BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început
Scor reacție
0
Lasa-i Marky, nu-ti mai pune mintea cu ei. Astia si-au dat backstab intre ei pe speciala 12 si acum se pupa unu cu altu'...Inca mai e forumul de pe speciala 12 elite, ai putea sa ne zici de ce te injurai cu petre pe acolo si de ce el te acuza de backstab daca "eu nu stiu ce a fost".

Legat de speciala asta, Hasul are mai multe sate pe + decat toate triburile voastre la un loc. Mi-ar fi rusine sa am dublul punctelor inamicilor si sa nu pot sa-i scot pe viteza 3...

Petre legat de tine, n-am ce sa mai zic, esti in lumea ta cu "legalizate, prajit". E adevarat ca eu inca invat sa joc, mereu inveti ceva nou, dar tu n-ai cum sa stii asta ca ultima intrerupere ai facut-o cu 2 secunde dupa daca iti aduci bine aminte.


Legat de colegii tai, faptul ca unii dintre ei sunt jucatori nu-ti dau tie dreptul sa te crezi jucator. Joci cu ei dintr-un singur motiv si stii bine care e ala.

Joaca cu noi pentru ca e caracter, om de cuvant si baiat de treaba. Nu te poti compara cu Marky niciodata.

In fine, primiti prea multa atentie si pe unde ati jucat ati fost bufonii hartii.
 

DeletedUser48261

Ii cataloghez așa cum sunt ei.
Faza e ca eu am cu cine sa ma mândresc pentru ca știu cu cine joc. Deocamdată ei au făcut ceva pe jocul asta.. tu ce-ai făcut? ai cerșit pp-uri și ai "uitat" sa le înapoiezi. Asta e caracterul tău, poate vrei sa-l schimbi dar nu poți.. ai fost și vei rămâne mereu un cerșetor și mascota jocului.

Stiu ca vrei sa pari pe extern ceea ce nu ești, poate unii chiar te cred un om de cuvânt dar se înșală amarnic. Pentru cei care te cunosc cu adevărat, pot confirma. La cât de bine minți, parca începi și tu sa te crezi.

Hai ca mai vorbim, nu prea am timp sa scriu basme încontinuu pe extern la fel ca și tine.

Dezinformarile despre mine au fost demontate in totalitate. Taci te rog. Si tu, si olandez si ceilalti aceeasi placa o aveti. Sunteti sub orice critica. Treceti pe tabla, la joc...ca acolo nu puteti dezinforma nimic. Acolo se vede tot adevarul despre tot ce ati facut, faceti si o sa mai faceti. Fara conturi in alte triburi, fara suporti, fara backstabburi la jucatorii proprii sau aliati voi nu aveti cum sa emiteti pretentii pe nici o lume. Sunt anumiti jucatori in echipa voastra care sunt de laudat...dar cativa. Iar tu, olandezul, samy, coco si inca cativa care si acum cred ca domina speciala, ii faceti de ras. Colegi de-ai vostrii spun ca mai bine ati fi jucat la noi, ca oricum sunteti doar niste crescatori de sate si nimic altceva.

P.S. : Nu mai dati mesaje sa intoarceti jucatori impotriva noastra. Nu va mai crede nimeni.
 

DeletedUser48261

Lasa-i Marky, nu-ti mai pune mintea cu ei. Astia si-au dat backstab intre ei pe speciala 12 si acum se pupa unu cu altu'...Inca mai e forumul de pe speciala 12 elite, ai putea sa ne zici de ce te injurai cu petre pe acolo si de ce el te acuza de backstab daca "eu nu stiu ce a fost".

Legat de speciala asta, Hasul are mai multe sate pe + decat toate triburile voastre la un loc. Mi-ar fi rusine sa am dublul punctelor inamicilor si sa nu pot sa-i scot pe viteza 3...

Petre legat de tine, n-am ce sa mai zic, esti in lumea ta cu "legalizate, prajit". E adevarat ca eu inca invat sa joc, mereu inveti ceva nou, dar tu n-ai cum sa stii asta ca ultima intrerupere ai facut-o cu 2 secunde dupa daca iti aduci bine aminte.




Joaca cu noi pentru ca e caracter, om de cuvant si baiat de treaba. Nu te poti compara cu Marky niciodata.

In fine, primiti prea multa atentie si pe unde ati jucat ati fost bufonii hartii.

Nu vreau sa detaliez deloc cu tine nimic pentru ca esti pe langa total. De caractere ca ale voastre e satula lumea :))
 

DeletedUser49158

Jderii au fost capturati si pe cale de disparitie,care doreste o ultima poza cu ei cat mai sunt pe harta :))))))
Alinutzu unde esti ma? ca erai zmeu acum o luna,spuneai sa dau stergere ca in cateva zile esti langa mine,nu mai apari pe extern acum?
 

DeletedUser49158

Cred ca din cauza lui alinutzu s-a pierdut speciala,e ca un talisman cine joaca cu el pierde :)))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Alinutzu poate da lectii. Cum sa intri pe lumi dand impresia de a vrea sa castigi si vrand in schimb sa pierzi ca ultimul noob facand pe prostul.
 

DeletedUser49158

Dar el nu se face :)) esti deștept daca ști sa faci pe prostul, el așa e :)) omul e drept ce sa faci,a ales sa piarda lumea si și-a făcut prieteni noi pe 67(green) care aia sunt in stare sa o vândă si pe măsa sa câștige o lume si pe speciala(jderii) sau mai nou(șterșii) care il înjurau si făceau mișto de el pe conferință când jucam pe 67:)))
 

DeletedUser49071

Întreb pentru un prieten.
De ce se mai cerea prelungirea specialei? :))
 

DeletedUser49071

Cum sa iei bătaie ma cu asa vedete :))
Da cum sn sa ia bătaie de 2 ori pe o singura speciala :)!))
 

DeletedUser48261

Ce glas au prins ei ma cand au stat o luna in 4 labute cu 70% din harta si la primele atacuri erau pe sitter:)))Nu-i nimic, continuati.

Felicitari pentru oameni ca vladcs, papaya care v au stat pe conturi, merita toata stima.

=)))))))))))))))))))))))))
Sa raspundem pe puncte ca la incepatori.

1. Vlad a avut doar un cont in siter mereu cand au fost probleme. Ceea ce este normal intr-o echipa.
3. papaya nu a stat pe niciun cont in afara de al lui.
4. Cand erati loc 1, distantati in clasament, cand aveati suportii innobilati, cand farmati suportii, cand va era harta favorabila si credeati ca aveti asi in maneca contra noastra, atunci nu ati zis nimic de genul ? Cum ca ne este noua greu, sau ne-a fost greu...chestii ce le etalati acum. Nu aveti nici macar o scuza pentru modul in care v-am contracarat orice actiune pe harta sau in afara jocului. Sunteti de o penibilitate greu de descris.

Iti zic eu cine a stat pe conturi rand pe rand cand a fost nevoie : eu, tyix, lucifer, mihail, george, mario, mariusicka, dacul, petre, db21, oldtavi, fasst, insane, stefan

V-am batut cu echipa asta asa de necunoscuti, fara vedete, echipa de noobi si de bufoni sau cum ne mai spuneti.
Desi eu cred ca toate comparatiile astea ar trebui sa ti le pui toate pe un tricou si sa il porti cand mai incep si alte speciale...

Iti zic eu cine a castigat...a castigat echipa mai unita, mai constanta, mai corecta, care a stiut prin actiunile ei sa contracareze fiecare pas care credeati ca il aveti in fata noastra. Echipa asta, da, care nu ne stiam intre noi multi pana acum, echipa asta in formula asta s-a saturat de toate jocurile de culise, de toate ilegalitatile voastre, de toate conturile cumparate lume de lume ale voastre, s-a saturat lumea de voi mai ceva ca de Shakira.
Si iti mai spun ceva...eu am ajuns la conducere printr-o conjunctura. Intrasem sa joc pentru augustyn suport. Nu m-a interesat deloc sa adun echipa, sa ne bagam si noi conturile noastre, sa adunam echipa cu 1-2-3 saptamani inainte. Si uite ce s-a realizat cu putina organizare. Cu bune si cu rele am trecut peste voi. Si in ce mod am trecut peste voi ?! V-am facut sa va dati stergere, sa fie umilinta maxima pentru pierzatori, pentru voi. Tu si restul, pentru mine si cei din echipa noastra, sunteti exact ce ai scris mai sus de noi. O sa rada de voi pentru ceea ce s-a intamplat pe speciala asta mult timp lumea...nu de noi.
Noi ne-am vazut de treaba si am facut totul asa cum trebuie. Am castigat pe merit !

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48809

Modesti sunteti toti...

Nu cred ca rade nimeni, pentru voi era satisfactie sa luati sate de la un adversar, nu BARBARE!! :)....inainte sa dau stergere chiar colegi de-ai tai, spuneau ca" se plictisesc acum, nu mai are farmec...".
Avand in vedere ca timpul pana la inchiderea specialei era scurt si aveati un procent mare detinut din harta, nebun sa fii sa mai stai sa pierzi timpul, stiind deja rezultatul.

Restul nu mai comentez, nu intru in polemici.
 

DeletedUser48261

Modesti sunteti toti...

Nu cred ca rade nimeni, pentru voi era satisfactie sa luati sate de la un adversar, nu BARBARE!! :)....inainte sa dau stergere chiar colegi de-ai tai, spuneau ca" se plictisesc acum, nu mai are farmec...".
Avand in vedere ca timpul pana la inchiderea specialei era scurt si aveati un procent mare detinut din harta, nebun sa fii sa mai stai sa pierzi timpul, stiind deja rezultatul.

Restul nu mai comentez, nu intru in polemici.

Am inteles. Oricum, in orice mod care privesti totul, este o mare victorie a noastra. Iar daca voi nu recunoasteti ca v-am fost superiori din toate punctele de vedere si incercati sa umbriti victoria asta muncita a echipei noastre si sa o puneti in alta lumina, eu zic ca va atrageti mult mai multe antipatii.
Inca o data repet...poate ca e cazul, poate nu, dar trebuie sa repet. Aveti in echipa jucatori care nu au nevoie de prezentare, jucatori extrem de buni si extrem de activi. Stiam cu ce ne luptam...cu cine ne luptam, dar strategia noastra a fost alta fata de a voastra si ne-a adus in postura de a castiga aceasta speciala.
GG pentru combativitate :)
 
Sus