BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

DeletedUser48261

Si tu ai uitat ca te-ai milogit sa joci cu noi, ca ai vrut sa le dai backstab speciala trecuta la final, ca ti-au dat backstab speciala 12, ca te-ai milogit de mine si samy sa vb cu pietraru sa te ia in mnks. Erai ultimul om care isi permitea sa vorbeasca petrica

Cum se face ca toata lumea se milogeste sa joace cu voi ? :)))
Auzi milogeala...
Tu crezi ca mint cu printul ala, cu mesajul ala. E o discutie lunga. Am atasat doar ceea ce era mai recent.
 
Scor reacție
0
du-te ba d-aici cu vrajeala asta de 2 bani. samy mi-a propus sa joc in mnk.

nu mai incerca sa dezinformezi. esti paleta la propaganda, fetito.

Dezinformez ? Dam istoricul vizibil si citim mesajele amandoi cum voiai sa dai backstab celor din BB/NIP s-au cum s-au mai numit speciala trecuta ? Ai sange-n instalatii ? Te-ai injurat cu ei dupa ce ti-au dat backstab pe speciala 12 si aici fix cu ei te-ai dus ca nu ti-a dat samy conducere si ca nu te-am lasat sa dai pe ei speciala trecuta. Stiu ca te-ai ofticat tare de tot cand ti-am zis ca "ramai singur" daca dai pe ei speciala trecuta si probabil te-ai suparat pe mine ca nu ti-am permis sa-ti iei revansa. :D

Hai nu mai plange ca esti acolo in conducere, ma rog pana te executa ca pe un catelus.

PS: "Fetito" ? Nu vreau sa ma iau de tine in viata reala ca si asa ai obiceiurile sa dormi prin santuri.

E ultimul post, spor pe harta
 

DeletedUser48261

Dezinformez ? Dam istoricul vizibil si citim mesajele amandoi cum voiai sa dai backstab celor din BB/NIP s-au cum s-au mai numit speciala trecuta ? Ai sange-n instalatii ? Te-ai injurat cu ei dupa ce ti-au dat backstab pe speciala 12 si aici fix cu ei te-ai dus ca nu ti-a dat samy conducere si ca nu te-am lasat sa dai pe ei speciala trecuta. Stiu ca te-ai ofticat tare de tot cand ti-am zis ca "ramai singur" daca dai pe ei speciala trecuta si probabil te-ai suparat pe mine ca nu ti-am permis sa-ti iei revansa. :D

Hai nu mai plange ca esti acolo in conducere, ma rog pana te executa ca pe un catelus.

PS: "Fetito" ? Nu vreau sa ma iau de tine in viata reala ca si asa ai obiceiurile sa dormi prin santuri.

E ultimul post, spor pe harta

Normal ca este ultima postare. Pentru ca tu repeti niste lucruri la nesfarsit pe care nici macar tu nu le crezi.
Vi s-a dus si ultima speranta de a avea un cont la noi. A iesit samy pe interval cu niste cascaval si a inceput licitatiile :))
Si tu faceai apel la corectitudinea noastra. In ce hal puteti fi si aveti tupeul sa vorbiti de mine cu niste chestii de science fiction.
Cum e aia cu MAG ? Loialitate pana cand aveti nevoie de satele lor :)))))))))
Sau ii iertati ca sa ii aveti aproape si pe alte speciale, nu ?
 

DeletedUser46530

Ba Petre, te-ai stricat și tu? Ai venit și tu cu iluziile lu Just-elite? Mai bine te duci și tragi un fum și mergi la somn ca n-are rost sa vorbim ce a fost ca știi și tu foarte bine ce s-a întâmplat. Tu normal in momentul asta trebuia încă sa-i mulțumești lu samy pentru ce a făcut pentru tine ma. Mi-e rusine de rușinea ta.

Ce-a facut ma?

ia sa aud si eu cu ce m-a ajutat pe mine samy
 

DeletedUser48261

Ba Petre, te-ai stricat și tu? Ai venit și tu cu iluziile lu Just-elite? Mai bine te duci și tragi un fum și mergi la somn ca n-are rost sa vorbim ce a fost ca știi și tu foarte bine ce s-a întâmplat. Tu normal in momentul asta trebuia încă sa-i mulțumești lu samy pentru ce a făcut pentru tine ma. Mi-e rusine de rușinea ta.

Explica-ne te rog logica la ceea ce ai la profilul tau de joc. Sunt curios de explicatie. Pe urma sa apari pe aici sa incerci sa expui ceva. Ca eu cred ca nu ai nici macar 8 clase terminate. Ti-ai luat diploma de BAC in photoshop la fel ca astia plagiatorii cu doctorate de prin politica.
Bey Marky, inca ceva...am inteles ca ti-ai anuntat revenirea :))))))
Iar ii disperi pe aia pe grupurile de pe alte lumi de whatsapp si ii ameninti ca daca nu iti trimit deff ii bagi la interne pe alte lumi :)))))))
Mama cum sunteti voi :)))))
 

DeletedUser48261

Ahahahahaahha :)))))
Prietene, ești imposibil :))) nu meriți nici măcar sa-mi tai unghiile de la picioare la cât de dobitoc ești.. și încă ceva, nu te mai da arc dacă ai fost sageata.

Voi sunteti prea mici pentru mine ca sa va mai ofer atentie. Asa ca te rog, du-te si umbla la vocabular, si tu, si fratele tau, si cocochanel, ca v-am aratat inca o data care va sunt limitele pe oriunde.
 

DeletedUser49071

Marky joaca pe speciala asta ca eu nu-l vad..??
Si inca astept sa ii dau satele lui teslaru pe speciala, de la inceput le-a cerut, a fost primu ..dar nu mai vine odata sa le ia.
Cat despre ceilalti: al de coco, olandezul care schimba mesaje cu jucatori din BB in speranta ca poate se "ciupeste" ceva, nu ai ce vorbi cu ei, sunt in filmul lor oamenii :))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Marky.

member
Scor reacție
0
Marky joaca pe speciala asta ca eu nu-l vad..??
Si inca astept sa ii dau satele lui teslaru pe speciala, de la inceput le-a cerut, a fost primu ..dar nu mai vine odata sa le ia.
Cat despre ceilalti latrai, al de coco, olandezul care schimba mesaje cu jucatori din BB in speranta ca poate se "ciupeste" ceva, nu ai ce vorbi cu ei, sunt in filmul lor oamenii :))

Presupun ca ai auzit de vorba aia.. când ajunge paduchele in vârful capului, se crede cel mai tare.. cam așa e la tine. Ai ajuns și tu acolo in top și ești bun, bravo ma, chiar ești super tare ;)
 

DeletedUser49071

Dar eu mereu am fost in top draga :(

P.s: eu oricum te apreciez :* mi-ai dat primul meu sat de 9k :))
 

DeletedUser48261

Suntem mici, dar pp urile?

Bai tu taci ma cu pp tale ca ai aceeasi placa stricata. Du-te si comenteaza astea la cine te crede, nu mie sau altora.
A vazut lumea ce mare jucator esti si tu...fara conducere ca sa aveti interne pe banda rulanta si fara blindaje nu stiti sa jucati.
Fugi si mai profita de ai tai in continuare. Lasa vorbaraia pe aici
 

DeletedUser48261

Presupun ca ai auzit de vorba aia.. când ajunge paduchele in vârful capului, se crede cel mai tare.. cam așa e la tine. Ai ajuns și tu acolo in top și ești bun, bravo ma, chiar ești super tare ;)

Pai pe tine te bat si barbarele de pe harta. Tu nu poti sa vorbesti de nimeni nimic ca esti pe dinafara total. La fel ca in cazul lui unnamed, si tu, si multi altii din echipa voastra care sufera de conducere pe acolo, stiti sa jucati doar la blindaje.
Noroc ca mai lasati sitere pe la pietraru, pe la teslaru, si va ajuta sa nu va faceti de ras pe harta. Ca sunteti degeaba oricum.
 

piterake

member
Scor reacție
0
atata va tot atacati pe forum! deci jur ca am ajuns sa mi fie scarba de ce a ajuns jocu asta! mai mult ii joc de culise decat pe harta :)

ma oricum,ii un joc...chiar daca am pierde noi sau jderii,macar plecam capu,spunem un felicitari si mergem mai departe! atatea atacuri aici pe forum de asa ceva n am mai vazut! hai sa jucam pe harta si gata,ce atata tam tam pe forum,mesaje cu indulceli etc?

reveniti domnilor,ii doar un joc,nu afecteaza cu nimic viata reala sa va tratati in halu asta pe forum!
 

DeletedUser49071

tu erai ala de lua interne si le pierdea la noi nu?:))
puiule daca-ti pun aici twstats-ul plangi :))taci si inghite, scoti capul cand ai o realizare ceva nu asa pe burta goala, iei bataie de la inceputul lumii si el tot gura mare e, cum dracu ma?
Tu ai luat interne si barbare si le pierdeai la noi asta ai facut 2 luni , ce tot atata latri aici?:)
 
Scor reacție
0
E ok, nu ma deranjeaza ca am pierdut cateva sate cand ati atacat atata si voi si exe:)))Macar n-am pierdut 1 cont intreg intr-o zi cum ai pierdut tu speciala trecuta daca ma intelegi:D

S-a vazut cate sate ati luat de cand am inceput sa ne batem direct :D Parca -2 in 2 organizate :eek:
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Pai pe tine te bat si barbarele de pe harta. Tu nu poti sa vorbesti de nimeni nimic ca esti pe dinafara total. La fel ca in cazul lui unnamed, si tu, si multi altii din echipa voastra care sufera de conducere pe acolo, stiti sa jucati doar la blindaje.
Noroc ca mai lasati sitere pe la pietraru, pe la teslaru, si va ajuta sa nu va faceti de ras pe harta. Ca sunteti degeaba oricum.

Vezi sa nu-ți puste vreo vena gândăcel :))
Aoleo, voi v-ați chinuit o săptămâna întreaga sa-mi luați 4 sate amărâte :))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Marky.

member
Scor reacție
0
atata va tot atacati pe forum! deci jur ca am ajuns sa mi fie scarba de ce a ajuns jocu asta! mai mult ii joc de culise decat pe harta :)

ma oricum,ii un joc...chiar daca am pierde noi sau jderii,macar plecam capu,spunem un felicitari si mergem mai departe! atatea atacuri aici pe forum de asa ceva n am mai vazut! hai sa jucam pe harta si gata,ce atata tam tam pe forum,mesaje cu indulceli etc?

reveniti domnilor,ii doar un joc,nu afecteaza cu nimic viata reala sa va tratati in halu asta pe forum!

Ai dreptate.
Dacă pierd, nu mi-e rusine sa recunosc :) dar se pare ca pe cei din tribul tău ii cam irita multe chestii :confused:
 
Sus