BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

Unloving

member
Scor reacție
1
Bai tu taci ma cu pp tale ca ai aceeasi placa stricata. Du-te si comenteaza astea la cine te crede, nu mie sau altora.
A vazut lumea ce mare jucator esti si tu...fara conducere ca sa aveti interne pe banda rulanta si fara blindaje nu stiti sa jucati.
Fugi si mai profita de ai tai in continuare. Lasa vorbaraia pe aici

Nu schimba subiectul bunule:)) Ce legatura are faptul ca tu esti un hot, cu nivelul meu de joc sau a fostului meu trib? Pana nu inapoiezi miile de pp-uri inapoi eu voi continua(si vor continua si altii) sa te acuz pe buna dreptate in legatura cu ceea ce ai facut si inca faci si acum probabil, respectiv in defavoarea fostilor mei colegi(fostilor tai colegi) si actualilor tai colegi. Cine nu te considera ultimul jucator pe aceasta comunitate/acest joc e ipocrit sau prost.
 

DeletedUser48261

Nu schimba subiectul bunule:)) Ce legatura are faptul ca tu esti un hot, cu nivelul meu de joc sau a fostului meu trib? Pana nu inapoiezi miile de pp-uri inapoi eu voi continua(si vor continua si altii) sa te acuz pe buna dreptate in legatura cu ceea ce ai facut si inca faci si acum probabil, respectiv in defavoarea fostilor mei colegi(fostilor tai colegi) si actualilor tai colegi. Cine nu te considera ultimul jucator pe aceasta comunitate/acest joc e ipocrit sau prost.

:)))))))))))))))))
Este totul rezolvat cu scenariul tau inca de atunci. Stai cuminte ca nu v-a iesit schema asta deloc. De fapt v-a iesit, dar cu ai vostrii acolo intre voi. Va credeti intre voi ce va spuneti. Fugi si mai inventeaza ceva...ca acum ati trecut la printuri editate de pe grupuri de whatsapp :)) Dar nu prea sunteti dusi pe la scoala ca sa va si duca capul sa editati cum scrie Stefan, eu si ceilalti care eram mentionati in acele printuri.
Depuneti un cv pe la Hollywood...eu cred ca ai mari sanse sa te angajezi ca scenarist :)))
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
:)))))))))))))))))
Este totul rezolvat cu scenariul tau inca de atunci. Stai cuminte ca nu v-a iesit schema asta deloc. De fapt v-a iesit, dar cu ai vostrii acolo intre voi. Va credeti intre voi ce va spuneti. Fugi si mai inventeaza ceva...ca acum ati trecut la printuri editate de pe grupuri de whatsapp :)) Dar nu prea sunteti dusi pe la scoala ca sa va si duca capul sa editati cum scrie Stefan, eu si ceilalti care eram mentionati in acele printuri.
Depuneti un cv pe la Hollywood...eu cred ca ai mari sanse sa te angajezi ca scenarist :)))

Hai fugi de aici ca stie toata lumea ce fel de om estii ,vezi ca este nutzu in Bucuresti ii caut eu adresa ta :))
 

DeletedUser46857

Ce fel de om e?
Joc alaturi de James de 1 an sau ceva de genu' si pe unde am jucat cu el nu a facut nimic din tot ce delirati voi pe aici. In schimb de voi m-am convins inca de pe speciala trecuta.....asa ca gtfo.
 

DeletedUser48261

Hai fugi de aici ca stie toata lumea ce fel de om estii ,vezi ca este nutzu in Bucuresti ii caut eu adresa ta :))

Bey impostorule indragostit :)))
Tu musti mana care te-a hranit ? Tu pe oriunde ai jucat ai fost un sifon si doar atat. Joc dublu stie sa faca oricine.
Uiti când explicai tuturor de ce ma considerai cel mai bun conducator ? Uiti când spuneai ca nu ai vazut atata daruire din partea unui conducator pentru echipa lui ?
Uiti când ma sunai si imi plangeai la telefon ca ti-a facut nu stiu ce Cezara si ca vrei sa te sinucizi ?
Pai eu am fost om cu toti ma impostorule cu toata lumea si asa o sa fiu mereu. Ceea ce detaliaza toti pe aici sunt frustrari, vorbe de coltul strazii...can-can tv.
Unde e nutz ? Sa ma sune ! Are nr. meu. Dati-mi nr. lui si eu il sun si ma vad cu el.
Ce inseamna asta ?
Pai cine vreodata o sa ma caute pe mine intr-adevar ca sa ne smardoim ?
Ati innebunit la cap toti ! Toti fratilor !
Va dau eu adresa...veniti toti daca vreti. Bem, vorbim, facem ce vreti voi. La sfarsit daca vreti si smardoiala, va dau si smardoiala. Cum a facut heavy1...la fel :))) Si acum nu il mai gasesti pe nicaieri cu smardoiala lui. Se mai si lauda in toate mesajele ce le dadea peste tot ca el are Panamera :))))))))))))))) Pai Panamera lui cred ca e vreun Matiz, sau Lastun, sau Lada...Si voi va smardoiti cu mine =))))
 

DeletedUser48261

Florin ! Nu mai are rost sa traiesc. Chiar nu mai are rost.

Ti-a ridicat moralul atunci careva din anturajul tau actual ? Cate nopti vorbeam cu tine...cat te-am tolerat si te-am tinut in carca peste tot si apoi ai muscat mana care te-a hranit. Ca e mult mai usor sa faci asta, sa joci ca un sifon, ca o unealta pentru altii.
Du-te tare cu tot cu ei, ca sunt satul de voi.
Cine vrea sa-mi stea alaturi si imi este alaturi stie ce fac pentru ei mereu si mereu.
Si ca sa-ti dau un exemplu...cel mai elocvent si recent de fapt...eu cu buna stiinta am facut anumite chestii pe ro66 ca sa ajut echipa, sa ajut anumiti jucatori din echipa, stiind ca o sa mi se blocheze contul. De 2 ori am facut asta. Nu stiu cati dintre voi, cati altii pot face asta, sa-si riste contul pentru binele echipei.
Si sa taci, sa taci când vorbesc eu si sa nu mai apari pe aici, ca la fel in cazul altora, lumea e mica...mica de tot. Romania e la un pas de UK.
 
Ultima editare de un moderator:

Unloving

member
Scor reacție
1
Bai Florine, tu esti un caz grav de narcisism:)) Poate unii de aici se intreaba de ce inca mai ramai sa joci dupa atatea insulte. Eh, din pacate suferi de asa ceva. Pentru tine e un compliment poate, pt. comunitate e o problema. Pacat ca avem prea multi prosti p-aici care sa-si dea seama. Inafara de faptul ca esti narcisist ai si anumite semne sociopatice, ceea ce ar trebui evitat total. Esti un om periculos.
 
Scor reacție
0
Lasa-l ca e pe la biserica, inca se roaga sa ne lasam sa castige si el. Mai nou cica "obiectivul" e sa reziste pana se inchide speciala:))))
 

DeletedUser48261

Bai Florine, tu esti un caz grav de narcisism:)) Poate unii de aici se intreaba de ce inca mai ramai sa joci dupa atatea insulte. Eh, din pacate suferi de asa ceva. Pentru tine e un compliment poate, pt. comunitate e o problema. Pacat ca avem prea multi prosti p-aici care sa-si dea seama. Inafara de faptul ca esti narcisist ai si anumite semne sociopatice, ceea ce ar trebui evitat total. Esti un om periculos.

Eu cred ca ti-a facut altcineva postarea si tu ai dat paste aici. Nu sufar de nimic. Nu am nici macar o urma din ceea ce spui pe aici. Cum iti explici ca vin astfel de comentarii doar din partea unor oameni care pe jocul asta sunt cu un cv destul de bogat negativ vorbind ?
Semne sociopatice ?! :))) Evitat total ?! :))
Eu cred ca ar trebui sa ti cateva ore de consiliere cu cei ce s-au vazut cu mine ani la rand si care ma cunosc exact asa cum sunt eu. Nu stiu unde e prostia...nu stiu unde doare de aveti voi comentariile astea la adresa mea.
Sunte zeci, sute de oameni in spate care au jucat cu mine, joaca si o sa mai joace si va explica contrariul oricând vreti.


Lasa-l ca e pe la biserica, inca se roaga sa ne lasam sa castige si el. Mai nou cica "obiectivul" e sa reziste pana se inchide speciala:))))

Olandezule...baietii din echipa ta spun ca mai bine nu mai joci, ca oricum joci pentru noi :))) Asta ti-e nivelul pe care incerci sa il schimbi aici prin diferite postari.
Eu nu am auzit pe nimeni din echipa noastra sa spuna ceva de genul. Ca poate am gresit si eu cu ceva...sau poate nu. Sti tu, noi nu avem bani :))
Una peste alta...lasand deoparte toate comentariile astea de prost gust...aveti oameni buni in echipa care vad ca isi fac treaba exemplar.
Daca nu era un jucator ca Sensation sau Teslaru pe la voi, restul erati creepi pe harta...daca intelegi ce vreau sa zic.
Scuze Teslare ca am adus numele tau in discutie, dar e ceva pozitiv. Si stii ca apreciez mereu când cineva este intr-adevar bun la ceva anume si nu o tin langa ca pokemonii din echipa voastra cu diverse comentarii inutile.

Succes in continuare ambelor echipe !
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu cred ca ti-a facut altcineva postarea si tu ai dat paste aici. Nu sufar de nimic. Nu am nici macar o urma din ceea ce spui pe aici. Cum iti explici ca vin astfel de comentarii doar din partea unor oameni care pe jocul asta sunt cu un cv destul de bogat negativ vorbind ?
Semne sociopatice ?! :))) Evitat total ?! :))
Eu cred ca ar trebui sa ti cateva ore de consiliere cu cei ce s-au vazut cu mine ani la rand si care ma cunosc exact asa cum sunt eu. Nu stiu unde e prostia...nu stiu unde doare de aveti voi comentariile astea la adresa mea.
Sunte zeci, sute de oameni in spate care au jucat cu mine, joaca si o sa mai joace si va explica contrariul oricând vreti.




Olandezule...baietii din echipa ta spun ca mai bine nu mai joci, ca oricum joci pentru noi :))) Asta ti-e nivelul pe care incerci sa il schimbi aici prin diferite postari.
Eu nu am auzit pe nimeni din echipa noastra sa spuna ceva de genul. Ca poate am gresit si eu cu ceva...sau poate nu. Sti tu, noi nu avem bani :))
Una peste alta...lasand deoparte toate comentariile astea de prost gust...aveti oameni buni in echipa care vad ca isi fac treaba exemplar.
Daca nu era un jucator ca Sensation sau Teslaru pe la voi, restul erati creepi pe harta...daca intelegi ce vreau sa zic.
Scuze Teslare ca am adus numele tau in discutie, dar e ceva pozitiv. Si stii ca apreciez mereu când cineva este intr-adevar bun la ceva anume si nu o tin langa ca pokemonii din echipa voastra cu diverse comentarii inutile.

Succes in continuare ambelor echipe !

Esti irecuperabil:)) Tu daca vezi ceva scris ce nu intelegi inseamna ca e scris de vreun mare fenomen sau copiat din literatura antica? Eu studiez oameni ca tine in afara jocului si esti unul dintre cele mai slabe exemple de pana acum. Pe jocul asta chestiile care le ai facut si le faci le au facut si altii mult mai bine si mult mai rau in trecut. Unica diferenta e ca tu ai un mic plus de nesimtire incredibila si de joc manipulator; si continui sa le faci, nu te opreste nimeni, asta ma mira. Si nu numai pe mine.
 

DeletedUser48261

Esti irecuperabil:)) Tu daca vezi ceva scris ce nu intelegi inseamna ca e scris de vreun mare fenomen sau copiat din literatura antica? Eu studiez oameni ca tine in afara jocului si esti unul dintre cele mai slabe exemple de pana acum. Pe jocul asta chestiile care le ai facut si le faci le au facut si altii mult mai bine si mult mai rau in trecut. Unica diferenta e ca tu ai un mic plus de nesimtire incredibila si de joc manipulator; si continui sa le faci, nu te opreste nimeni, asta ma mira. Si nu numai pe mine.

Eu cred ca ai gresit adresa si nu ti-ai facut bine temele. Nu am manipulat pe nimeni si nici nu am sa o fac vreodata. Ca imi vad de interesele echipei si ca anumite decizii se iau in 5-7 insi, asta e altceva. Dar nu-mi spune tu mie ca manipulez ca nu e nimic adevarat iar tu nu ar trebui sa vorbesti despre nesimtire absolut deloc. Ar trebui sa taci si sa iti vezi de rusinea ce ai suportat-o prin ceea ce ai facut pe jocul asta pana acum si sa nu ai un asemenea tupeu sa vorbesti cu mine despre asa ceva.
Manipulari gasesti in echipa ta poate, si te-ai obisnuit asa tare cu ele incat le numesti chestii normale. Iar ceilalti care joaca un joc curat si-mi sunt alaturi, tu ii vezi ca manipulati. Pai cum vine asta ?
Auzi, tu studiezi :))) Pai daca ar fi asa...se alege praful de studiile tale cu ce interpretari ai.
 
Scor reacție
0
Olandezule...baietii din echipa ta spun ca mai bine nu mai joci, ca oricum joci pentru noi :))) Asta ti-e nivelul pe care incerci sa il schimbi aici prin diferite postari.
Eu nu am auzit pe nimeni din echipa noastra sa spuna ceva de genul. Ca poate am gresit si eu cu ceva...sau poate nu. Sti tu, noi nu avem bani :))
Una peste alta...lasand deoparte toate comentariile astea de prost gust...aveti oameni buni in echipa care vad ca isi fac treaba exemplar.
Daca nu era un jucator ca Sensation sau Teslaru pe la voi, restul erati creepi pe harta...daca intelegi ce vreau sa zic.
Scuze Teslare ca am adus numele tau in discutie, dar e ceva pozitiv. Si stii ca apreciez mereu când cineva este intr-adevar bun la ceva anume si nu o tin langa ca pokemonii din echipa voastra cu diverse comentarii inutile.

Hai nu mai plange te rog, vrei sa le zic sa-ti lase un autograf ceva ? E groasa rau, cand ati vazut ca ati dat in noi si n-ati luat sate avand atata avantaj ati inceput sa bagati scuze din astea. Tractoras deja cedeaza satele o sa inceapa cu din alea ca "eu am licenta" "cat am jucat v-am batut pe toti" :))) si la primele atacuri pe el nu mai stia pe unde sa caute coplayer sa-i scoata trupele ca toate ii le prindeam:)) Erati zmeii toti cand ati luat 2-3 sate la inceput fiind full atac si atacand 2-3 triburi dar cand am inceput sa dam si noi pe voi erati cam toti pe sitter pe la oameni care nu au treaba cu razboiul vostru gen vlad,papaya :)))).

PS: Ba elite, nu erai tu ala care ii dadea mesaje lui Hasul ca va batem aici si dupa va batem si pe 69 ?:))))
 
Ultima editare:

DeletedUser49071

Ham ham..
Asta e ca "ușor elegant" sau "player pro" marca revo doar ca e marca jderii :))
A trimis și el câteva demolări și latră pe aici ce câine rău este el :)) baaa,iesi din bucla ta
 

DeletedUser48261

Hai nu mai plange te rog, vrei sa le zic sa-ti lase un autograf ceva ? E groasa rau, cand ati vazut ca ati dat in noi si n-ati luat sate avand atata avantaj ati inceput sa bagati scuze din astea. Tractoras deja cedeaza satele o sa inceapa cu din alea ca "eu am licenta" "cat am jucat v-am batut pe toti" :))) si la primele atacuri pe el nu mai stia pe unde sa caute coplayer sa-i scoata trupele ca toate ii le prindeam:)) Erati zmeii toti cand ati luat 2-3 sate la inceput fiind full atac si atacand 2-3 triburi dar cand am inceput sa dam si noi pe voi erati cam toti pe sitter pe la oameni care nu au treaba cu razboiul vostru gen vlad,papaya :)))).

PS: Ba elite, nu erai tu ala care ii dadea mesaje lui Hasul ca va batem aici si dupa va batem si pe 69 ?:))))

Eu nu stiu cine iti da tie informatiile astea :)) Dar sigur nu ai habar si iar vorbesti ce iti arunca fiecare la colt de strada ca informatie.
Cine plange ? Noi plangem ? Noi ne distram. Ce a venit asa pe parcurs, loc 1, loc 1 individual mario, totul, e un bonus. Inca o data iti repet ca nimeni nu ne dadea nici o sansa impotriva voastra si uite cine domina harta.
Eu cred ca frustrarile sunt la voi, si asa a fost mereu. Nicidecum la noi. Noi ne intelegem bine, jucam pe harta, nu cautam portite pe la te miri ce inactiv sa va mai lase satele sau sa incercam sa cumparam conturi.
Iesi din casa...o sa realizezi probabil ca mai sunt oameni pe pamant :))
 
Scor reacție
0
Dominati harta ?:))))Ia pune o statistica pe ultimele 2 saptamani sa vezi ce domini tu:)))Esti pe primul loc ca ai facut fuziune cu 3 triburi nu de ce bun esti tu:))Atatea sate si v a dat Hasul cu jocu-n cap la inamici invinsi. E ok mai e de jucat din speciala destul ca trebuie sa fie un castigator clar nu ?Hai baga si ia niste barbare ca ai 1 sat luat de la noi in tot razboiul:))))

Cumparari de conturi, jucati pe harta ?:)))Esti doar cu milogeala pe la mag ca de luat sate nu luati din cate se vede
 
Ultima editare:

DeletedUser48261

Dominati harta ?:))))Ia pune o statistica pe ultimele 2 saptamani sa vezi ce domini tu:)))Esti pe primul loc ca ai facut fuziune cu 3 triburi nu de ce bun esti tu:))Atatea sate si v a dat Hasul cu jocu-n cap la inamici invinsi. E ok mai e de jucat din speciala destul ca trebuie sa fie un castigator clar nu ?Hai baga si ia niste barbare ca ai 1 sat luat de la noi in tot razboiul:))))

Cumparari de conturi, jucati pe harta ?:)))Esti doar cu milogeala pe la mag ca de luat sate nu luati din cate se vede

Nu stiu ce statistici ai tu, dar vad ca distanta tot creste. De ce oare?
Hasul ne-a dat cu jocul in cap ? Pai si noi ce i-am facut lui Hasul ? Mai avea vreun sat intreg ?
Taci ma ca tu vorbesti sa nu adormi. Nu stiu cum te mai suporta baietii aia acolo.
 

DeletedUser48261

Parte 1:
Triburi: BB, BBBB, ~BB~, .exe, BB-8, .exe2
Parte 2:
Triburi: Jderii, MAG, Martes, S~N, MAG., NADA, DABIJA

Timeframe: 12/02/2019 00:00:00la12/04/2019 15:20:33

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,072
Tabăra 2: 1,682
Diferență: 390

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 170
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,053,812
Tabăra 2: 4,736,485
Diferență: 1,317,327

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,119,716
Tabăra 2: 963,781
Diferență: 155,935

chart
 
Sus