BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

DeletedUser48261

+1 pe organizatul vostru :))))
Ahahahhaha
Unde e ala de zicea de rusine ?
Olandezule !!! Ai aripi ?
 

DeletedUser48261

Cat era suma sa ne retragem de pe speciala sa castigi si tu o lume?Sau asta e suma sa te lase baietii sa termini pe harta ca pe speciala trecuta parca ai fost barbar:rolleyes:

Se vede ca n-ai mai castigat o lume cand te bucuri asa tare ca rezisti 70% din harta vs 30%:rolleyes::rolleyes:

Edit: Nu meriti sa fii bagat in seama. Ne vedem pe harta

Am incercat sa discut cu tine. Se pare ca nu poate nimeni sa o faca fara sa etalezi anumite sf-uri ale tale. Crezi ca eu cumpar conturi sau ca am facut asta vreodata pe vreo lume ? Cred ca si aici spui iarasi niste chestii care tin doar de gradina voastra. Voi altfel nu stiti sa jucati. Cand am timp joc...stie toata lumea. Cand nu am, las siter, nu joc, joc razlet. Dar si cand jucam, uite ce se intampla cu voi, nu mai aveti solutii, sunteti disperati sa cautati solutii sa intoarceti jucatorii impotriva noastra prin orice mijloace, prin dezinformari, prin multiple scenarii negative.
Faceai apel la corectitudinea noastra...pai ce corectitudine sa aiba cineva cu voi cand voi numai ilegal puteti juca sau cu jocuri de culise. Pe harta sunteti niste incasatori de altfel fara astea. Drept dovada, tu esti crescator de sate pentru noi. Sau interna noastra ? Cum te cataloghezi ? :)))
Noi spre deosebire de voi avem viata personala si nu traim in jocul asta ca tine mai ales.
Cum ai ajuns tu la concluzia asta ca avem 70% din harta ? Asta este scuza pentru ceea ce se intampla ? Cum e aia cu rusinea ? Dai organizat si iesi -1 :)) Bun de tot...
Nici nu trebuie sa fiu bagat in seama de tine, de cei ca tine, de echipa voastra de jderi :))
Bineinteles ca ne vedem pe harta. Doar facem dresaj de jderi live, nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Nimic. Du-te si bea putina apa sa nu ti se faca rau. Te-ai tras la fata si esti galben de atata stat in casa in fata la pc. Si tu si senzationalii tai colegi jderi :))
 

DeletedUser9326

ba elite, roaga-te sa castigati speciala. Daca castiga baietii din jderiada speciala, in situatia data la cate arogante iti dai, vei fi de rasul comunitatii. Sa nu ma intelegi gresit, esti in top si acum dar trebuie sa te mentii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49138

Daca apuca a pierde si speciala asta la cat avantaj are 2 ani nu mai intra pe forumasa ca roaga-te!
 

DeletedUser48261

ba elite, roaga-te sa castigati speciala. Daca castiga baietii din jderiada speciala, in situatia data la cate arogante iti dai, vei fi de rasul comunitatii. Sa nu ma intelegi gresit, esti in top si acum dar trebuie sa te mentii.

Dar nu ma rog deloc. Nici nu conteaza cine castiga pana la urma. Nu isi da nimeni nici o aroganta. Am raspuns cu aceeasi moneda la comentariile lor. Topul individual nu conteaza pentru mine deloc. Echipa sa mearga si e ok.
Jderii se credeau castigatori inainte de a incepe speciala. Noi, cu chiu cu vai, am adunat oameni sa jucam contra lor, desi, poate confirma oricine asta, ca nu am vrut sa joc. Augustyn are niste probleme si nu a putut sta pe joc. L-am ajutat, il ajut si eu si ceilalti ca sa facem cat de cat sa mearga treaba.
Timp de joc nu mai e ca alta data, daca nu-ti dublezi contul cu cineva care sa joace la fel de bine ca tine, nu ai cum sa faci mai nimic bun, notabil. Si voi cred ca sunteti in aceeasi ipostaza ca mine sau ati fost. Asa ca intelegeti.
 
Scor reacție
0
Dar nu ma rog deloc. Nici nu conteaza cine castiga pana la urma.
In caz ca se intreaba cineva de ce a zis asta.

Statistica pe azi pe organizatul lor

Parte 1:
Triburi: Jderii, NADA, Martes, MAG, MAG.
Parte 2:
Triburi: BB, BB-8, BBB, BBB-8, .exe, .exe2

Timeframe: 05/04/2019 00:00:00la05/04/2019 16:28:03

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 36
Diferență: 13

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 5
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 85,623
Tabăra 2: 109,624
Diferență: 24,001

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42,401
Tabăra 2: 35,278
Diferență: 7,123

chart
 

DeletedUser48261

Tu nu o sa intelegi niciodata nimic din ceea ce spune oricine joaca contra ta.
Tu esti fixat pe ideile tale de joc si atat. Orice incearca cineva sa explice e in zadar ca tu ai limitele tale.
 
Scor reacție
0
Nu vezi ca esti bataia de joc a tribului ?:))) Daca nu ne scoti pe noi n-o sa poti face cum vrei tu finalul si asta te deranjeaza. Deja fostii baieti din vikings si-au dat seama ca n-o sa ne scoateti si trag la top nici nu ii intereseaza de persoana ta:))ups
 

DeletedUser48261

Nu vezi ca esti bataia de joc a tribului ?:))) Daca nu ne scoti pe noi n-o sa poti face cum vrei tu finalul si asta te deranjeaza. Deja fostii baieti din vikings si-au dat seama ca n-o sa ne scoateti si trag la top nici nu ii intereseaza de persoana ta:))ups

Eu cred ca iar vorbeste gura fara tine si incerci sa scoti in evidenta doar pe extern anumite sf-uri. Ca pe joc, esti donator de sate, crescator, sau cum te consideri. Nu cred ca este nimeni din echipa noastra care sa nu aprecieze ce fac sau ce am facut. Tu dai din gura ca o moara stricata, ca doar atat poti. Nu stiu ce treaba are topul individual cu discutia de aici. Nu ma intereseaza deloc finalul de lume atata timp cat voi sunteti sub noi. Topul...are rost sa vorbim despre ce faceti voi ca sa ajungeti sa va bateti la top ?
 

DeletedUser48261

Ai scos diverse mesaje zilele trecute...ai scos unul in care tu spuneai ca jucatorii care sunt la noi, sau care au jucat cu mine, sunt tare nemultumiti. Ai aratat un print, o secventa dintr-un mesaj de-al tau cu papaya. Papaya niciodata nu ma poate vorbi pe mine la modul negativ in niciun context. Pentru ca si el si multi altii de care vorbesti tu stiu cum sunt eu si ce fac pentru ei oricand au nevoie de mine. Ca am principii de joc, idei pentru care ma lupt, caractere care nu le pot inghiti, asta da, este altceva. Nu pot juca cu oricine intr-o echipa. Dar daca mi se aduc argumente pro pot face compromisuri. Vezi ro69 de altfel.
In schimb, ca sa vorbim putin in antiteza, voi va innobilati proprii oameni cu japca, va dati backstabburi intre voi, dezinformati nonstop pe unde apucati, mintiti la orice colt, cotitura si incercati sa va folositi de orice mesaj pe care il aveti intr-un mod negativ la adresa celor cu care va luptati pe harta. Asta este jocul pe care il prestati si il prezentati. Fara astea, nu aveti cum sa bateti nici macar o echipa adunata care nu se cunoaste deloc.
REVO defila la fel cum ati facut voi speciala trecuta cu ei daca intrau acum si erau aliati cu noi. Ieseati in 3 saptamani de pe harta cu siguranta. Postarile voastre la adresa REVO despre modul cum i-ati batut sunt de toata jena cand toti stiu ca daca nu era cineva care sa va tina spatele voi nu puteati sa bateti deloc. Aici tin sa precizez ca a fost un tel comun, lupta contra REVO, inca de la inceput. Dar comentarii echilibrate nu am vazut din partea voastra la adresa lor, la adresa noastra. V-ati dus in namol si mai mult chiar...
Acum, oricand ar cere REVO ajutor contra voastra din partea noastra, o sa il obtina cu siguranta.
Ati anuntat hegemonia voastra pe speciala :)) Pai cand anunti asa ceva, trebuie sa ai o anumita prestanta, sa domini harta, sa te impui rapid, pentru ca la gandul asta te duce ceea ce anuntati voi inainte de a incepe o noua speciala. Dar gura mare, comentariile deplasate, politica voastra de a juca, uite unde v-au adus...
 
Scor reacție
0
:))))Toate echipele tale apreciaza ce faci, de asta n-ai terminat nicio lume:D:D

N-a anuntat nimeni nicio "Hegemonie" asta e termenul folosit de tine cand ai disparut dupa protectie pe speciala 13 si vad ca ti-a ramas in cap. Ne-am hotarat cu o zi sa intram si aici. In razboiul cu Revo nu te-ai implicat direct, normal ca pierdeam daca jucati cu ei ca erau 3k'uri vs 1.

:)))Nu vreau sa ma pronunt dar ma indoiesc ca oamenii din Revo o sa joace cu un nimic, backstabber ca tine.

Legat de 69 i-ai dat mesaj lu' Hasul "va batem aici si va batem si pe 69" cand tu esti un nimic pe 69 dar vorbesti prost in numele tribului lui florut si dicsie doar sa te aflii in treaba.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Prietenul tau bun papaya a recunoscut ca i-ai dat teapa de 150 de euro lui nutz. Despre ce vorbim aici ?Hai ca poate ni se face mila si noua de tine.
 

DeletedUser48261

Pai in mintea ta cred ca asa este, un haos total. Eu nu am dat niciun backstabb nimanui. Eu doar am actionat impotriva unor echipe sau unor jucatori care nu faceau parte dintr-o alianta cu tel comun, sau aveau alte interese. Asa cum si voi aveti justificari la backstabburile ce le-ati dat jucatorilor vostri.
Cand jucam eu cu oameni REVO si tineam granite ani la rand, tu erai pe tutoriale la tetris inca.
Cred ca de la ro1 pana acum am si eu cateva lumi castigate cu diferite echipe, diferite conturi, diferite razboaie frumoase duse in carca.
Daca eu sunt un nimic, despre tine ce poti spune ? Exista vreun termen de comparatie ? Nu cred...
Pe ro69 nu am vorbit nimic in numele echipei Catch, nici nu sunt prezent pe acolo ca sa spui asta. Au intrat cu mine multi oameni, vechi, noi...normal ca o sa ne batem cu voi si acolo. Dar pe o lume normala...cu atatea implicatii...e greu si pentru voi si pentru oricine la ce line-up au echipele de pe acolo si cate pp se forteaza.
Tu nu poti vorbi cu nimeni fara sa aberezi, fara sa jignesti, fara sa aduci niste sf-uri in discutie.
Hai mai posteaza...sa se duca in sus comentariile mele despre tine cum ca esti un crescator de sate, donator :))
Nu iti mai postez eu nimic...daca vor sa o faca baietii cu siguranta replicile lor o sa fie altfel decat ale mele.
Te salut olandezule...
P.S. : Augustyn si papaya si multi altii v-au raspuns de ce joaca cu mine. Numai tu nu intelegi si o tii langa pe a ta.

Succes !
 

DeletedUser48261

Prietenul tau bun papaya a recunoscut ca i-ai dat teapa de 150 de euro lui nutz. Despre ce vorbim aici ?Hai ca poate ni se face mila si noua de tine.

Trebuie sa iti postez aici...
Nu mai vorbi de nutz, de ceea ce s-a intamplat dar tu scoti euro pe gura si repeti pe unde poti despre asta.
O poti face in continuare ca nicidecum nu este asa cum prezinti tu aici iar daca vrea nutz sa discute cu mine despre asta o sa imi dea dreptate 100% pentru ce s-a intamplat.
Si nu te mai lega de nimic ca sa ma prezinti pe mine intr-o lumina proasta fata de oricine...multi ma cunosc si stiu ca nu fac astfel de lucruri niciodata.
 
Scor reacție
0
Trebuie sa iti postez aici...
Nu mai vorbi de nutz, de ceea ce s-a intamplat dar tu scoti euro pe gura si repeti pe unde poti despre asta.
O poti face in continuare ca nicidecum nu este asa cum prezinti tu aici iar daca vrea nutz sa discute cu mine despre asta o sa imi dea dreptate 100% pentru ce s-a intamplat.
Si nu te mai lega de nimic ca sa ma prezinti pe mine intr-o lumina proasta fata de oricine...multi ma cunosc si stiu ca nu fac astfel de lucruri niciodata.

https://forum.triburile.ro/index.php?threads/zig-vs-ht.49300/page-5#post-1176573

Te incurci in minciuni iar si nu e bine.


Eu ti-am adus dovezi la afirmatiile mele. Sper ca dupa speciala asta sa nu schimbi iar contul backstabber ordinar ce esti
 
Sus