BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

DeletedUser49071

Oricum dacă se ambiționat coco și mai dădea câteva mesaje și ne mai ruga puțin ii lăsau speciala băieții din mila :))
Acum lătrati pe aici de strategie alianțe nu știu ce căcat dar voi ați întrat cu 100.triburi de suporți știi prea bine ce înseamnă să iei sate de 3k crescute când alții iau sate de 1500 puncte cu trupe deff pe ele., nu mai latră pe aici, ați investit într un marele teslaru de vreo 3 ori și de 3 ori a fost Banat, exact ca Barcelona, toată lumea pasa la Messi dar dacă Messi are o zi proasta Barcelona e pierduta.. Asa și voi, ați investit în câțiva jucători și s a dovedit a fi o pierdere de timp, când luam eu sate din elita de ziceau ai tai ca elita e trib de suporți sa știi ca, chiar ne erau dușmani exact ca și sn haita și mai știu eu ce Triburi, am avut 2 alianțe, exe și vikingii atât..rip nu se poate încadra la alianță, doar i am ajutat nu ne au ajutat cu nimic. Eu m am lăsat ca am alte belele nu ca ma demolai tu stai calm, ați jucat mediocru, latri la strategii și mănânci rahat de diferența de puncte și sate, dar sa nu uitam ca a-ți scos 4 conturi din top 25 și ce ați făcut ?? Ați pierdut toate satele ca niște noobi..
Sa nu uitam ca a-ți împrăștiat niște printuri de tot căcatul (sa fim serioși, ca trib ce se respecta sa ai asemenea strategii e penibil) încercând sa mai aduceți 2 3 oameni la voi din disperare... Sa îl puneți pe ametitul ala de coco sa dea mesaje în stânga și în dreapta poate face rost de un amarat de trădător doar sa va mai scoată din căcat puțin...interne pe banda la olandez și el le dona la noi...
Fiti serioși, repet, mediocri!

Felicitări B.O.A. Cine joaca acolo chiar a jucat cu o calitate deosebita.

Asa ca nu va mai lingeți rănile, pana la urma v a dat florin cu harta n cap.

Cu drag: sunt noob?
:*
 
Scor reacție
0
2 Vorbe scriu si eu

1.Felicitari sincere lui Just Elite ,ma mie chiar mi-a demonstrat ca e un caracter deosebit,muult peste altii care se credeau mari caractere.
2.Felicitarii intregului trib NIP

Semnat un alt noob Borzesti
 

DeletedUser49255

Uite ma elite ca mi-am facut timp sa-ti scot cateva dovezi ca esti pupator de moaste si ca o dai pe aceeasi cu "sunteti cei mai josnici, niste dezinformatori bla bla bla"

Aici vorbeai cu si despre urs - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/aaa-vs-ht.49344/
Aici vorbeai cu si despre revo/never - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/discutii-libere-sp13.48676/page-6#post-1169641
Aici vorbeai cu si despre green/dsa - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/ce-urmeaza.48728/page-7
Aici te luai la cearta cu Roma/Dicsie - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/roma-vs-gentle.48855/page-25

Daca citesti bine toate posturile mereu o dai pe aia cu "doar sa dezinformati stiti" . Ai zis asta tuturor echipelor, ti-am demonstrat cred cat poti sa fii de penibil. "Lingi unde scuipi asta e ideea".

In fine, n-are rost sa-mi mai bat capul, tu nici cu ce ai scris tu negru pe alb nu poti sa vezi cat de penibil si ipocrit poti sa fii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Uite ma elite ca mi-am facut timp sa-ti scot cateva dovezi ca esti pupator de moaste si ca o dai pe aceeasi cu "sunteti cei mai josnici, niste dezinformatori bla bla bla"

Aici vorbeai cu si despre urs - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/aaa-vs-ht.49344/
Aici vorbeai cu si despre revo/never - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/discutii-libere-sp13.48676/page-6#post-1169641
Aici vorbeai cu si despre green/dsa - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/ce-urmeaza.48728/page-7
Aici te luai la cearta cu Roma/Dicsie - https://forum.triburile.ro/index.php?threads/roma-vs-gentle.48855/page-25

Daca citesti bine toate posturile mereu o dai pe aia cu "doar sa dezinformati stiti" . Ai zis asta tuturor echipelor, ti-am demonstrat cred cat poti sa fii de penibil. "Lingi unde scuipi asta e ideea".

In fine, n-are rost sa-mi mai bat capul, tu nici cu ce ai scris tu negru pe alb nu poti sa vezi cat de penibil si ipocrit poti sa fii.

Bai baiatule, eu cred ca ai probleme grave la mansarda si din ce scriu eu aici sau altii tu intrepretezi in felul tau ca si pana acum.
Cu alex02dsa personal nu am avut niciun conflict. Am avut cu green, care il avea ca si conducator si pe el.
Ce treaba am eu cu urs ? Am jucat contra lui, am jucat cu el in echipa, el a jucat cu mine fara sa stiu, eu cu el la fel...nu prea ne suportam. Dar urs nu este tot REVO. Tu bagi o echipa intreaga intr-un singur jucator ? De unde ai aterizat ?
Dicsie...ce este cu dicsie ? Ne-am contrat...da, ne-am ciondanit, am ajuns apoi sa jucam impreuna prin diferite alte persoane. Dicsie nu este Roma la fel cum nici urs nu este REVO. Ti-am explicat mai sus.
Tu esti un mare scenarist care isi face probabil filmele lui despre fiecare in parte.
Daca eu vreau sa intru pe o lume, adun minim 300 oameni. Jucatori vechi, jucatori noi, toti apropiati de pe diferite lumi. Cum sa-mi spui tu mie ca nu am echipa ? Cine v-a batut acum ? V-ati batut cu cine ?
Tu incerci din rasputeri sa ma pui pe mine intr-o lumina proasta fata de alti jucatori...dar acei jucatori nu au cum sa te creada pe tine, un farseor, un mincinos, un barbar pana la urma...
Eu nu trag de nimeni sa-mi lase sate...eu nu cersesc sate...eu nu cersesc jucatorilor din tabere adverse informatii sau sa implor sa schimbe tabara, eu rar fac jocuri de culise, eu rar joc pentru mine...
Eu sunt mai om decat toti jderii vostrii la un loc...si jucator...si conducator...si tot ce vrei tu.
Du-te mai pune urechea la colt de strada...vezi ce mai zice lumea ?
Aaaa....da...bahaus pe ro66...scuze, asta nu o stiai ?
 

piterake

member
Scor reacție
0
pt mine speciala asta nu a fost o distractie...din cate am observat pe speciala asta,au fost mai multe lovituri de orgolii...mult joc murdar,conturi furate,mesaje pt intimidare,nu mai este baieti joaca de altadata....imi pare sincer rau ca nu se mai stie de fair play si sa plece capu pierzatoru! eu am renuntat,nu din cauza timpului(ca asa stiu toti motivu)...timp am cat vreau eu,dar m am sictirit pur si simplu de o lume in care te bati cu orgoliile...atat,mult joc de culise! eu am intrat sa joc alaturi de maryo si ne am format un grup frumos la inceput....si daca nu se ajungea ca noi sa fuzionam cu viki(care intr adevar a fost numa trib de noobi),care ne a blocat dezvoltarea...stateau altcumva lucrurile pe speciala asta! da infine,una peste alta...sper ca daca voi mai intra vreodata pe speciala,sa joc de placere,...nu pt orgoliile altora...si sper sa incetati sa va atacati,ca o faceti degeaba sincer! speciala ii cam gata,un trib a castigat si cam asta e! nu mai ii nevoie sa va aruncati unii in altii cu noroi ca nu rezolvati nimic...imi pare bine de oamenii ce i am cunoscut aici...sper sa mai tinem legatura! succes tuturor pe viitor si pe unde mai intrati!
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Cand jucam eu cu revo si ma stiam cu multi de acolo tu erai la stadiul de novice probabil pe aici.
Cu oricine pot juca in echipa atata timp cat am tel comun. Dar voi nu o sa intelegeti asta niciodata. Ca jocul de echipa, pentru o echipa, e mai presus de conflictele si interesele mele personale.
M-a chemat florut sa joc cu ei...ce era sa fac? Sa refuz pt ca e alex si green la mijloc? Pai cu oameni green am mai multe in comun decat ai tu cu echipa ta. Ca ne-am certat pe ce a fost pe ro60...asta e alta poveste. De exemplu...cu kamp, cu patrykana, cu inca 2-3 nu am ce vorbi. Dar iti repet...interesele echipei primeaza.
Si ce e asa rau ca vorbesc cu urs? Sau cu alex? Sau cu altii din revo sau green?
Voi vorbiti de lins? Vreti sa va aduc aici mesaje cum cerseati sate si ce scheme incercati voi pt lupta la top?
Hai sa fim seriosi...

Exemplu : Daca ma cheama papaya, florut, dicsie, ricautza, augustyn, sa joc pentru ei, nu ma intereseaza cine e in echipa atata timp cat treaba merge.

Daca te chem eu joci cu mine? Mi-ar place sa te bag la interne iar.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Aha. Am inteles. Esti suparat pe mine ca am fost printre aia putini care au refuzat sa te "imprumute" cu 50-100pp.
 

DeletedUser48261

Aha. Am inteles. Esti suparat pe mine ca am fost printre aia putini care au refuzat sa te "imprumute" cu 50-100pp.

Esti pe repeat. Studiaza-te pe tine...ai ce studia. Lasa alti oameni ca nu ai habar de nimic. Tu ai ajuns sa studiezi oameni :))))))))))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Tu in schimb esti inca pe repeat cu: "da-mi 100 pp ca ti le dau inapoi la salariu.". Sunt/Suntem curiosi.
 

DeletedUser48261

Tu in schimb esti inca pe repeat cu: "da-mi 100 pp ca ti le dau inapoi la salariu.". Sunt/Suntem curiosi.

Eu nu am salariu pokemonule :))
Stai in banca ta ca vorbeste gura aia numai prostii. Se vede ce bine iti faci temele si mai ales ce pastile inghiti.
Esti ipocrit...
 

DeletedUser48261

NiP - Ninja in Pyjamas ofera revansa pentru Jderii pentru speciala 19 indiferent de setarile care o sa se anunte.
Speciala urmatoare, sp18, nu o sa jucam.
Anuntati daca acceptati oferta noastra.
 
Scor reacție
0
In fine, asta e, s-a terminat. Nu sta nimeni oricum sa va fugareasca pe alte lumi/speciale ca nu ne pasa

NiP - Ninja in Pyjamas ofera revansa pentru Jderii pentru speciala 19 indiferent de setarile care o sa se anunte.
Speciala urmatoare, sp18, nu o sa jucam.
Anuntati daca acceptati oferta noastra.

Asta e ceva gen, va provocam sa ne provocati voi sa va luati revansa ?:))Sa inteleg ca nu sunteti convinsi de realizarea voastra de pe speciala trecuta ? Tocmai s-a zis ca nu ne pasa de voi

As vrea sincer sa ne batem dar nu stiu cu ce conturi jucati ca fiecare dintre voi joaca pe la vreun "Cosmin" "Florin" etc

Cand o sa va vedem cu conturile voastre o sa intram si noi dupa voi. Sunt totusi curios de ce nu speciala 18, hmm oare pentru ca ai aflat ca cineva aduna echipa pt speciala 19 si vrei un aliat ?:D
 

DeletedUser48261

Asta e ceva gen, va provocam sa ne provocati voi sa va luati revansa ?:))Sa inteleg ca nu sunteti convinsi de realizarea voastra de pe speciala trecuta ? Tocmai s-a zis ca nu ne pasa de voi

As vrea sincer sa ne batem dar nu stiu cu ce conturi jucati ca fiecare dintre voi joaca pe la vreun "Cosmin" "Florin" etc

Cand o sa va vedem cu conturile voastre o sa intram si noi dupa voi. Sunt totusi curios de ce nu speciala 18, hmm oare pentru ca ai aflat ca cineva aduna echipa pt speciala 19 si vrei un aliat ?:D

Tu nu ai absolut nici o postare normala. Esti un subaltern guraliv care imprastie microbi.
Daca o sa fie nevoie sa discut ceva oficial am sa o fac cu samy, teslaru, boa, sensation. Nu cu oameni ca tine care nu au treaba cu gandirea normala.
 

DeletedUser48719

Dacă prin “absurd” pierzi speciala respectiva ce o sa spui? Ca Jderii joaca cu suporti, cu Scripturi, ca sunt full de mânării și mai cine știe ce.
Specială asta a fost cam așa, 64% din harta cu câteva zile înainte de ștergerea conturilor, însemnând undeva la 450 sate +.
Singura alianță a Jderilor a fost tribul MAG, mai apoi si S~N. De la SN ce a plecat niște def, cam atât. De voi nu zic, n-are rost ca oricum va apărați cu dezinformare, ca mna, tot noobu poate citi un TwStats, mai greu de înțeles ce e acolo.
In condițiile astea trebuia sa zboare sat după sat, pentru tine când ieșeai in -1 sat la organizatul vostru, era o realizare( vezi paginile anterioare ).
Personal, n-am avut din pacate timp cine știe ce de joc specială asta, de asta am evitat și sa comentez. Oricum, din câte te-am cunoscut pe jocul asta, ești doar un papagal ambițios, nimic mai mult, cel mai jegos lucru la tine e ca lingi cam des pe unde scuipi. Tot ce acuzi, practici. Ziceai ca joci unde te cheamă lumea, ca ai prieteni etc, pe 65 ce ai făcut cu satele ca din ce știu, ai vândut contul, e bun dacă joci pentru prieteni ca te cheamă apoi le vinzi contul :)) .
Persoanal, am fost și cu voi, chiar dacă o perioada scurta specială trecută si cine știe ce, nu ai prezentat. Nici acolo nici aici, poate ai imperionat noobi ceva. Băieții din Jderii chiar știu ce înseamnă jocul asta, au dat dovada și de strategie și de joc de echipa, motiv pentru care am rămas cu ei și nu cu voi, ofof cu mesajele voastre de recrutare.
Asta așa ca ești prea cocos și o sa te așeze lumea jos acuși sa nu mai Cânți.
Cu restu n-am nimic, câțiva chiar știu sa joace.

In rest, felicitări pentru victorie.
 

DeletedUser48261

Dacă prin “absurd” pierzi speciala respectiva ce o sa spui? Ca Jderii joaca cu suporti, cu Scripturi, ca sunt full de mânării și mai cine știe ce.
Specială asta a fost cam așa, 64% din harta cu câteva zile înainte de ștergerea conturilor, însemnând undeva la 450 sate +.
Singura alianță a Jderilor a fost tribul MAG, mai apoi si S~N. De la SN ce a plecat niște def, cam atât. De voi nu zic, n-are rost ca oricum va apărați cu dezinformare, ca mna, tot noobu poate citi un TwStats, mai greu de înțeles ce e acolo.
In condițiile astea trebuia sa zboare sat după sat, pentru tine când ieșeai in -1 sat la organizatul vostru, era o realizare( vezi paginile anterioare ).
Personal, n-am avut din pacate timp cine știe ce de joc specială asta, de asta am evitat și sa comentez. Oricum, din câte te-am cunoscut pe jocul asta, ești doar un papagal ambițios, nimic mai mult, cel mai jegos lucru la tine e ca lingi cam des pe unde scuipi. Tot ce acuzi, practici. Ziceai ca joci unde te cheamă lumea, ca ai prieteni etc, pe 65 ce ai făcut cu satele ca din ce știu, ai vândut contul, e bun dacă joci pentru prieteni ca te cheamă apoi le vinzi contul :)) .
Persoanal, am fost și cu voi, chiar dacă o perioada scurta specială trecută si cine știe ce, nu ai prezentat. Nici acolo nici aici, poate ai imperionat noobi ceva. Băieții din Jderii chiar știu ce înseamnă jocul asta, au dat dovada și de strategie și de joc de echipa, motiv pentru care am rămas cu ei și nu cu voi, ofof cu mesajele voastre de recrutare.
Asta așa ca ești prea cocos și o sa te așeze lumea jos acuși sa nu mai Cânți.
Cu restu n-am nimic, câțiva chiar știu sa joace.

In rest, felicitări pentru victorie.

Ce cont sa vand eu pe ro65 ma ? :)))
Da mesaj acolo la Diusi si Misu sa-ti spuna ca le-am lasat contul pe siter pentru ca incepusem sa joc pe ro66.

1. Nu am aparat nimic eu cu dezinformari. Vezi campania cu printuri editate ce au facut-o jderii si multiplele mesaje ale lui olandezul si marky pe toata harta ca sa intoarca jucatorii impotriva noastra mintind cu nerusinare.
2. Am avut alianta cu RIP si exe la fel ca si voi cu MAG si SN.
3. Vezi cate conturi a lasat chinezu in k45-k55...conturi crescute in Viki, cate au ajuns de acolo la voi, cate ati pastrat si cate am innobilat noi din acele conturi.
4. Organizate esuate au fost si la voi si la noi. Ne-am contracarat reciproc pana ati clacat.
5. Baietii din jderii...da, stiu jocul, dar nu toti. Vezi multiplele conturi blocate la voi. De ce au fost blocate conturile ? Ca jucau prea corect, nu?
6. Este normal ca intr-un razboi, cand esti atacat cu anumite arme, sa incerci sa contracarezi adversarul prin orice mijloace. Nu noi am dat tonul la astea, nu noi am facut ilegalitati. Revizuieste tot cap-coada...du-te vorba ta pe twstats...ca acolo nu minte nimeni, si verifica colegii, ce au innobilat, de unde, cum...pacat ca nu sunt pastrate mesajele si rapoartele ce le aveam ca sa iti arat eu cine sunt anumiti jucatori de la voi.
7. V-au batut niste noobi ? Pai asa va laudati ? Pai ce strategie de joc au jderii cand Boa ne-a expus de ce au pierdut ? Daca va zic eu cum v-au batut n00bii astia si ce plan a fost inca de cand erati loc 1 cu Hasul ca jucator individual cat si cu tribul, o sa zici ca suntem nebuni. Dar ne-a iesit totul cum am planuit. Tactica noastra a fost superioara.

Si acum fara puncte...ar mai fi ceva despre tine. Tu esti un subaltern la fel ca si olandezul care stiti doar ce va expun anumiti jucatori din anturajul vostru. E normal sa iei apararea echipei tale. Dar fa-o cu cap...echilibrat si intr-un mod cinstit. Nu veni cu aberatii de genul cu 64% din harta. Cand erati loc 1, va mergeau toate cele, se innobilau suportii, mergeau scripturile de farm forta rau, se farmau suportii, se scoteau jucatori din diverse triburi si se amageau cei din RIP cu diplomatie incat sa rupa relatiile cu noi, cand chinezu v-a pus 5-6 conturi, inclusiv contul Domy, pe tava, cand aveati un mare avantaj pe harta si in spatele ei, de ce nu a fructificat marea ta echipa avantajul creat ? Explica-ne si noua ca poate nu suntem la curent si stii tu mai bine de la ai tai.
Pai iti zic eu de ce...ca nivel tactic, viziune de joc, organizare, dialog, prestanta pe harta, relatii de joc cu colegii si multe altele, am fost peste voi total. Asta sa iti intre tie bine in cap si celorlalti care mai apar pe aici cu diverse scenarii.
Ati incercat sa il mintiti pe Insane cu niste printuri editate de toata jena...cred ca nu a fost jucator in k45 care sa nu fi fost contactat de voi.

P.S. : Mi-am facut timp sa iti raspuns la obiect si corect, fara aberatii, fara prea cocos. Acum fugi tu si stai jos in fata mea pana la revansa. Daca te tin balamalele intra pe harta sa vorbim pe SP19. Pana atunci gura mica si joc de glezne...gen jet oceanic.
 
Sus