BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

TesLa USA

member
Scor reacție
0
REVO defila la fel cum ati facut voi speciala trecuta cu ei daca intrau acum si erau aliati cu noi. Ieseati in 3 saptamani de pe harta cu siguranta. Postarile voastre la adresa REVO despre modul cum i-ati batut sunt de toata jena cand toti stiu ca daca nu era cineva care sa va tina spatele voi nu puteati sa bateti deloc.

Poti sa imi explici la ce te referi spunand asta?
Voi ati avut alt razboi chinuit pe partea voastra, nu ati avut nici o treaba cu revo pe speciala trecuta, de ce va dati atata importanta si vorbiti asa nefacand absolut nimic?
Razboiul a fost strict Jderii - REVO, nu am vazut toata lumea absolut nici o implicare de la voi, nu ati tinut spatele nimanui, ati fost de forma pe harta si v-ati vazut de jocul vostru, nu ati avut absolut niciun merit in razboiul respectiv :)

Si CLAR nu, daca intrati cu ei si fiind in aceeasi situatie, ducand un alt razboi, soarta REVO era absolut aceeasi si voi in urma lor.


In schimb, ca sa vorbim putin in antiteza, voi va innobilati proprii oameni cu japca, va dati backstabburi intre voi, dezinformati nonstop pe unde apucati, mintiti la orice colt, cotitura si incercati sa va folositi de orice mesaj pe care il aveti intr-un mod negativ la adresa celor cu care va luptati pe harta. Asta este jocul pe care il prestati si il prezentati. Fara astea, nu aveti cum sa bateti nici macar o echipa adunata care nu se cunoaste deloc.

Vorbele astea arata ca esti putin cam un mancator de cacao si exagerezi, aici este una dintre cele mai respectabile echipe pe care le-am intalnit, ce spui tu acolo sunt aberatii fara limite.
innobilari cu japca / backstaburi / minciuni, mai degraba sunt stilul tau, aici iti garantez ca nu au existat :)

Jocul pe care il prestam si valoarea jucatorilor sunt cu mult peste voi, acum ca aveti un avantaj enorm pe harta, ocupand 70% in urma unui unor fuziuni repetetate si razboiul de inceput fiind de 6 triburi vs 2, nu va demonstreaza catusi de putin valoarea :)

Mai tine minte si ca tribul tau initial nu era nici top 10 la inceput si ca un razboi in momentul respectiv, nu ati fi rezistat mai mult de 1 saptamana, e penibil acum sa te lauzi ca esti in top cu 5 triburi adunate intr-unul singur :)
 

DeletedUser48261

Poti sa imi explici la ce te referi spunand asta?
Voi ati avut alt razboi chinuit pe partea voastra, nu ati avut nici o treaba cu revo pe speciala trecuta, de ce va dati atata importanta si vorbiti asa nefacand absolut nimic?
Razboiul a fost strict Jderii - REVO, nu am vazut toata lumea absolut nici o implicare de la voi, nu ati tinut spatele nimanui, ati fost de forma pe harta si v-ati vazut de jocul vostru, nu ati avut absolut niciun merit in razboiul respectiv :)

Si CLAR nu, daca intrati cu ei si fiind in aceeasi situatie, ducand un alt razboi, soarta REVO era absolut aceeasi si voi in urma lor.




Vorbele astea arata ca esti putin cam un mancator de cacao si exagerezi, aici este una dintre cele mai respectabile echipe pe care le-am intalnit, ce spui tu acolo sunt aberatii fara limite.
innobilari cu japca / backstaburi / minciuni, mai degraba sunt stilul tau, aici iti garantez ca nu au existat :)

Jocul pe care il prestam si valoarea jucatorilor sunt cu mult peste voi, acum ca aveti un avantaj enorm pe harta, ocupand 70% in urma unui unor fuziuni repetetate si razboiul de inceput fiind de 6 triburi vs 2, nu va demonstreaza catusi de putin valoarea :)

Mai tine minte si ca tribul tau initial nu era nici top 10 la inceput si ca un razboi in momentul respectiv, nu ati fi rezistat mai mult de 1 saptamana, e penibil acum sa te lauzi ca esti in top cu 5 triburi adunate intr-unul singur :)

Adica vrei sa spui ca voi ne bateati pe noi si pe REVO ? :))
Nu contest lucrul asta ma teslare, cum ca nu sunteti buni. Dar ce vrei sa-mi spui tu mie ? Ca suntem anonimi, ca nu stim joaca, ca suntem cu mult sub voi, nu ?
Pai ati ajuns sa postati statistici cu 2 sate plus, tip frustrare, si tu imi spui mie ca sunteti peste noi ca valoare ?
Ce valoare aveti voi cand sunteti blocati, conturi sterse, conturi suport inchise cu nemiluita ? Asta e valoare ?
Nu a zis nimeni ca sunteti o echipa de 2 lei...din contra, sunteti printre cele mai redutabile, si mereu am recunoscut atunci cand am jucat contra unui adversar bun. Dar sa nu-mi vina mie olandezul si sa zica ca joaca contra la niste anonimi cand anonimii astia i-au luat sat dupa sat jucand ca o echipa.
Unde vezi tu 70% din harta ? Fa si mie calculul sa nu raman prost...
Asta e scuza voastra acum ? Voi cand aveati 70% din harta prin aceleasi strategii cum era ?
Va domina o echipa de anonimi lipsiti de valoare...cum o mai fi si asta, nu stiu.
 
Scor reacție
0
Eu cred ca n-ai mai luat sate pana acum daca te lauzi ca mi-ai luat niste sate cand ati atacat si voi si exe 2 saptamani.

Daca te uiti nu eu am facut postul si am comentat primul in el cu frustrari despre voi. Am iesit 2 sate pe + la organizatul vostru mai barbarule. Diferenta e ca daca aveam noi 70% erai tot cu miloaga pentru un PNA cum a fost pe l60.

Poti sa pui la profil ca te-ai aliat cu 6 triburi si ca inca esti pe harta:))). Ma intreb oare ce se intampla daca ne bateam doar cu voi acum sau daca intram in start pe acelasi continent,hmm cred ca aveai probleme prin viata reala ca exact atunci apar alea.

Frustrarea e mare, nu mai poti aranja topul, tribul, pregati backstabb'urile, s.a.
 

DeletedUser48261

Tu nu esti normal olandezule. Nu este nimeni frustrat pentru ca nu avem de ce. Putina organizare si a fost totul ok.
Cand ati vrut sa luati jucatorii Viki la voi si v-ati dus cu miloaga la toti sa le spuneti despre mine si ceilalti cum suntem cum a fost? Acum ca acei oameni joaca cu noi, si o fac bine, sunt niste anonimi, niste slabani, nu? Asta e viziunea voastra...Uite ca slabanii aia te alearga pe tine acum si iti pun mari probleme pe harta. Nu conteaza cat s-a atacat, cat nu s-a atacat, cat s-a aparat, nu stiu ce tot cautati scuze de toate felurile.
Stati si suportati ceea ce ati dezvoltat voi per ansamblu. O mare dezinformare in randul tuturor, o minciuna continua despre tot si toate doar ca sa vina sa schimbe tabara si sa joace cu voi.
Ati avut avantaj pe harta, de ce nu l-ati fructificat la momentul lui si ati jucat ilegal, v-au fost blocate conturile, v-au fost sterse conturile. Despre asta de ce nu spuneti ? Erati loc 1...acum nu mai sunteti si cautati sa gasiti niste motive pe aici de toata jena.
Refuz sa iti mai raspund la orice postare pentru ca esti la un nivel slab de tot de comunicare
 
Scor reacție
0
elite, lasa vere externu ca iarasi vorbeste gura fara tine :rolleyes:

Ati anuntat hegemonia voastra pe speciala :)) Pai cand anunti asa ceva, trebuie sa ai o anumita prestanta, sa domini harta, sa te impui rapid, pentru ca la gandul asta te duce ceea ce anuntati voi inainte de a incepe o noua speciala. Dar gura mare, comentariile deplasate, politica voastra de a juca, uite unde v-au adus...

iar pe sp13...o sa intram sa ne aparam titlul cum se spune :)
ca o sa inceapa hegemonia noastra sau ca o sa castigati voi, asta e alta mancare de peste

Asta o las asa ca amintire :oops:
 
Ultima editare:

DeletedUser48261

Ce intelegi ma de acolo tu ?
Bai tradatorule :))
Tu mie imi spui de extern ?
Pai voi aveti mai multe tradari si backstabburi cat au toate echipele la un loc pe jocul asta de la ro1 incoace.
Nu e timp de joc ! Nu este ! Ce dreaq nu intelegeti ?
Daca voua va este la indemana sa o ardeti cate 12-18 ore pe zi pe joc, bravo voua. Dar cred ca aveti unele gauri grave in tot ceea ce inseamna mod de viata normal.
Nu mai poti juca fara om pe cont daca vrei anumite rezultate. Timpul nu-mi permite sa fac ceea ce multi cred ca e normal. Joc si eu, dar in limitele mele. Sunt zeci, sute de jucatori care renunta din cauza ca nu au timp si voi va legati de mine ca nu stiu ce am facut si ca am iesit de pe lumile x si y.
Pai voi nu intelegeti deloc lucrurile astea ca vi se pare normal ca sa aveti www.triburile.ro ca mod de viata bine inchegat in caracterele voastre.
 
Scor reacție
0
Ce intelegi ma de acolo tu ?
Bai tradatorule :))

Haha, tradator eu mon cher? Am lumi pierdute tocmai pt ca nu am vrut sa tradez, oferte erau destule :)) In fine, deviem de la subiect, ce inteleg eu si cei care citesc cu atentie postul meu anterior e ca tu te contrazici singur, sau mai bine zis arati cu degetul dar practici "hegemonia" inca din 2017 ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser48261

Haha, tradator eu mon cher? Am lumi pierdute tocmai pt ca nu am vrut sa tradez, oferte erau destule :)) In fine, deviem de la subiect, ce inteleg eu si cei care citesc cu atentie postul meu anterior e ca tu te contrazici singur, sau mai bine zis arati cu degetul dar practici "hegemonia" inca din 2017 ;)

Pai erau contre in postari. Normal ca sunt. Nu a fost si nici nu o sa fie vorba de asa ceva din punctul meu de vedere pentru ca nu ai cum sa mentii o echipa activa pe viteza mare de joc speciala de speciala. Unii sunt cu facultati, altii cu munca, altii cu alte treburi de zi cu zi.
Nu mai vorbi de mine sau oricine altcineva pe aici cum ca as fi tradat vreodata. Eu nu tradez, eu nu schimb tabere ca pe ciorapi, eu nu vand conturi, nu cumpar conturi, sunt loial mereu. Poate ti-ai facut treaba ca mine pe cateva lumi, dar pe multe altele jocul a fost dublu mereu :)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Deci un om așa redus mintal ca tine, Just-elite, n-am văzut in viața mea. Ai fost și vei rămâne mereu o bătaie de joc pentru ca ești redus mintal și ești o cauza pierdută. Lasă minciunile.. știu ca la asta te pricepi cel mai bine, dar mai lasă-le ma omule ca exagerezi in ultimul hal. Ti-am zis, vezi ca mai ai câțiva jucatori de păcălit cu pp-uri. Spor
 

DeletedUser48261

Deci un om așa redus mintal ca tine, Just-elite, n-am văzut in viața mea. Ai fost și vei rămâne mereu o bătaie de joc pentru ca ești redus mintal și ești o cauza pierdută. Lasă minciunile.. știu ca la asta te pricepi cel mai bine, dar mai lasă-le ma omule ca exagerezi in ultimul hal. Ti-am zis, vezi ca mai ai câțiva jucatori de păcălit cu pp-uri. Spor

Pai cred ca nu are rost sa comentam cine spune astea despre mine.
Printul de mai jos detaliaza tot.

https://tinyurl.com/y68xdtoy
 
Scor reacție
0
Ba da nu iti spune doar el, nu vezi ca esti facut la fel pe 90% din threadurile de pe forum si de 80-90% din oamenii de pe joc ? Toti avem ceva cu tine ? Toti suntem in aceeasi echipa ? Pana si papaya a zis ca i-ai dat teapa de 150 de euro lui nutz, ce admin ti-a verificat contul pe 61 cu pp'uri sa vina sa ne zica si noua ce corect esti tu. Vai de steaua ta de backstabber ordinar ca pe unde ai fost prins ti-ai luat bataie ca hotii de cai, vezi l57, l60, l61, l63, l66 :))) . Uita-te pe forum pe 60, 63, 66, speciala 12/13, l57 sa vezi ce gargara faceai pana sa dispari.

PS: Sa ne zici si noua ce backstab am dat noi daca tot sustii asta, sper ca nu te referi la contul ala unde aveai parola de pe speciala nu ?
 

DeletedUser48261

Spune lumii cum tratai sa il bagati la interne pe alinutzu doar ca sa aveti o sansa cu un cont la noi pentru partajari si informatii :))
Hai nu fi timid :)))
 
Scor reacție
0
https://prnt.sc/n8d4m3

Taci ma...ca si ai vostri au inceput sa va cunoasca si sa se sature de voi.

Ba firar ea de poza ba ca exact acum 15min ti-a trimis ala mesaj ma. Doamne cum se intampla astea ma, iti vin dovezile asa la timp. :)))


Spune lumii cum tratai sa il bagati la interne pe alinutzu doar ca sa aveti o sansa cu un cont la noi pentru partajari si informatii :))
Hai nu fi timid :)))

Ce mila imi este de tine:))) Daca atata poti ce sa-ti fac, sper macar sa nu te inmultesti.
 

DeletedUser46530

Esti sifon? Noroc! Te-ai dus la fund!

Citez vorbele unui conducator din jderii "nu ca suntem disperati sa castigam speciala, dar..."

Desigur, problema nu e ca l-ar interna pe alinutzu la final de lume, ci faptul ca ar interna pe oricine din acel trib pentru a castiga speciala daca acela ar fi pretul.

bravo, sunteti mari caractere, ati uitat ca pe speciala trecuta v-ati milogit de jumatate de harta sa joace cu voi impotriva revo?
 
Scor reacție
0
bravo, sunteti mari caractere, ati uitat ca pe speciala trecuta v-ati milogit de jumatate de harta sa joace cu voi impotriva revo?
Si tu ai uitat ca te-ai milogit sa joci cu noi, ca ai vrut sa le dai backstab speciala trecuta la final, ca ti-au dat backstab speciala 12, ca te-ai milogit de mine si samy sa vb cu pietraru sa te ia in mnks. Erai ultimul om care isi permitea sa vorbeasca petrica
 

DeletedUser48261

Si tu ai uitat ca te-ai milogit sa joci cu noi, ca ai vrut sa le dai backstab speciala trecuta la final, ca ti-au dat backstab speciala 12, ca te-ai milogit de mine si samy sa vb cu pietraru sa te ia in mnks. Erai ultimul om care isi permitea sa vorbeasca petrica

Alaltaieri am iesit la o bere cu augustyn si papaya. Mi-a explicat tot si mi-a si aratat mesajele care au fost cu tine. Bineinteles ca tu ai luat totul negativ. Niciodata nu te-ar crede pe tine sau pe oricine altcineva papaya in afara de ceea ce ii spun eu. Pentru ca eu nu am niciun interes sa mint cu nimic. Vezi de slugile tale acolo care iti sunt sub papuc si lasa intrigile ca nu va aduc nimic bun.
 

DeletedUser46530

Si tu ai uitat ca te-ai milogit sa joci cu noi, ca ai vrut sa le dai backstab speciala trecuta la final, ca ti-au dat backstab speciala 12, ca te-ai milogit de mine si samy sa vb cu pietraru sa te ia in mnks. Erai ultimul om care isi permitea sa vorbeasca petrica

du-te ba d-aici cu vrajeala asta de 2 bani. samy mi-a propus sa joc in mnk.

nu mai incerca sa dezinformezi. esti paleta la propaganda, fetito.
 
Sus