BB vs. Jderii

  • Autor subiect DeletedUser49153
  • Data de început

DeletedUser49249

Fugiti si mai cumparati niste conturi :)))
Phahah :))) fix tu te-ai trezit, ala ce cumpara conturi, fura pp-uri si bani de la alti jucatori, vorbeste pe toata lumea pe la spate, si mai ales ala care linge unde scuipa.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Ce-ti zic colegii de echipa...te cred, nu ? :)))
I-ai manipulat bine cu printurile editate, cu fel si fel de povesti...dar de voi de ce nu le povestiti ce faceti ? Cred ca nu ar incapea intr-o mega postare aici tot niciodata.
O sa-si dea seama ca tot ce spui despre mine, despre altii, este doar ceea ce faci tu cu echipa ta de n00bi.
Cati v-au parasit in ultimul timp si spun exact ceea ce spui tu acum despre mine ?
Sunteti mai rau ca PSD...cleptomania e boala grea. Te ajut sa te informezi si despre ea ca nu ai dat pe la scoala incat sa cunosti.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Cleptomanie
 

DeletedUser49158

Daca intrati pe speciala 19 va rog sa intre si alinutzu,iar carmi sa ne anunte castigatori dinainte pentru-ca legenda spune asa:Cine joaca cu alinutzu pierde lumea dinainte sa o joace :)))))
 

DeletedUser49249

Ce-ti zic colegii de echipa...te cred, nu ? :)))
I-ai manipulat bine cu printurile editate, cu fel si fel de povesti...dar de voi de ce nu le povestiti ce faceti ? Cred ca nu ar incapea intr-o mega postare aici tot niciodata.
O sa-si dea seama ca tot ce spui despre mine, despre altii, este doar ceea ce faci tu cu echipa ta de n00bi.
Cati v-au parasit in ultimul timp si spun exact ceea ce spui tu acum despre mine ?
Sunteti mai rau ca PSD...cleptomania e boala grea. Te ajut sa te informezi si despre ea ca nu ai dat pe la scoala incat sa cunosti.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Cleptomanie
Cand vorbesc cu tine am impresia ca vorbesc cu Viorica Dancila.
 

DeletedUser48261

Nu ma consider mai inteligent ca multi...sunt modest. Dar in comparatie cu tine...sunt un fel de Kim Ung – Yong
 

DeletedUser46530

Nu a zis nimeni ca n-ai stat la baza, dar pana sa zici ca ai intemeiat jderii e cale lunga. Samy e cel care a facut tribul, niciunul dintre noi nu poate sa-si asume lucrul asta, mai ales tu.

deraiezi. cand s-a strans tribu tu nici nu erai pe joc sau pe skype. vorbesti din povesti.

Te anuntase dupa ce ati inceput sa le dati mesajele de recrutare, nu mai scapau de voi.

observ ca i-ai luat locul lui ciorbea ca avocat al poporului. tu nu te poti apara pe tine si vrei sa le iei apararea la altii :oops:

Uite ca ma paleste, care a fost raspunsul meu cand tu ai venit cu pozele de pe confa lor de wapp in care ziceau ca vor sa dea pe noi ?Ca hai sa ii scoatem daca vor sa faca asta, dupa ce ai adus si vocalele in care elite iti zicea de zona de dezvoltare care s-a stabilit am fost si mai convins. Da, am fost unul dintre cei care voiau sa-i scoata la inceput dupa ce am vazut mesajele alea.

In schimb, cand s-a terminat, mai stii cine facea pe eroul si voia sa le dam backstab ? Mai stii de cate ori ti-am zis sa te potolesti ca nu o sa dea nimeni backstab ? Mai stii cand a dat xtrap circulara in trib dupa conflictul cu coco ca i-ai zis "De ce dai circulare la noi in trib ?Asta e un semn de disrespect si il vom trata ca atare"

ba, tu nici macar n-ai avut ocazia sa te dai dupa cum bate vantu, pe tine te-a batut vantu in toate directiile pe speciala aia. imi vorbesti mie despre ostilitatea prezentata fata de bb pe speciala trecuta. eu am avut coloana sa-mi mentin parerile pe parcursul intregii speciale. de tine sunt multe de zis... ai uitat ca la final ai mers cu sorcova la cersit de sate colectivului de jucatori pe care ai vrut sa-i innobilezi in start. esti o nevertebrata.

Eu nu ma adaptez ? Sa-ti reamintesc ca eu joc in acelasi grup de 3 lumi si am ramas cu ei indiferent daca am castigat sau pierdut ? Tu in schimb ai fost dat afara din 2 echipe in mai putin de 1 an, tu in schimb erai prieten cu blackprince si la o zi dupa ce te-ai certat cu ea ai dat pozele alea si stii ce a patit. Esti un infect, asa o sa ramai toata viata.

Tocmai din cauza gandirii colective am ales sa te blindam pe tine si noi sa ne luam demolari ,ca stiam ca-ti tremura degetele cand te ataca cineva si pe speciala nici nu poti sa te banezi pe neatacabil asa usor cum ai facut pe l63 sa rezisti in start...

In legatura cu viata reala, n-o sa mai iau de tine, stii in ce stadiu esti.

Tu sa nu te adaptezi? pai cum asa bobita, tu te mulezi ca dupa model in orice situatie. inafara cercului din care faci parte si pe care ii ****** din toate puterile, tu nu existi. joci in acelasi grup de 3 lumi si de fiecare data cand ti s-a dat vreun gram de influenta te-ai asigurat ca pierdeti lumea. ai ramas cu ei roata de rezerva.. a stai, acolo iti e locu de fapt. dat afara din 2 echipe? niciodata. nici macar dintr-o echipa. situatia e foarte clara in legatura cu 63-ul, am avut alianta cu revo dar nu am facut parte din revo nici macar o secunda pe intreg parcursul serverului. Pe speciala mi-am asigurat distanta inainte sa aveti voi vreun cuvant de spus in privinta asta. dupa ce am fost banat ati avut si voi tupeul sa ma atacati... ce sa zic, mai mult nici nu va puteati cobori.

lasa-ma cu ******* de blackprince, jderii luau bataie strict de la support daca nu se publicau anumite informatii.. confidentiale ;) stai linistit, ca pe langa voi sunt multi care au avut de castigat din eliminarea ei, chiar si cei din echipa din care facea parte, colegi pe care ii bana pe fiecare lume cu fiecare ocazie. fiecare primeste ce merita. ai uitat cand ma ******* sa-ti dau pozele alea? sau n-ai zis la nimeni sa nu se afle ca esti ******* ...

tu.. gandire colectiva? buna gluma, faceai spume ca ti-au dat un nivel de fierarie jos. eu am curatat tot revo din zona cu atacul pe care-l aveam si am luat putine sate ca am ajutat colegii sa ia si ei sate. tu ce faceai? iti aduc eu aminte: trageai tare sa iei sat mare sa fii si tu smecher in clasament, amice.

pe unde am jucat mi-am tinut satele goale ca sa nu pice granita in alte zone, tu n-ai fost acolo. tu ai jucat 2 lumi unde ai fost neseminificativ si 2 speciale unde te-ai milogit de tot serveru sa-ti creasca si tie un sat..

auzi tu, banuri intentionate si prostii, de unde le scoti ma? eu pe unde mi-am jucat mi-am facut partea si am profitat de ce mi-a iesit in cale sa mai treaca inca o cu bine. tu n-ai de unde sa sti, nu ai jucat in viata ta pentru echipa, tu nu sti ce-i aia echipa. daca pupi colegii de trib ******pe extern nu inseamna ca joci pentru echipa. tu esti un individualist oportunist lipsit in totalitate de valori morale. tu ai vinde-o si pe maica-ta daca asta inseamna sa castigi speciala 17. aici pe extern va dati ingerasi toti. pe skype toti injurati ca la usa cortului.

esti definitia ipocritului. nu exista om pe jocul asta de viata personala a caruia sa nu te iei. daca tot esti asa smardoi de ce taci cand se anunta vizite la poli? a, da, tot tu esti victima cand vine vorba de viata reala. trist.

esti un 0, la cat esti ******* ai fost subiectul caterincii inca de cand te-ai spawnat pana vei da coltu. tu te vezi in varful piramidei cand de fapt esti un mic pion pe o tabla de sah. si tu stii asta. de asta esti dispus ******* si sa vinzi pe oricine si orice doar pentru a urca mai sus cu o treapta. specimen esuat de megalomanie ce esti. tot cersesti.

esti mai rau ca bts-urile. nu ai avut, nu ai acum si nu o sa ai niciodata dreptul sa vorbesti despre persoana mea!

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus