Black vs LIGHT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4833

am apasat pe semnul ala exclamarii din dreptul tau,nu te astepta la nimic bun

Pregatiti=va sa-mi faceti loc pentru ca,contul creste si trebuie sa ruleze satele inactivilor vostri

PS Pentru jignirea adusa--- Un jucator din M-goth va pierde 10-12 sate in noaptea asta!
Pai ce naiba ori suntem golani ,ori nu mai suntem =)))))))))))))))))
Am plecat sa le iau!
 

DeletedUser

acelasi stil aceasi abordare .. acelasi rezultat ... Editat

Editat , clasamente nu stii sa citesti, statistici nu stii sa pui .... orice interval ai face black are avans de 5 sate cel putin ... la noi e cum e granita iar la voi e cum e .. defapt nu e ca joci tu acolo si imi cam dau seama ce e =))



Side 1:
Tribes: Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 303
Tabăra 2: 157
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 10
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,852,151
Tabăra 2: 1,470,118
Diferență: 1,382,033

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,004
Tabăra 2: 85,979
Diferență: 132,025

chart


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9326

valjaneee ....puneti-va la recuperat ca aveti ce sa recuperati...baga mare spartanuleee :))

Side 1:
Tribes: Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 3
Diferență: 35

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 357,363
Tabăra 2: 27,850
Diferență: 329,513

chart
 

DeletedUser22352

am vazut eu ce a facut pe contu valjan...e tare ca femeia la telefon....fuge de la un cont mare la un cont mic si se milogeste pt sprijin ca sa poata sa doarma linistit....e un fel de cesars...se ascunde in spatele calculatorului...:))))))
 

DeletedUser4833

daca nu te termini iar pedepsesc unu' din M-goth
am inteles ca esti copac.
 

DeletedUser

pedepseste intai si apoi vino aici si arata ce ai reusit
iar despre sustinerea ta care o ai pentru Light ce sa zic, foarte bine ca o susti dar tre sa recunoasteti ca pana acum n-ati castigat nici o batalie si nici in viitorul apropiat n-o sa castigati
 

DeletedUser22352

daca eu sunt copac tu esti un penal...iar cu pedepsele nu ma intereseaza ce faci...eu va pedepsesc pe voi astia care va credeti buni
 

DeletedUser

dragii mei din black:)...lasati-l sa pedepseasca:)) va creste si veti avea moral bun:))
 

DeletedUser29419

mama ce gargara pe aici.
ce va spurcati asa voi nu stiti sa dati atacuri unul pe altul?
 

DeletedUser22352

pai se crede mare jucator dar el e praf....sa vazut cu contu valjan ce a facut...dar o sa le arat ca ii vblochez si granita cu M-GOTH
 

DeletedUser4833

pai se crede mare jucator dar el e praf....sa vazut cu contu valjan ce a facut...dar o sa le arat ca ii vblochez si granita cu M-GOTH
maine de la 3 la 2
Pedeapsa 10 sate de la M-goth, le iau miercuri ce vine,nu de alta atunci revin :D



Ps daca imi faci tu onoarea sa blochezi o granita pentru mine ma simt magulit ,desi joc 3 ore pe saptamana :D

In curand timp berechet pentru triburi :D
Blocheaza granita ca vine taifunul =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser22352

ba daiony???sar valjan cine e???sau tu cine esti???saunteti ceva jucatori cunoscuti???ca eu nu am auzit de voi...mai lasatima cu laurarosenile voastre.....VOI SUNTETI PRAF
 

DeletedUser

au avut si perioada lor de glorie.... acum s-au stins.... asta e ... altii se duc altii apar...
 

DeletedUser22352

daiony acuma ne scri de pe toate conturile????tu si el nu ati avut niciodara o periada de glorie...
 

DeletedUser

Editat.... pe contul dominick94 nu a jucat nimeni in afara de cel ce a creat contul.... cu daiony e alta poveste de prin februarie.... dar poti sa intrebi biancar pe la tine prin trib pe adminii ce m-au blocat... poate ti-or spune ei....

Iti recomand ca pe viitor sa nu se lase cu scandal, sa folosesti un limbaj mai frumos
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus