Bine v-am regasit!

  • Autor subiect Warchief Thrall
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragi colegi de lume bine v-am regasit.Am hotarat sa revin in joc ,impreuna ca alti cativa colegi pt a fi martori la finalul acestei lumi,final pe care sunt sigur ca cel putin 4-5 triburi si-l atribuie.Sunt sigur ca decizia mea precum si a vechilor mei colegi va starni ceva comentarii ,unele pro altele contra.In fine ,va doresc joc placut in continuare si succes in dominarea lumii 2 ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

back si eu dintre morti printre cei vii...tot drac ca si pana acuma si sper sa ii tin companie lui catalin pana la sfarsit asamicut cum sunt...si va asigur ca nu suntem aici doar ca sa privim:)
 

DeletedUser

Cer scuze pt greseala ,am mancat o litera din titlul thread-ului."Bine v-am regasit!".Ce sa fac daca foamea de sate e mare.Rog un admin amabil sa rectifice.Multumesc.
 

DeletedUser

bine v-am regasit baieti.sorine o sa iau la sate ,ma da stii cate???numai d-alea de 116 puncte sa le cresc ca un fermier :)).de unde atatea sate sorine...
 

DeletedUser16241

Ce sa va zic si eu...succes!!! Si chiar nu ma asteptam ca aspirator sa revina asa repede.
 

DeletedUser4901

e vina lui catalin ca ma convins sa revin:D mai avem de facut multe aici:D
 

DeletedUser

LOL Cata ce surpriza. Adreea Marin pe zona:p ? Wellcome back si scuipa tot ca ma facusi foarte curios! Cat priveste sfarsitul ...ohooooo o sa ai de luat multe sate pana ajungem acolo :D! Ne auzim pe PRV sau mess, kisses



@Aspirator- good 2 have u back




IN sfarsit si niste aspecte placute pe ziua de azi
 

DeletedUser22031

aspiratoare sa vezi cum stau satele de barbari cu lunile si nu le ia nimeni, sa plangi de oftica nu alta.ce vremuri au fost odata....cum ne spurcai tu pentr-un satulet,cum sareai dintr-un trib in altu mai ceva ca felete de anu' patru,cum ne ajutai tu cu cate 1000 de lancii odata,chiar daca aveai tot atatea sate :)),sper sa nu uiti sa ne ceri sprijinul la nevoie ca-ti suntem profunzi indatorati.cat despre WARSheful,respect.dar am o intrebare,ce-ti face de-l inghiti pe asta?
 

DeletedUser4901

vezi ca avem initiata o campanie special pentru cei ca voi o gasiti la profilul nostru
 

DeletedUser17140

in primul rand nu am mii de sate...in al doilea rand chiar tu ai fost unul din "partzaitzi care se simt prea importanti ca au jde mii de sate si iau la misto noobii" asa ca schh...stii prea bine ce mare jucator te credeai..si inca te crezi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nicidecum nu e catelusul meu ,ionut, si in niciun caz nu mi-a facut farmece sa-l suport.pur si simplu il privesc ca pe o pata de culoare in tot maro-ul asta ce acopera triburile.fata de mine personal nu a gresit niciodata ,asa ca nu sunt motive sa-l judec si mai ales in functie de cum s-a purtat cu altii.sa-i dau un raspuns colegului bolt ,aceasta campanie eu am initiat-o si iti spun cu siguranta ca aspirator nu face parte din acei jucatori la care face referire.cand am gandit campania asta mi-au venit in minte niste thread-uri deschise de diversi jucatori ,mici ,fara experienta in ale jocului ,care erau luati la misto de diversi jucatori sau mai bine spus semi-zei , cu ghilimele de rigoare bineinteles ,sau de alte situatii intalnite in joc care ar putea fi catalogate drept abuz din partea jucatorilor puternici in fata unora mici .exemple am ,cu siguranta ca vor mai fi insa nu o sa stau sa nominalizez jucatori ,ca nu imi sta in caracter sa arat cu degetul ,dar va asigur ca acei jucatori se simt deja cu musca pe caciula ,sau cine stie ...Observ ca trend-ul pe care l-am urat intotdeauna ,de a ataca instant un jucator pe primul thread deschis ,nu a incetat...urat...
 

DeletedUser

ce pot sa zic pe tine nu te cunosc dar daca ai venit cu aspirator sa ne dai lectii de morala e clar:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus