Bataie De Joc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai joaca pe tribal wars pe speed si fa comparatie si dupa mai vb k vad k voua place k unii au de pierdut pe langa puncte premium si timp!

man eu jok pe .net si credema acolo sunt chiar jucatorii mai buni de cit talibanu si aiurea, nu mai zic de mine....

vreai sa vezi cum se joaca cu adevarat intra intr-o runda de speed pe .net sau .de
 

DeletedUser2551

hei...

eu am jucat acolo si rares123 am jucat acolo am ajuns chiar sa terminam runde in top 5 dar am jucat sub alte nume
 

DeletedUser

eu am jucat acolo si rares123 am jucat acolo am ajuns chiar sa terminam runde in top 5 dar am jucat sub alte nume
Tu-ti dai seama ca cei care au jucat pe speed.net cateva runde ii cunosc pe majoritatea de acolo, nu? Ma refer la cei din top.. (si da, top5 de care zici intra si acolo). In fine, felicitari pentru rezultate :) :rolleyes:
 

DeletedUser

sincer..la mine e prima data cand joc pe speed.. intr-adevar e nebuneala mare..dar parca e mult mai frumos decat o lume normala..pacat ca playerii de pe speed sunt foarte `parsivi` :| putini sunt de treaba si stiu sa tina o alianta personala si sa lucreze in echipa :|

PS: stie careva de ce se activeaza modul de dormit automat..? ce naiba ..eu am platit niste puncte premium ca sa joc..si vreau sa intru sa jc..nu sa mi se activeze sleep mode aiurea :|

Have fun :cool:
 

DeletedUser

PS: stie careva de ce se activeaza modul de dormit automat..? ce naiba ..eu am platit niste puncte premium ca sa joc..si vreau sa intru sa jc..nu sa mi se activeze sleep mode aiurea :|
Nu-l striga pe aiurea ca vine si-ti ia satele :D
Ideea modului de dormit e sa creeze un joc echitabil pentru toata lumea (mai pe romaneste: unii mai si dorm din cand in cand).
 

DeletedUser

lasa-l pe aiurea ca m-a atacat azi o data :p deocamdata m-a lasat.. e naspa faza ca se activeaza singur sleep mode :| eu de obicei nu dorm (masinistul)=)) )
dar de acuma il setez la 8 ore..sa imi fac si eu somnul de frumusetze :D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus