Best player all time .RO

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Am putea sa spunem aici nume de jucatori de top de care ne aducem aminte, si restul sa completeze cu pareri despre ei?
Gen, eu imi aduc aminte de niste nume din vremea cand eram eu la inceput, care mai mereu erau in topuri, pe multe lumi, dar nu stiu prea multe despre ei, daca intr-adevar erau foarte buni, poate inca mai joaca, dar cu alte nume...

Nu am jucat alaturi de ei, sunt doar niste "nume"... Dar restul poate stiu mai multe detalii..

Asa mai trezim si noi amintiri, mai lamurim lucruri, mai discutam despre vremurile antice :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Va recomand sa nu mai sariti calul. Jignirile si limbajul nepotrivit nu sunt permise pe acest topic.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu mai avem alte pareri, alte propuneri?
Ce ziceti de ursu? prinde si el un loc in top jucatori de pe .ro?
 

DeletedUser47831

Eight de pe L36, ca si jucator, conducator, nu stiu pe ce conturi a mai jucat.
 

Imperialistul

member
Scor reacție
0
Mariolacatus lumea 8 (culio l17)
Poate nu este el cunoscut pe server, insa atacuri cum dadea el nu am mai vazut la nimeni pe nici o lume, avea o rabadare de fier
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
unul din cei mai buni starteri :)
poate m&m sau IRC se mai ridicau la nivelul lui in start de joc.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Din ce imi amintesc martian, era un conducator f bun, un jucator ultradefensiv, personal nu l-as nominaliza.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
De Illidan Stormrage ce spuneti?
Imi amintesc de el, cred ca toti isi amintesc de el, care au prins acele perioade, insa pe el nu l-am vazut jucand mult pe o lume

cel mai mult a jucat pana la 300 de sate si daca imi amintesc bine el s-a lasat timpuriu pe la cateva sate si contul a fost dus mai departe de cooplayer
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Parerea mea e ca nu se poate vorbi de cel mai bun jucator. Putem vorbi de cel mai titrat eventual. Exista multi jucatori care stiu orice secret al jocului, stapanesc milisecundele, stiu sa se apere si stiu sa atace etc. Ce conteaza e timpul de care dispune fiecare pentru acest joc. Pana la urma succesul fiecarui mare jucator se datoreaza in mare parte echipei. Eu personal am colaborat cel mai frumos (desi pentru o perioada scurta de timp) cu soul collector (raj*).

PS: Lord Catau ma mir ca nu ai mentionat-o pe eva la femeile de pe acest joc :))))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Parerea mea e ca nu se poate vorbi de cel mai bun jucator. Putem vorbi de cel mai titrat eventual. Exista multi jucatori care stiu orice secret al jocului, stapanesc milisecundele, stiu sa se apere si stiu sa atace etc. Ce conteaza e timpul de care dispune fiecare pentru acest joc. Pana la urma succesul fiecarui mare jucator se datoreaza in mare parte echipei. Eu personal am colaborat cel mai frumos (desi pentru o perioada scurta de timp) cu soul collector (raj*).

PS: Lord Catau ma mir ca nu ai mentionat-o pe eva la femeile de pe acest joc :))))
Pai eva la fel ca si mine, era de nivel mediu, nu cred ca ar fi fost obiectiv sa o nominalizez.
Personal nu am nominalizat nici o femeie, ca nu imi amintesc de o jucatoare care sa ma impresioneze.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ce sa mai ! Recunosc ,eu sunt. Pana acum nu m-a lasat modestia sa recunosc . Si nici adminii sa fiu primu ca de-aia ma banau. Sa nu fiu primu. Ca sa nu va mai certati pe locul 1 . V-am dat si motivele ...hahaha
Hai bafta ca nu cred ca ne mai vedem vreodata . Va pup pe toti. Chiar si pe-ala care m-a banat aproape degeaba . Nici dracu nu o cunoaste pe-aia din pozele alea :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
negrule, eu am vrut sa te nominalizez pe tine, dar imi sareau astia in cap ca favorizez infractorul hahahaha :)))
mah, sa dea dracu, am intrebat o gramada de lume cine e aia, dar nici dracu n-a stiut sa imi zica :))))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nici Alexandra Macesanu si Luiza Melencu nu au fost cautate cum a fost tipa aia din poze ....hahaha
Favorizarea infractorului ! Care e premiul ? Un tricou ? Cel mai mare infractor al tuturor timpurilor ? Si pe spate sa treaca numarul. Numarul vacantelor ....hahaha
 
Sus