Best player all time .RO

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Deschid si eu topicul asta, daca se considera ca nu isi are rostul se poate sterge

De cand am revenit pe joc am vazut jucatori mari de care evident nu am auzit si mereu m-am intrebat daca generatia noua este mai buna decat cea veche.
Pe de alta parte observ ca sunt si destul de multi jucatori care au prins atat vremurile de apogeu al serverului cat si perioada contemporana.

Asa ca intrebarea mea la voi ar fi:

Care este cel mai bun jucator all time de pe triburile.ro

P.S dintre toti jucatorii care i-am prins pe acest server merg pe mana lui th3 0ne (sper ca nu i-am stalcit numele)
 
Ultima editare:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
cumva e normal sa ii nominalizezi, observ ca nu ai prins garda veche de jucatori, la fel de adevarat ca nici eu nu i-am prins pe cei nominalizati de tine .
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Deschis si eu topicul asta, daca se considera ca nu isi are rostul se poate sterge

De cand am revenit pe joc am vazut jucatori mari de care evident nu am auzit si mereu m-am intrebat daca generatia noua este mai buna decat cea veche.
Pe de alta parte observ ca sunt si destul de multi jucatori care au prins atat vremurile de apogeu al serverului cat si perioada contemporana.

Asa ca intrebarea mea la voi ar fi:

Care este cel mai bun jucator all time de pe triburile.ro

maram
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))
interesant topic, dar mereu vor fi pareri contradictorii in speta asta. si nu cred ca votul ar fi obiectiv din partea nimanui pentru ca toti avem prieteni pe care putem sa ii nominalizam. nici eu, care m-am perindat pe aici foarte multa vreme, si am vazut multe la viata mea, nu stiu pe cine as nominaliza ca fiind drept cel mai bun de pe .ro
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Asta este adevarul,dar dupa parerea ta cine este?
dupa parerea mea th3 one este.
si o zic ca o parere strict obiectiva, nu am avut tangente cu el ,daca il intrebi de mine probabil o sa zica ca nu a auzit de numele meu
Insa l-am nominalizat pentru ca era bun in absolut toate sectoarele(nu stiu cum era ca si conducator)
Insa era un starter desavarsit, era un jucator care iti ducea un cont cu sute mii de sate fara probleme, si la un moment dat se ivise o gluma despre el.
Daca vrei sa nu pierzi sate lasa sitter la the one (cat am jucat eu era stiu ca cel mai bun defensor de pe server) Spre deosebire de altii care erau jucatori mari el era complet
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
:))
interesant topic, dar mereu vor fi pareri contradictorii in speta asta. si nu cred ca votul ar fi obiectiv din partea nimanui pentru ca toti avem prieteni pe care putem sa ii nominalizam. nici eu, care m-am perindat pe aici foarte multa vreme, si am vazut multe la viata mea, nu stiu pe cine as nominaliza ca fiind drept cel mai bun de pe .ro
adevarat insa asa mai aflam cine sunt asii jocului azi si ne mai amintim de jucatori mari care s-au lasat de mult
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
dupa parerea mea th3 one este.
si o zic ca o parere strict obiectiva, nu am avut tangente cu el ,daca il intrebi de mine probabil o sa zica ca nu a auzit de numele meu
Insa l-am nominalizat pentru ca era bun in absolut toate sectoarele(nu stiu cum era ca si conducator)
Insa era un starter desavarsit, era un jucator care iti ducea un cont cu sute mii de sate fara probleme, si la un moment dat se ivise o gluma despre el.
Daca vrei sa nu pierzi sate lasa sitter la the one (cat am jucat eu era stiu ca cel mai bun defensor de pe server) Spre deosebire de altii care erau jucatori mari el era complet

da,super jucator
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mie mi-ar placea sa se adune o gasca de jucatori vechi, din generatia lui th9one pentru ca tot l-ai nominalizat, si o gasca cu cei mai buni de acum, pe o speciala ca acolo nu sunt facilitati, si sa vedem ce iese. eu unul mizez pe dinozauri , nu pe prichindei :D :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba nu, si stii de ce?
pentru ca pe aia vechi, ii poti aduna sa joace toti intr-un singur trib , si a dovedit asta cristian ciura octav pe lumea 24 cand a adunat toata "crema" de pe .ro in acelasi trib , iar tribuletul ala a fost no 1 in 32 de membrii la cativa km departare de locurile 2,3,etc care erau cu cate 100 membrii. daca ii aduni pe cei mai buni de la ora actuala, majoritatea se urasc intre ei si ar fi in stare sa isi dea in cap intre ei, nu ar fi unitate si colegialitate :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Si tu pe cine nominalizezi pana la urma?

Apropo o fi adunat ciura crema de pe triburile dar nu pe toata, ca avea si el :"dusmanii lui"
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da, a avut dusmanii lui, fermele noastre :)))) pana s-au lasat baietii, apoi s-a dus dracu tot proiectul . daca am ajuns eu sa joc cu adex care ma bana pe unde ma prindea pe forum, iti dai seama....oricum vremuri misto :))
mai, chiar mi-e greu sa fac o alegere pentru ca au fost si sunt multi buni , n-am ce zice nici despre cei de acum dar acum pe lumile normale esti in top datorita punctelor premium si a conturilor de suport. ce-i drept, erau si inainte suporti, dar erau 2-3 la un trib intreg...acum sunt 10 la un jucator, deci despre ce vorbim?
dintre actualii jucatori, m-a impresionat pe speciala Mister3 , l-as nominaliza ca unul dintre cei mai buni de acum.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
dupa parerea mea th3 one este.
si o zic ca o parere strict obiectiva, nu am avut tangente cu el ,daca il intrebi de mine probabil o sa zica ca nu a auzit de numele meu
Insa l-am nominalizat pentru ca era bun in absolut toate sectoarele(nu stiu cum era ca si conducator)
Insa era un starter desavarsit, era un jucator care iti ducea un cont cu sute mii de sate fara probleme, si la un moment dat se ivise o gluma despre el.
Daca vrei sa nu pierzi sate lasa sitter la the one (cat am jucat eu era stiu ca cel mai bun defensor de pe server) Spre deosebire de altii care erau jucatori mari el era complet
Ai jucat cu el pe 34 ;]

Daca nu tu, cel care a jucat pe contul tau.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
uite na bre, ca ati fost si colegi :)))) cred ca am fost si eu , imi daduse raducu la un momentdat un cont pe lumea 10, destul de mare, dar nu mai retin cat timp am jucat acolo. e posibil sa fi fost si eu coleg cu tine dicsie, daca ai fost in immo :))
 
Sus