BLACK SEA - În aventurile piraţilor...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Ba nu , e o copie !
Eddypatrascu a facut tribul !
Si eu am fost intemeietor in el o mica per, cat am jucat !
In conducere erau little bad si warzone !
 

DeletedUser

Nu e o copie : Emblema nu e a voastra , numele nu al vostru...A fost decât o potrivire de Prescurtare...Dacă am numele de familie Popescu şi mai ştiu pe unul cu numele de familie Popescu înseamnă că e rudă cu mine ?
 

DeletedUser2821

Da dar cel care te-a intrebat "se face lethalu pe 15? " se referea la cel de pe L11 !
 

DeletedUser17308

re

lethal e alui warzone si eddy
ma bucuram.. credeam ca intra si ei pe lumea asta
 

DeletedUser

Sincer sa fiu nu cred ca BLACK SEA, va face ceva mare aici!
Nici nu cred ca o sa fie membrii in trib cati au anuntat ei aici!
Si tu anonimule de unde ai aparut de ai tupeu sa comentezi? Acum dute la invata, fa ceva in jocul asta, apoi o sa ai dreptul de a deschide gura. Pana atunci STFU.
 

DeletedUser

Si tu anonimule de unde ai aparut de ai tupeu sa comentezi? Acum dute la invata, fa ceva in jocul asta, apoi o sa ai dreptul de a deschide gura. Pana atunci STFU.

Auzi asta arhicunoscut,tu de cand judeci oamenii?Este un forum public si oricine are dreptul sa comenteze.Acum du-te si fa-ti propaganda intr-un mod civilzat.

Omul are toate motivele sa creada asta daca se uita pe lumea 14 la [SFH] si la membrii care sunt acum in BLACK SEA.

Pana atunci keep your mouth shut.;)
 

DeletedUser

Tu compari Black Sea cu [SFH]? :) Se vede ca esti dumb, cum ai mai aratat pe acest forum. In primul rand conducerea difera, iar un trib condus de cineva ca Black-Zeus niciodata nu o sa aiba succes, totusi Albert este altfel. Asa ca nu le poti compara. Iar noobi necunoscuti sa-si tina gura de la comentarii aiurea fata de cei cu un renume.
 

DeletedUser

Tu compari Black Sea cu [SFH]? :) Se vede ca esti dumb, cum ai mai aratat pe acest forum. In primul rand conducerea difera, iar un trib condus de cineva ca Black-Zeus niciodata nu o sa aiba succes, totusi Albert este altfel. Asa ca nu le poti compara. Iar noobi necunoscuti sa-si tina gura de la comentarii aiurea fata de cei cu un renume.

Cei cu renume. Sa ne spargem in idei. Acest gen de oameni imi displac mie enorm de muult. Daca nu ii lauda nimeni se lauda ei. Da sunt si eu un noob in aceasta mare de buni cu renume. va rog nu aplaudati
 

DeletedUser

Luav-ar ciuma de criticatori :) ...Tribul va avea prescurtarea :[LP]: ... SPER SĂ NU VĂ MAI AUD ... REPET : NU AM PLAGIAT NIMIC
 

DeletedUser11365

cand eram noob si nu contam pe nici o harta,nu postam nimik pe extern..ii ascultam pe aia mai mari,daca tot nu aveam treaba cu jocu asta..voi nu aveti nici un dumnezo...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus