Black vs LIGHT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6580

se pare ca tot la nord vs sud sa ajuns intr-un final
razboiele din nord pana acuma n-au facut nimic altceva decat sa le dea un mare avantaj celor din sud sa urce peste noi (cum de altfel s-a si intamplat)
 

DeletedUser

eu, daiony,hunt am mancat degeaba ** de vrun an si ceva ca trebuie sa ne unim dar voi batman batman... dar pana la urma tot acolo s-a ajuns
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ati mancat ** dar nu degeaba

s a facut razboi cand au vrut cei implicati nu agitatorii si propagandistii

e o diferenta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai da dar s-a pierdut aproape un an ... in care v-ati batut ca si chiorii iar singurii ccastigatori ----sudul...
 

DeletedUser6580

ei sunt jumate 2 triburi
noi suntem jumate o gramada de triburi
 

DeletedUser

pai da dar s-a pierdut aproape un an ... in care v-ati batut ca si chiorii iar singurii ccastigatori ----sudul...

stii tu ca ne am batut ca si chiorii?

eu nu consider ca am pierdut 1 an si cred ca nici cei care s au batut cu noi nu considera pierdere , a fost un razboi, o experienta in plus
 

DeletedUser6580

asa e,in tot raul e un bine
am castigat experienta ...
oricum light e tribul de pe locul 1 ! respect pentru el,noi o sa facem ce putem (cel putin eu )
 

DeletedUser9326

prima statistica a acestui razboi

Side 1:
Tribes: Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 0
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49,778
Tabăra 2: 0
Diferență: 49,778

chart


ar trebuii ca Light sa innobileze de la noi din moment ce noi acuma am terminat un razboi si ne reorganizam dar presupun ca asta este un fel de culmea culmilor...altcumva nu-mi pot explica ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

calmul dinaintea furtunii .... light nu se astepta inca la un razboi cu black... dar va fi un razboi foarte chiar foarte lung poate 1-2 ani daca nu isi dau stergere conturi...
 

DeletedUser9326

ii tot aceasi granita,din cate stiu eu...atata ca a aparut cadaver...restul din Black care vor granita trebuie sa mearga parcurga 1-2 k-uri...deci..atata ca cei din granita au primit sprijin de la noi...atata !

cei mai buni sa castige ! observ ca cei din light...nu spun nimic...
 

DeletedUser22352

la LIGHT acuma le este rusine sa mai si posteze pe extern dupa ce a comiso..si tin sa mai anunt inca o data ca BLACK nu este academia niciunui trib
 

DeletedUser20577

Sper si eu pana la sfarsitul razboiului sa imi dea si copilasu de Cyran explicatia aia cu sprijinu trimis la colegu sebica :),nu ii obligat doar daca vrea;)
Daca tot imi spunea k am afirmati de gradinita si el o lalaia pe forumul comun cand a fost prins cu mata-n sac
Sa le fie rusine k umbla cu manari si isi baga nasul peste tot numai k sa avanseze cu granita mai mult decat alti
 

DeletedUser

:)

vreau sa va trimit in urma sa cititi ce am scris.

felicitari tuturor comandantilor pentru decizia luata,si tuturor celor care au inteles ca echilibrul este lupta fair play.

inamici fiind,va cunoasteti acum destul de bine.

acum pot da si verdictul:sudul va fi infrant.de ce a curajul asta sa spun?pentru ca nordistii sunt caliti in razboaie,se cunosc mai bine decat colegii de aceeasi echipa.sunt impreuan atacanti si aparatori,si sunt in inferioritate evidenta,deci au un motiv in plus sa munceasca pentru a recupera sau compensa.

globalizarea conflictului implica insa multe mutatii de natura strategica.avem nevoie de manevre urgente si masive de transbordare de sate....pe anumite culoare ca intregii combatanti sa aibe acces la granita si la linia de frontiera.pana atunci asistati granitele prin sitter si prin sprijine masive.

pe frontul de est,Mgoth face fatza cu brio luptei,ba nu s-ar putea spune statistic ca sunt 60% (deci nici 3 sferturi) cat inamicii din SH.

va felicit ca ati trecut peste toate resentimentele,si vom asista la un adevarat meci.cu adevrat fair play

inca o data felicitari tuturor celor care ati luat aceasta decizie!va stimez!nu pentru ca as avea ceva cu cineva,ci pentru a face o p-artida echilibrata si frumoasa.cand invingi un jucator slab,nu ai nici o satisfactie,dar cel mai bine cand un joc este echilibrat.
 

DeletedUser29282

la LIGHT acuma le este rusine sa mai si posteze pe extern dupa ce a comiso..si tin sa mai anunt inca o data ca BLACK nu este academia niciunui trib


poi si tribul mama cat ar trebui sa fie astfel incat Black sa fie academia lui


Sper si eu pana la sfarsitul razboiului sa imi dea si copilasu de Cyran explicatia aia cu sprijinu trimis la colegu sebica :),nu ii obligat doar daca vrea;)
Daca tot imi spunea k am afirmati de gradinita si el o lalaia pe forumul comun cand a fost prins cu mata-n sac
Sa le fie rusine k umbla cu manari si isi baga nasul peste tot numai k sa avanseze cu granita mai mult decat alti



imi aduci aminte de "aliatii" nostri SH pe vremea cand luptam cu papagalii din Mib
 

DeletedUser

Ce-mi place sa sovietiku ... si-a revenit in forma pe forum ca nu prea posta inainte :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus