Barbarizarea

  • Autor subiect DeletedUser42743
  • Data de început

DeletedUser42743

Salut.
Am si eu o intrebare.

In cat timp se barbarizeaza satele unui jucator care a lasat sitter altui jucator?(Lumea Casual)

Exemplu: Playerul X mi'a lasat sitter si nu a intrat pe cont de mai bine de o luna. Eu am sitter la el,dar in cat timp se barbarizeaza satele?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Conturile se barbarizeaza dupa 14 zile de la ultimul login, indiferent daca e facut de proprietar sau de cel lasat ca loctiitor. Daca, sa zicem, tu nu mai intri de acum incolo 14 zile pe acel sitter, se va barbariza dupa aceasta perioada.

Pe caz general, perioada maxima de sitter este de 120 de zile (setarile lumii casual: Accesul sitterului este restrictionat dupa ce un cont a fost "mod de vacanţă" mai mult de 60 zile zile în ultimele 120 zile), ulterior modul de vacanta va fi intrerupt in mod automat iar dupa 14 zile se va barbariza. Pe de alta parte, iti recomand sa fi atent si la regulament in conditiile in care nu vrei sa te ocupi de sitter etc si vrei sa iti faci alte planuri in ceea ce il priveste.
 
Ultima editare:

DeletedUser42743

Acel player are sitter la mine de aproape 3 luni si nu s'a barbarizat nimic,jur :))
 

DeletedUser40036

Conturile se barbarizeaza dupa 14 zile de la ultimul login, indiferent daca e facut de proprietar sau de cel lasat ca loctiitor. Daca, sa zicem, tu nu mai intri de acum incolo 14 zile pe acel sitter, se va barbariza dupa aceasta perioada.

Pe caz general, perioada maxima de sitter este de 120 de zile (setarile lumii casual: Accesul sitterului este restrictionat dupa ce un cont a fost "mod de vacanţă" mai mult de 60 zile zile în ultimele 120 zile), ulterior modul de vacanta va fi intrerupt in mod automat iar dupa 14 zile se va barbariza. Pe de alta parte, iti recomand sa fi atent si la regulament in conditiile in care nu vrei sa te ocupi de sitter etc si vrei sa iti faci alte planuri in ceea ce il priveste.

nu cred ca functioneaza prea bine acest sistem de sitter.de ex. am un cont in sitter de la inceputul lunii iulie si in mod normal la 120 de zile de sitter ar fi trebui sa nu mai am acces la cont,dar nimic pana acum....
PS:sunt peste 50 de zile de cand imi arata la respectivul cont Locţiitori pentru acest cont în ultimele 120 de zile: 120 zile.nu o sa incetez singur jocul ca sitter,pentru ca ar trebui ca jocul sa o faca in sine.dar daca se poate juca si peste 120 de zile,de ce sa nu il pastrez:))
 
Scor reacție
209
Daca tu continui sa te loghezi pe acel cont, nu o sa se barbarizeze prea curand. Ori incetezi jocul de vacanta, ori nu te mai loghezi. Indiferent ce alegi, dupa 14 zile de inactivitate se va barbariza.
 
Sus