Best player all time .RO

profaMaria

member
Scor reacție
0
Hai sa reinviem topicul asta:)) Era un jucator pe vremuri, cand am inceput sa joc si eu, pe lumea 7 cred ca. Chivulet isi spunea. Ca orice alt player care se respecta, evident ca avea si prietena/sotia langa el, chivu s princess. Ambitia sa inteleg cum ma ataca ei pe mine cu cai grei si imi prindeau trupele cu back time uri m a facut sa ma apuc mai serios de joc. Din ce tin minte, au si castigat lumea.

Mai apoi pe l15 am ajuns intr o academie Black Sea (tribul castigator) si am ajuns la vreo 500k puncte cand nu mai faceam fata la a nota atacuri pe caietele si a calcula timpii sa bag nobilii la secunda (era lume cu nobila la 3 niveluri, asadar 3 nobili pe sat) si am dat de Noctis, care ma luase sub aripa lui si ma invatase substraturile jocului.

Nu s ei cei mai buni, dar cu siguranta si datorita lor mai joc si astazi.

Iar cand vine vorba de echipe, cea mai impresionanta pentru mine a fost REVO de pe 63, putin cat am jucat impotriva lor.
Corect spus, fiecare avem jucători mentori care ne-au format, îmi aduc aminte de jucării primei lumi clasice, albertus, lamine, stil, bloom, de super jucătoarea Lady Falcone de prietenii mei din lumea 5, pavone, rayn, stranutelu, toată echipa tribului MAGIC!
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
pana la urma , s-a ajuns la un numitor comun aici? :D
eu personal l-as pune pe radu no 1. si aici excludem comparatiile cu alti jucatori care au mai multe trofee sau lumi inchise sau etc. si nu sunt nici subiectiv chiar daca imi e prieten al dracu negrotei, dar asta, avea capacitatea sa joace la nivel inalt, sa conduca , sa adune in jurul lui oameni capabili si sa ii coordoneze in asa fel incat sa obtina rezultate maxime. plus ca genera un fel de teama sau respect in randul adversarilor adica mai pe romaneste il stia lumea de frica si nu maraia nimeni la el :)) sa nu uitam cata caterinca si distractie am generat de-a lungul timpului cu el :)
Sa nu uitam de alea 500 de cupe la nemti !
 
Sus