Bataie de joc,Romania

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai ce zic aici,ai anuntat baieti de acolo
ba la ora cutare au fost probleme cu servarele pe lumile xyz dai un backroll de la ora 15:30 in loc de 03:30 pana in prezent,iar tehnicieni de acolo au facut ce le`ai zis

Revin cu aceiasi intrebare,sunt sanse ca maine sa se dea alt backroll
de la data 22.04 ora 02:00 pana la 22.04 ora 11:00??
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu ai inteles nimic sau nu vrei sa intelegi, eu am informat tehnicul de problema, tehnicul mi-a comunicat ca va instaura backupul de la ora 3.15 in data de 21, nu mi s-a specificat decat tarziu ca este vorba de 3 AM, eu ( gresit probabil ) am dedus ca este ora 15.30. Eu nu pot sa le comunic ora de backup ca NU stiu cand face serverul backup.
Nu cred ca mai este cazul sa continuam o discutie interminabila pe baza asta, poate si eu as fi vrut sa fiu la un gratar sau la o bere ( dupa cum spunea cineva mai sus ), ma rog, face parte din viata noastra si asta.
 

DeletedUser

Revin cu aceiasi intrebare,sunt sanse ca maine sa se dea alt backroll
de la data 22.04 ora 02:00 pana la 22.04 ora 11:00??

ai si dovezi in cele spuse de tine,sau sunt doar vorbe?


Si cei care lucreaza la servere,cum puteau da backroll pentru 36 de ore...cand problema a avut loc azi noapte....cata prostie poate fi in tara asta....omule nu se leaga ce zici



fi atent aici ca m`am prins...ai fost anuntat ca va fi dat un backroll la data de 21.04 ora 03:15-asta ar fi inseamna 36 de ore sterse aproape,tu in creierul tau nu te`ai gandit ca azi suntem in 22.04? iar problema a fost pe 22.04 ora 03:15

deci cum ai dao tot gresit este.pentru ca de dadea backroll pentru ora 21:04 ora 03:15 ar fi insemnat o stergere de 36 de ore iar cum a fost acum de aproape 20 de ore,deci cum ati dao tot prost ati jucat.

In concluzie,astupam tot cu nisip,cum facem de fiecare data.
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu mai incerc sa iti explic nimic, observ ca nu intelegi, nu poti sau nu vrei. Eu stiu ca tu ai o problema general valabila cu autoritatea ( oricare ar fi ea ), dar nu iti permit sa imi aduci niste acuzatii total nefondate si in necunostiinta de cauza.

Dar, pentru cei care vor sa inteleaga :

1. Am anuntat problema la tehnic cand am constatat-o si am verificat-o ( problema confirmata ) astazi la ora 10:30 ( 22.04 ), imi cer scuze ca nu pot sta 24/24 online.
2. Am anuntat asta pe forum/anunt/mainpage la ora 10:44
3. Mi s-a comunicat ca singura solutie este instaurarea de backup facut in data de 21.04 ora 3.15 ( nu mi s-a specificat clar daca AM sau PM ).
4. Am dedus ( gresit ) ca este vorba de ora 15:30 si asa am anuntat in main.
5. Mi s-a comunicat ulterior ca este vorba de 3:15 AM, am anuntat dinnou in main.


Tot ce am spus mai sus ( punctele 1-5 ) poate fi oricand probat in sistem de catre persoanele competente si responsabile.

=emy= stiu ca nu este cazul sa ma justific, mai ales in fata ta ( nu meriti pentru ca esti genul de om care vorbeste mult, prost si pe langa subiect ), dar am facut-o pentru ceilalti jucatori care sunt capabili sa discearna intre rea-vointa si o eroare de server pentru care nimanui nu ii trebuie taiat capul.

Da, sunt admin si imi asum responsabilitatea celor spuse mai sus ( pentru carcotasi ).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus