Bed Time Story :)

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar zi-mi tu mie mircea,ca mie la inceput mi-ai placut si ca jucator si ca persoana :)
dar s-a dovedit mai incolo ca m-am inselat .si ca prima impresie nu conteaza asa mult .
dc a trebuit sa pui tu la cale distrugerea lui gabi ?
cand el a fost bun cu toti din hrv si s-a dedicat sufleteste acelui trib.
cand era neindreptatit un jucator din hrv era ca o mama ce isi apara puii.
in schimb de tine nu prea auzeam ca faci multe in tribul ala :)
 

DeletedUser21929

dar zi-mi tu mie mircea,ca mie la inceput mi-ai placut si ca jucator si ca persoana :)
dar s-a dovedit mai incolo ca m-am inselat .si ca prima impresie nu conteaza asa mult .
dc a trebuit sa pui tu la cale distrugerea lui gabi ?
cand el a fost bun cu toti din hrv si s-a dedicat sufleteste acelui trib.
cand era neindreptatit un jucator din hrv era ca o mama ce isi apara puii.
in schimb de tine nu prea auzeam ca faci multe in tribul ala :)


Uite pentru ca nu a fost asa cum zici tu , de aia
 

DeletedUser33443

Din capul locului țin să fac precizarea că orice asemănare cu fapte și personaje reale este pur întâmplătoare.Sau poate că ..nu?

Deci..povestea noastră începe așa :

Întro zi friguroasă de iarnă câțiva flăcăi ( 6 sau 7 la număr ei),unul mai frumos ,mai vânjos și mai dăștept ca altul,mare se sfădiră și se sfătuiră și întrun final hotărâră ei să facă un trib.Un trib fără nici un fel de IDentitate,de altfel.
Și, după ce au pus o emblemă tribului,emblemă reprezentativă pentru dăștăptăciunea lor,au hotărât ca noaptea,pe furiș( pentru că în miez de zi nu îndrazneau),să îl atace pe Zmeu.

Și-au luat flăcăii noștrii inima în dinți și au lansat în jur de 350 de atacuri,dintre care peste 300 de fake-uri,asupra Zmeului,pe niște sătuce prăpădite și pierdute undeva prin pădure,crezând că Zmeul dorme și că le va fi ușor.
Însă,cum socoteala de acasă nu se potrivește întotdeauna cu cea de la târg,flăcăii noștrii cei viteji ,frumoși și dăștepți au avut parte de o surpriză: Zmeul nu domea..doar lenevea.Așa că i-a trosnit pe flăcăii noștrii în moalele capului.

Cu toate sforțările și atacurile lansate de feciorașii noștrii,au reușit să ia doar vreo 5 sate (prăpădite și izolate în pădure,așa cum am mai spus),însă Zmeul a recuperat imediat 2 sau 3 dintre ele,restul lăsându-le cu adeziunea mică în urma atacurilor de recuperare(nobilii trimiși erau somnoroși și beți la acea oră târzie,din noapte).

În dimineața zilei următoare,flăcăii noștrii,mândrii nevoie mare de ,,victoria '' lor și de frica răzbunării Zmeului,au dat fuga la ,,mămicile'' lor pirați și heruvimi:
,,Mamă..mamă..uite ce au făcut copilașii tăi!Ia tu satele astea de la Zmeu și ascunde-le tu și ascunde-ne și pe noi că ne este teamă că va veni Zmeul după noi''.Iar mămicile lor probabil că în loc să îi altoiască,i-a pupat pe frunte și s-a mândrit cu isprava celor mici.

Cam asta ar fi povestea din această după amiază sau seară de iarnă,iar flăcăii noștrii o să-i numim( pentru că orice personaj/caracter al unei povestiri trebuie să aibă un nume,o identitate..chiar dacă ei ca personaj colectiv nu au o IDentitate),după cum urmează :

Mircea cel Mic,spaima fakeurilor;
Nick cel voinic ( sau atacuri cu defensa)
Demodulaorul( sau cum se atacă satele pe zid 0 cu berbecii)
Și încă 2 sau3,mai mici și mai puțini importanți.

Repet: orice asemănare cu personaje și fapte reale,este pur întâmplătoare
...sau poate că nu?!

da mai nick cel voinic da ce mai desteptule tu trimiti nobili in sate goale sau aproape de la distanta cu atac si unguru sa nu mai ciripeasca aiurea ca suntem in romania inca si a atacat si el daca nu ma insel cu defensiva oricum pacat ca nu mai am rapoartele asa ca uitati-va la voi in curte si dupa incepeti sa barfiti ca tzatzele
 

DeletedUser16039

Pai conducatorii b-sea sa invete in primul rand ce e respectul si dupa sa se apuca de facut strategii :) .

Oricum , ideea de a inchide lumea o stia toata lumea , dar asta au mai avut-o si altii si poate o au , insa ei macar isi respecta , aliatii , nu , din zi in zi , schimba doar dupa propiul interes.

Bine , de altfel , e foarte clar ca in viitor un trib condus de anumite persoane de genul , mefisto. ,say yes smoke , nu o sa mai poata avea aliati , pe bune ... pentru ca odata ce faci lucruri de genul lumea isi pierde increderea in tine .

Oricum , o sa mai aveti ceva de munca :) ..

cat despre interne , nu aveti niciunul din voi dreptate , inobilari interne , sunt un bun facut tribului !

Evident , cu o limita si cu cap , nu , vezi cont de 3 mil , cu 300 de sate de aparare , si tu in plin razboi , si tu il iei si le faci pe toate 300 de atac...astfel de inobilari interne , intra-devar sunt de " apreciat " !



O singura chestie am sa iti zic, Michelle!
Noi cand am recrutat oameni din IMMO, W.T ii ataca?
In timp ce B-Sea & Hrv atacau pe Angel Dust, unguru89 si altii, voi i`ati luat in trib!
La faza asta ne`ati umplut de respect!
 

DeletedUser

da mai nick cel voinic da ce mai desteptule tu trimiti nobili in sate goale sau aproape de la distanta cu atac si unguru sa nu mai ciripeasca aiurea ca suntem in romania inca si a atacat si el daca nu ma insel cu defensiva oricum pacat ca nu mai am rapoartele asa ca uitati-va la voi in curte si dupa incepeti sa barfiti ca tzatzele

Nick cel Voinic, fără stress,tată..fără stress.
Un semn de punctuație,ceva..se poate,pe acolo?

În altă ordine de idei, L 15 este o lume terminată.Și asta nu datorită extraordinarilor playeri pe care îi are b-sea( așa cum am mai spus în ,,n'' rânduri)..nu știu dacă din toată grămada aia pot alege 10 playeri adevărați,ci datorită politicilor de alianțe și de mass recruit.

Să ai în sat 100 k din fiecare defensă,suport din trib, pe zid 0( și au fost nenumărate cazuri) și mai apoi să te lauzi ,,vaii!!ce player bun mis'' ( mis,nu ,,mi-s''..e licență..am voie..mis geniu)..nu înseamnă că( virgulă) chiar ești un player bun.Ba,dimpotrivă.Un player bun ar fi golit satul/satele..nu ar fi pierdut trupele suport ale tribului(normal,că doar nu erau ale lui,de ce să îi pese?!) și apoi ar fi încercat recuperări. Și ăsta e doar un exemplu de ,,player'' de calibru.
Eu, deocamdată am renunțat la lumea asta( motivul renunțării mele este scârba provocată de unii așa ziși leaderi de trib care,profitând de oarece relații de prietenie cu adminii,fac rost de informații,informații care nu ar fi trebuit să fie publice.Povestea se știe,nu mai revin asuprea ei).
Însă,dacă mai continuați să vă afirmați cu nerușinare superioritatea voastră ca trib,mă gândesc serios să revin,să unesc cele câteva triburi care mai sunt în picioare și să vedem dacă vă ține să vă bateți nu 300 contra 10-12,așa cum a fost până de curând,b-sea+Hrv vs. WT..ci..să vedem dacă puteți ține piept unui trib de 100 de playeri activi și buni.
Oferte,am..am și timp să mă mai gândesc la ele.
Până atunci..spor!La recrutat,unora..la înobilat,altora.

p.s.

Demo!..niciunul din atacurile mele nu este fake!Mi-a fost prea lene să mai dau fake-uri!Așa că,blindează tată..blindează!:d
 

DeletedUser16039

acelasi mod patetic de a va scuza.
Lucram cu adminii :rolleyes:

"Multumim tuturor adminilor care ne blindeaza granita cu W.T"

Sti ce Dark, daca ati fi judecat bine, nu se ajungea aici. Voi ati cautat`o! Nu noi!
Dar, de ce sa ziceti ca ati pierdut sate pe buna dreptate, adminii sunt de vina dom`le !! :eek:
 

DeletedUser

acelasi mod patetic de a va scuza.
Lucram cu adminii :rolleyes:

"Multumim tuturor adminilor care ne blindeaza granita cu W.T"

Sti ce Dark, daca ati fi judecat bine, nu se ajungea aici. Voi ati cautat`o! Nu noi!
Dar, de ce sa ziceti ca ati pierdut sate pe buna dreptate, adminii sunt de vina dom`le !! :eek:

Nuu!!!!
Formularea ta lasă de dorit,oarecum..deci,permite-mi să te corectez:
Nu mulțumim adminilor pentru trupe..bla,bla..asta e o prostie și niciodată nu am afirmat eu,așa ceva.
Exprimarea corectă ar fi ,,Mulțumim adminilor ( mă rog,unuia singur) pentru informații''.

Repet,nu mai are sens să revin pe acest subiect.Lucrurile se știu..eu le știu,le știu mai mulți ( am avut cu copy/paste de pe sky o conversație dintre Albert și altcineva,nu am să dau numele celeilalte persoane,din care reieșea clar faptul că Albert avea acces la info care nu ar fi trebuit să ajungă la el).

Și,crede-mă..eu unul am încredere în judecata mea.Și mulți alții au .
Nu am să neg că nu s-au pierdut sate pe bune,la fel,nu aveți cum nega faptul că până la acel incident care a dus la dărâmarea unui front întreg,front dat peste cap în mai puțin de 24 de ore,statisticile noastre erau excelente.Dacă mai socotim că eram 10-12 activi de la noi,pot spune că statisticile erau de-a dreptul rușinoase pentru voi și nu cred că exagerez cu nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu să taci că nu știi nimic din tot ce afimi cu tărie că știi! De ce atâtea conspirații împotriva voastră ? Sigur, acei admini ne dau informații, ne-au dat L15 pe tavă deaceea se va termina așa repede și să nu mai spunem că banează la comanda mea, nu ? Ce frumos sună, dar nu!

Când spui că ai văzut tu o discuție de-a mea, te referi la discuția mea cu unguru sau cu Michelle (deși mă îndoiesc că el nu dă convoribirile mele cu el), ei sunt sigurii cu care am vorbit și am ținut legătura și chiar nu conta războiul! Întreabă-l acum pe unguru ce părere are de experiența pe care a avut-o pe L15 și despre WT și vorbim apoi!

Dacă vrei să vorbim, ai Y!M-ul meu, nu-ți fie teamă să vorbim!
 

DeletedUser16039

Nuu!!!!
Formularea ta lasă de dorit,oarecum..deci,permite-mi să te corectez:
Nu mulțumim adminilor pentru trupe..bla,bla..asta e o prostie și niciodată nu am afirmat eu,așa ceva.
Exprimarea corectă ar fi ,,Mulțumim adminilor ( mă rog,unuia singur) pentru informații''.

Repet,nu mai are sens să revin pe acest subiect.Lucrurile se știu..eu le știu,le știu mai mulți ( am avut cu copy/paste de pe sky o conversație dintre Albert și altcineva,nu am să dau numele celeilalte persoane,din care reieșea clar faptul că Albert avea acces la info care nu ar fi trebuit să ajungă la el).

Și,crede-mă..eu unul am încredere în judecata mea.Și mulți alții au .
Nu am să neg că nu s-au pierdut sate pe bune,la fel,nu aveți cum nega faptul că până la acel incident care a dus la dărâmarea unui front întreg,front dat peste cap în mai puțin de 24 de ore,statisticile noastre erau excelente.Dacă mai socotim că eram 10-12 activi de la noi,pot spune că statisticile erau de-a dreptul rușinoase pentru voi și nu cred că exagerez cu nimic.


Patetic. Ai o imaginatie incredibila ... am informatii, dar nu vreau sa le dau ca bla bla ...

auzi stii ce!? Ai dovezi clare si pui totul aici!?
Sau vrei sa ajungi cumva Member!?
 

DeletedUser

Kid-ule,da!!!M-ai ghicit,trebuie să recunosc!!Visul meu,de mic copil, e ăla de a ajunge member.Bine,nah..prima dată am vrut senator..da' nu s-a putut și m-am reorientat,din mers.
Hai,fugi să te bată altul!Nu am timp și nici chef de tine.

btw...în afară de ,,patetic''( care fie vorba între noi te reprezintă așa de bine și se pare că îl uzitezi cu destoinicie..dar..nah..știi cum se spune, cum ești,așa vorbești)..mai cunoști și alte adjective?
Sau ești limitat?
Nu,nu trebuie neapărat să îmi răspunzi..era doar o întrebare retorică.Răspunsul îl cunosc.Ești limitat.
 

DeletedUser

Tu să taci că nu știi nimic din tot ce afimi cu tărie că știi! De ce atâtea conspirații împotriva voastră ? Sigur, acei admini ne dau informații, ne-au dat L15 pe tavă deaceea se va termina așa repede și să nu mai spunem că banează la comanda mea, nu ? Ce frumos sună, dar nu!

Când spui că ai văzut tu o discuție de-a mea, te referi la discuția mea cu unguru sau cu Michelle (deși mă îndoiesc că el nu dă convoribirile mele cu el), ei sunt sigurii cu care am vorbit și am ținut legătura și chiar nu conta războiul! Întreabă-l acum pe unguru ce părere are de experiența pe care a avut-o pe L15 și despre WT și vorbim apoi!

Dacă vrei să vorbim, ai Y!M-ul meu, nu-ți fie teamă să vorbim!


Cu ,,tu să taci '' ,te adresezi cui vrei tu..la tine acasă sau în tribul tău,eventual!
Nu,nu..nu am nici de la unguraș și cu atât mai puțin de la michelle discuția în cauză( Cu toate că,pentru afirmația ta de mai sus nu aș prea băga mâna în foc.Multe discuții au ajuns și pe la mine,relax.).Iar experiența ungurului pe L 15,nu mă pasionează.El însuși este un experiment, deci,irelevant .

Când draq mi-a fost mie teamă să vorbesc?Privat sau public?
Nu ești important pentru mine,nu am ce să vorbesc cu tine,nu am de ce să te caut.
Dacă dorești să vorbești tu cu mine,la fel,ai id-ul meu ,atât de mess cât și sky.

Și cu asta..dark over & out.Vă las să vă bucurați în liniște de o lume care a fost frumoasă dar pe care ați reușit să o stricați .Mi-a plăcut lumea asta,mi-au displăcut unii oameni care au jucat-o.Și aici nu fac referire la tribul vostru( sau nu numai).

Salutări.
 

DeletedUser16039

of of of, ce te`ai face tu fara atacurile la persoana ... macar la asta sa fii bun, ca la restu` ...
Si daca sunt limitat, care e problema ta!? Eu zic sa te uiti in ograda ta intai, ca la anii tai, e grav sa nu iti depaseasca vocabularul 200 de cuvinte.

Dă`ti singur un cuvant in plus, un sfat, o veste ... multi ca tine ce se dau mari pe extern dispar, incat m`am saturat sa`i numar.


LE : dute tare!
 

DeletedUser26528

Guralivi pe forum , si in joc ZERO

N-ai dovedit nimic (poate decat cu satele de barbari , moca si interne) ... si ai curaj sa deschizi ciocu aici , si tu si michel

ps. Chiar ma simt bine sa va vad ofticandu-va si crizand pe forum ... hai cu replicile de 2 lei !
 

DeletedUser

Guralivi pe forum , si in joc ZERO

N-ai dovedit nimic (poate decat cu satele de barbari , moca si interne) ... si ai curaj sa deschizi ciocu aici , si tu si michel

ps. Chiar ma simt bine sa va vad ofticandu-va si crizand pe forum ... hai cu replicile de 2 lei !


Oltene..nu am nimic ce să dovedesc sau ce să mai dovedesc!Te compătimesc,sincer,pentru faptul că tu crezi că prin joc poți demonstra ceva.
Dacă tu crezi că prin acest joc poți ajunge ,,cineva''..ești de plâns.

În ceea ce privește statisticile mele..relax...oricine le poate accesa de la profilul meu sau pagina externă.Nu mai joc de mai bine de 3 săptămâni și tot sunt în top 20 agresori.

Latri..dar nu muști.Atât știi să faci.Nu ai fost niciodată decât un sclav...un servitor,umil...o simplă unealtă.
Chiar îmi pare rău că ți-am permis să ai un dialog cu mine și chiar îmi parte rău că te-am băgat în seamă și te-am făcut să te simți și tu(poate pentru singura dată în viața ta) important.Ma' bad!Promit să te ignor total,de acum înainte.

Fugi și tu..să te bată altcineva.Îmi irosești timpul!
 

DeletedUser21929

e o chestie , nu mai avea lumea unde sa se certe pe forumul de pe l15 , din cauza ca s-a inchis topicul cu WT vs B-sea+Hrv :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Eiiiiiii , sa vedem cu cine o sa va mai certati voi de acum inainte
Beeeee-seaaaa
WTTTTTTTTTT
HRRRRVVVVVV
IDDDDDDDDDD

si alte triburi de mercenari?
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D
 

DeletedUser15142

Pai , daca Alex este un experiment , caracterul meu , o simpla faza pe care am avut-o intr-o zi care s-a dovedit a fi inceputul unui caracter antipatic pentru multi membri forumisti inraiti ca si mine , un noob , pentru foarte multi a fost o experienta placuta discutia cu un astfel de personaj pe care l-am creeat incet incet dea lungul anilor , 2 ani cred , nam accountul inregistrat de 2 ani de cand ma uit pe forum ..

Sunt sincer sa zic ca sunt un EXPERIMENT.

shh Catalin pentru tine Alexe
 

DeletedUser2821

Pai , daca Alex este un experiment , caracterul meu , o simpla faza pe care am avut-o intr-o zi care s-a dovedit a fi inceputul unui caracter antipatic pentru multi membri forumisti inraiti ca si mine , un noob , pentru foarte multi a fost o experienta placuta discutia cu un astfel de personaj pe care l-am creeat incet incet dea lungul anilor , 2 ani cred , nam accountul inregistrat de 2 ani de cand ma uit pe forum ..

Sunt sincer sa zic ca sunt un EXPERIMENT.

shh Catalin pentru tine Alexe

Simti nevoie sa te bagi in seama.. ? :)

Nu de alta , dar pe langa faptul ca nu prea esti coerent si mai scrii si ca un analfabet ,nici nu spui nimic , si aici ma refer , tu ce faci , scrii doar ca sa scrii sau ca sa exprimi ceva ?

Cat despre unguru , nu are nici dark nimic cu el si nici eu , dar am vazut ca smoke " s-a folosit " de " vorbele lui " ca sa ne zica noua ceva , ce , nu stiu ... "experienta L15 ","Despre wt" , etc ..
 

DeletedUser15142

Mi-am incheiat pledoaria .

Ce am mai zis pot sa fiu cooerent atunci cand mi se trezeste neuronul .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus