, va puteti inspira de la balul vostru, balurile din anii trecuti sau de ce nu, de la alte scoli!
 

DeletedUser40739

uite o idee :

Instrumente : o bila de tenis de masa ( sau mai multe ).

Persoane : un baiat si-o fata !

Reguli : pui fata sa-i bage bila pe la camasa langa gat si sa o scoata pe la sosete ! ai grija ca ala sa nu fie scandura sau sa nu stea hainele pe el ca pe gard, ca altfel iese bila automat. ..

ideea e ca fata sa traga cu barbia sau cu mana de bila usor in jos pana ajunge la sosete ! partea frumoasa e ca bila s-ar putea sa aterizeze pe la organele genitale ale bobocului si atunci sa vezi show cand o incepe ala sa urle de durere sau fericire .. eu mi-am primit pun in ooooo :D
 

DeletedUser

un test de cultura generala :)))??... ajuta sau e fumata deja chestia :))??
 

DeletedUser21711

testul de cultura generala e din oficiu :)

eu ma refeream la probe de astea... "haioase"
 

DeletedUser8140

sa danseze pe melodii de-ale lui fernando de la caransebes ;)) ar fi tare un dans pe "la popa la poarta"
 
Sus