~BL~ vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser41103
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41103

E cam aiurea sa deschid tema noua dar cei din Clasic dupa ce au purtat numai razboaie grele(cu cine nu stiu,ca toate triburile periculoase din zona le sunt aliate) s-au gandit ca e timpul pentru inca un razboi cu "marele" trib ~BL~...sigur...cei 40 de nobili omorati si multele fulluri pierdute ne fac sa ne simtim mandri...dar totusi stau si ma gandesc...maretul clasic numai razboaie din acestea face?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

14.11.
21:27 Tribul ~BL~ a declarat război împotriva tribului.



ia zit u mah mare jucator care din cate vad alergi dupa propaganda pe aici,ca altfel nu ar avea de unde sa stie lumea ca existi,nici pe harta nici pe forum ,cine se bate cu cine??

S-au spart niste nobili pe Darthninja duminica ,apoi declarati razboi doar ca sa va aflati in treaba (chiar nu ne-a atras deloc atentia acea declaratie,avem alte treburi si nu prezentati interes momentan) si acum vi pe extern sa te dai in spectacol ca nu au reusit maretii din Clasic sa il scoata la margine pe unul de la tine din trib? Hai dute de te spala pe ochi cu apa rece, inspira niste aer curat si revino-ti in fire,ca deja aberezi pe aici.


Si ca o informatie pentru tine , tribul Clasic nu are incheiata nici o alianta cu nici unul din triburile existente pe Lumea 26 deci nu mai vorbi aiurea. Si daca te face atat de mandru faptul ca pe un coleg de-al tau s-au spart niste nobili ,incat sa iesi pe extern cu posturi de genul asta,chiar esti praf atat ca om cat si ca player. Intoarce-te la mario si lasa-ne ! :cool:
 

DeletedUser

mda slabi baieti din clasic...ati puso...dupa voi cred ca urmam noi:(

Cei din bl si pe noi ne veti ataca/declara razboi?!
 

DeletedUser41103

14.11.
21:27 Tribul ~BL~ a declarat război împotriva tribului.



ia zit u mah mare jucator care din cate vad alergi dupa propaganda pe aici,ca altfel nu ar avea de unde sa stie lumea ca existi,nici pe harta nici pe forum ,cine se bate cu cine??

S-au spart niste nobili pe Darthninja duminica ,apoi declarati razboi doar ca sa va aflati in treaba (chiar nu ne-a atras deloc atentia acea declaratie,avem alte treburi si nu prezentati interes momentan) si acum vi pe extern sa te dai in spectacol ca nu au reusit maretii din Clasic sa il scoata la margine pe unul de la tine din trib? Hai dute de te spala pe ochi cu apa rece, inspira niste aer curat si revino-ti in fire,ca deja aberezi pe aici.


Si ca o informatie pentru tine , tribul Clasic nu are incheiata nici o alianta cu nici unul din triburile existente pe Lumea 26 deci nu mai vorbi aiurea. Si daca te face atat de mandru faptul ca pe un coleg de-al tau s-au spart niste nobili ,incat sa iesi pe extern cu posturi de genul asta,chiar esti praf atat ca om cat si ca player. Intoarce-te la mario si lasa-ne ! :cool:

Cand o sa vad clasicul intr-un razboi pe bune nu vrajelile de razboaie care le-a avut pana acum o sa tac...momenta voi atacati de la aliati facandu-va mari din carnea de tun existenta in academiile AK si va bateti cu triburi de pe locul 40+.Nu vreau sa ma fac remarcat vreau doar sa evitentiez penibilitatea voastra...cat despre faptul ca am putine sate...n-am timp sa-l joc baiete
P.S:vrei sa-mi spui ca nu aveti nimik cu Persia?:))
P.S 2:Razboiul vi l-am declarat asa ca sa il oficializam...sa observ statisticile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oh maretule jucator. Esti bun numai de scuze. De ce vii si te bati aici cu pumnul in piept ca esti un jucator incredibil, apoi vii si te scuzi ca nu ai sate din lipsa de timp. M-am saturat de glume ca tine. Ai vrut sa fii bagat in seama si nu sa arati penibilitatea noastra. Prin postul tau dai dovada de primitivitate, un razboi nu se castiga numai cu bata ci si cu mintea. Din cate stiu obiectivul nostru nu este sa ne aratam suprematia si sa ne luam de gat cu toate triburile.

Hai noroc primat-o si multa bafta in a primi atentie!
 

DeletedUser

Daca in jocul asta se puncta si tupeul, erai de mult in top..

In alta ordine de idei, doar 3-4 colegi au sate in apropierea voastra, au incercat un atac pe care probabil l-ati anticipat si l-ati trecut cu bine.
Daca nu postai pe extern, mare parte din colegi nici nu stiau ca existati. Cu ocazia asta ati atras putin atentia asupra voastra.

Sa aveti parte de un joc placut!

P.S: Persia nu e echivalent cu toate triburile periculoase din zona. E usor sa vorbesti prostii, dar incearca totusi sa te cenzurezi.
 

DeletedUser

Cand o sa vad clasicul intr-un razboi pe bune nu vrajelile de razboaie care le-a avut pana acum o sa tac...momenta voi atacati de la aliati facandu-va mari din carnea de tun existenta in academiile AK si va bateti cu triburi de pe locul 40+.Nu vreau sa ma fac remarcat vreau doar sa evitentiez penibilitatea voastra...cat despre faptul ca am putine sate...n-am timp sa-l joc baiete
P.S:vrei sa-mi spui ca nu aveti nimik cu Persia?:))
P.S 2:Razboiul vi l-am declarat asa ca sa il oficializam...sa observ statisticile



Te-ai evitentiat prin..........you know.
 

DeletedUser41102

Felicitari Cassius dio !! Tocmai ai devenit cel mai batjocorit jucator de pe forumul extern =)) Auzi ca ~BL~ =)) nici nu stiam ca avem razboi cu voi :))
 

DeletedUser

showman ;)))) te uiti prea mult la tv cred...in special la emisiuni pt copii :D

iar daca ai impresia ca ai facut lumii o impresie cu mesajele tale de astazi,sa sti ca nu este cea pe care o doreai,deci mai gandeste-te inainte sa postezi alandala pe aici .

O zi placuta va urez. Este ultimul meu post in acest topic. Nu merita sa-mi pierd timpul pe aici,ca nu am cu cine.
 

DeletedUser41103

Tot n-ai inteles:))...tot topicul a fost adresat ca o satira la adresa voastra sa va penibilizez,cum 4 playeri care au impreuna peste 1 mil de puncte nus in stare sa mute pe unu de 100k...nu am avut de gand sa fac impresie si ma doare in 3 litere de ce impresie am facut....
 

DeletedUser41102

Tot n-ai inteles:))...tot topicul a fost adresat ca o satira la adresa voastra sa va penibilizez,cum 4 playeri care au impreuna peste 1 mil de puncte nus in stare sa mute pe unu de 100k...nu am avut de gand sa fac impresie si ma doare in 3 litere de ce impresie am facut....

din postul asta se intelege ce jucator bun esti... intr`adevar nu l`au innobilat, dar stai linistit ca daca asa s-a intamplat cum ai zis tu aici in topicul acesta, se va intampla foarte curand. A fost de asemenea ultimul meu post, te consider un copil care nu are habar. Spor
 

DeletedUser41103

si eu va propun voua astora din Persia sa nu mai dedicati ode celor din Clasic doar pentru ca va este frica de ei:))...ca vad ca Persia nu rateaza nici o ocazie sa mai pupe pe Clasic in 3 litere
 

DeletedUser

Este vorba de un respect,al nostru pentru ei,al lor pentru noi.Frica intervine in alte momente si ma refer la cele din viata reala.Aici este un joc,in cel mai rau caz pierzi niste sate.Iti explic asa frumos pentru a intelege ca nu trebuie a traiesti jocul ca si cum ar fi real.Nu te bati cu nimeni,si nu vine nici un nobil la tine in casa pe fereastra,deci poti aerisi si camera si poti sa scoti si lacatul de pe frigider.Multa bafta.

P.S. - scoate folia de pe geamuri,nu te spioneaza nimeni.
 

DeletedUser

Este vorba de un respect,al nostru pentru ei,al lor pentru noi.Frica intervine in alte momente si ma refer la cele din viata reala.Aici este un joc,in cel mai rau caz pierzi niste sate.Iti explic asa frumos pentru a intelege ca nu trebuie a traiesti jocul ca si cum ar fi real.Nu te bati cu nimeni,si nu vine nici un nobil la tine in casa pe fereastra,deci poti aerisi si camera si poti sa scoti si lacatul de pe frigider.Multa bafta.

P.S. - scoate folia de pe geamuri,nu te spioneaza nimeni.

te rog sa nu ii mai raspunzi, noi cei din clasic nu bagam in seama astfel de specimene care fac pe trongloditii pe forum.
 

DeletedUser41103

voi ignora injuriile aduse de oameni cu un iq mai mic decat al unui cercopitec si care au noroc ca respiratul este un arc reflex ca altfel nu ar mai fiinta pe aceasta lume
 

DeletedUser41103

Si o mica statistica dupa 10 zile...sa nu uitati cine e tatucul vostru:)
58982933.png
 

DeletedUser41102

dai ma pace, astia cred ca ii bagam in seama. mesaj pentru tine cassius: nu inca ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus