BJJ vs VICI

Scor reacție
0
Din seria "Ce trib suntem, rupem harta in doua...Luam in ras anumiti jucatori pentru ca pe mine ma cheama BabyLucasito"
Spor la joc fetelor!

Tribul Vici aut mori a declarat război tribului Brazilian JiuJitsu!


Parte 1:

Triburi: BJJ, BJJ B, BJJ C, BJJ D
Parte 2:
Triburi: Vici.N, Vici.M, Vici.S, Vici.X, VICIM., VICIB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1
Tabăra 2: 30
Diferență: 29

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 21
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
588
Tabăra 2: 116,313
Diferență: 115,725

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
0
Tabăra 2: 91,566
Diferență: 91,566

chart










Parte 1:
Triburi: BJJ, BJJ B, BJJ C, BJJ D
Parte 2:
Triburi: Vici.N, Vici.M, Vici.S, Vici.X, VICIM., VICIB

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
183
Tabăra 2: 483
Diferență: 300

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
4
Tabăra 2: 74
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
243,675
Tabăra 2: 904,275
Diferență: 660,600

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
12,586
Tabăra 2: 181,788
Diferență: 169,202

chart
 
Scor reacție
0
Update pe ziua de astazi...Legenda spune ca inca nu s-au intors baietii de la ANTRENAMENTE!!!


Parte 1:
Triburi: VICIM., VICIB, Vici.X, Vici.S, Vici.M, Vici.N
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ B, BJJ C, BJJ D

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
37
Tabăra 2: 5
Diferență: 32

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
27
Tabăra 2: 2
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
141,298
Tabăra 2: 13,385
Diferență: 127,913

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
114,930
Tabăra 2: 5,081
Diferență: 109,849

chart
 

TrakkerV11

member
Scor reacție
0
Update pe ziua de astazi...Legenda spune ca inca nu s-au intors baietii de la ANTRENAMENTE!!!


Parte 1:
Triburi: VICIM., VICIB, Vici.X, Vici.S, Vici.M, Vici.N
Parte 2:
Triburi: BJJ, BJJ B, BJJ C, BJJ D

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
37
Tabăra 2: 5
Diferență: 32

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
27
Tabăra 2: 2
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
141,298
Tabăra 2: 13,385
Diferență: 127,913

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
114,930
Tabăra 2: 5,081
Diferență: 109,849

chart

Dar ce aveti cu ei? :))
 

andrei04

member
Scor reacție
0
Felicitari! Dar nu inteleg de unde atata orgasm, ati dat primul organizat. Lumea e pe departe de a se fi terminat.

Sau e pura bucurie ca nu trebuie sa faceti "manevre" si pe aici?
A, era sa uit... din plictiseala voi intrebati si voi raspundeti pe forum?
 
Scor reacție
0
Felicitari! Dar nu inteleg de unde atata orgasm, ati dat primul organizat. Lumea e pe departe de a se fi terminat.

Sau e pura bucurie ca nu trebuie sa faceti "manevre" si pe aici?
A, era sa uit... din plictiseala voi intrebati si voi raspundeti pe forum?
Tocmai ca e primu si aveti rezultatul asta e motiv de amuzament..
 
Scor reacție
0
BabyLucasito
phone.png
în data de 18.06. la ora 12:42
Rad ai mei de 3-4k de astia ai vostrii de 20k ce slab ataca...
Faptu ca v-ati inobilat suportii si cativa mai inactivi si pozitionati rau....pt moralul vostru poate functioneaza....
dr tu stii ca nu ai ajuns inca la jucatorii de la noi...
dar nu e stres ....noi avem deff....venim noi catre voi...
dar voi cu deff ul cum stati?
joy
joy
joy



Mesajul asta se potriveste cu statistica.
 
Scor reacție
0
Ma asta e nebun :))) "Nu ai ajuns la jucatorii de la noi" S-au luat 30 de sate din tribul lor, granita practic s-a impins cu cateva campuri si tot nu vine deff-ul ala despre care se lauda? :))

SRG jucatorul cel mai bun de la ei a pierdut sat, si-a spart tot atacul fara a provoca pierderi, despre ce vorbim aici? Din vorbe cu totii suntem ZMEI, pe harta..nu prea toti putem.


Felicitari! Dar nu inteleg de unde atata orgasm, ati dat primul organizat. Lumea e pe departe de a se fi terminat.

Sau e pura bucurie ca nu trebuie sa faceti "manevre" si pe aici?
A, era sa uit... din plictiseala voi intrebati si voi raspundeti pe forum?

Daca Intemeietorul vostru nu dadea mesaje oamenilor nostrii si nu ne dadea termen pana cand suntem scosi de pe harta, noi nu mai deschideam acest topic, lasam asa sa ne scoateti de pe harta in anonimat fara a mai stie lumea ce s-a intamplat. E dreptul nostru de a ne bucura pentru un succes si dreptul vostru pentru a va apara satele cu DEFF-UL ala despre care se tot lauda Lucasito. Spor la joc.
 

andrei04

member
Scor reacție
0
Ma asta e nebun :))) "Nu ai ajuns la jucatorii de la noi" S-au luat 30 de sate din tribul lor, granita practic s-a impins cu cateva campuri si tot nu vine deff-ul ala despre care se lauda? :))

SRG jucatorul cel mai bun de la ei a pierdut sat, si-a spart tot atacul fara a provoca pierderi, despre ce vorbim aici? Din vorbe cu totii suntem ZMEI, pe harta..nu prea toti putem.




Daca Intemeietorul vostru nu dadea mesaje oamenilor nostrii si nu ne dadea termen pana cand suntem scosi de pe harta, noi nu mai deschideam acest topic, lasam asa sa ne scoateti de pe harta in anonimat fara a mai stie lumea ce s-a intamplat. E dreptul nostru de a ne bucura pentru un succes si dreptul vostru pentru a va apara satele cu DEFF-UL ala despre care se tot lauda Lucasito. Spor la joc.

Cred ca de la voi a invatat :))
Si lasa ca vine si Pompy cu mesaje pe lumea asta pe la oameni:
"Ce zici, vi la noi?"
 
Scor reacție
0
Nu este problema noastra ca Lucasito va ascunde voua convorbiri..si habar aveti despre cine si ce afirmatii fac!!Asta spune multe despre increderea pe care v-o acorda si despre cat de multa transparenta se afla in jocul BJJ..Chestii minore care, spre exemplu, va duc la ruina! Nu veniti cu retorici de genul "Am pierdut 30 sate, e prim organizat, revenim, va luam 200 sate noi la urmatorul..etc" Chestiile astea nu se mai intorc, si o stii si tu bine. Si daca o dam in altele, portile sunt deschise, eu personal iti dau invitatie la noi:)) Asta pentru ca nu mi se pare normal despre cum v-a tratat Lucasito. Spune-mi ce s-a intamplat in momentele cand nobilii veneau pe satele voastre din granita? Iti spun eu, oamenii plangeau dupa sprijin si Lucasito le-a spus clar ca este inca la antrenamente si ca nu poate, ca poate mai tarziu..ca o sa vina si sprijinul, AVEM DEFF! Rezultat? -30. Din nou, chestii care costa, enorm..

Cat despre Pompy, nu-mi prea face placere sa vorbesc despre alti colegi de-ai mei dar sunt anumite exceptii despre care imi face onoare sa vorbesc, una din ele este Pompy. Are oameni care ii joaca in trib nu din complezenta si nu doar de dragul jocului..dar de dragul lui ca este capabil sa gestioneze o situatie si sa lasa balta asa zisele "antrenamente" pentru a-si ajuta colegii, asta e rolul lui, practic tu iti asumi anumite aspecte si faci tot posibilul ca satele colegilor, prin diferite mijloace, sa ramana sau sa se reintoarca tot in trib, nu la inamic.

Scriu mult, este? Lucasito mi-a facut chef de joc si el este cauza principala pentru care acord eu atentie jocului in zilele astea, iar un minus pentru voi..:rolleyes:
Hai sa-ti explic si faza cu "Invitatiile". Cand primesti invitatie intr-un trib, fie el inamic, care e cu mult peste tribul actual in care joci, asta nu trebuie sa te supere, ci sa te bucuri pentru ca meriti invitatia, nu? Spre exemplu, eu unul urmaresc cati jucatori sunt implicati direct cu trupe si sate intr-un razboi, daca vad pe cineva care domina, incerc sa-l aduc alaturi de mine, de ce? Pentru ca vreau sa castig, vreau sa-mi limitez pierderile, nu vrea sa vina? Ne batem, cel mai bun castiga, nu? Si in fotbal jucatorii bun sunt luati la cluburi mari pentru a castiga trofee majore. :) Mesaje de invitatii o sa mai vedeti, face parte din joc, si in comparatie cu multe alte triburi, VICI este unul dintre putinele care este capabil sa joace corect.

Inca ceva, sa nu concediati jucatorii care au intrat in razboi, sa nu se strice statistica, e pacat de ea. :)
 
Sus