Black vs LIGHT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20577

LUNA NOIEMBRIE
Side 1:
Tribes: Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303
Tabăra 2: 81
Diferență: 222

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,000,758
Tabăra 2: 772,757
Diferență: 2,228,001

chart
 

DeletedUser9326

=)) hai ca asta ii buna,ieri s-au batut 3 insi(nu dau nume,se simt ei) de 9 mil fiecare sa imi ia 2 sate,care au fost foarte prost aparate in mijlocul lor...mai rar vezi asa ceva..si atunci vin altii si zic ca statistica minte
 

DeletedUser

eu prefer sa scriu istorie in lumea reala...iar pe simulator intru cand am timp.praf sau nepraf...voi juca asa cum stiu,si nu ma voi lasa ademenit intr-un conflict artificial.
 

DeletedUser9326

nici el nu mai stie,ieri a luptat contra SH..azi contra Black ...maine contra M-goth...si tot asa...
 

DeletedUser

vom rasari ca PASARILE PHOENIX din proapria noastra cenusa...stati pe-aproape...
 

DeletedUser

eu am dat atacuri aparari,si comenzi 24 ore...in joc.si mi-au cerut sitterii.cum sa nu ma las de joc?cu ce autoritate m-i se cere sitter,cand eu nu le-am cerut nimic.nici sprijin nu dadeau la timp,nici nu procesau informatiile ce le trimiteam conducerii.conducerea inactiva,si cu aere.oricum,le-am dat sitterii,sa vedem cum duc ei razboiul.sunt prea multe sate pe L 6 pentru cati oameni mai sunt.de acum,va fi usor.de fapt vor apare gauri imense de securitate.granite imense...sate multe...timpul....asta e buba!inca mai e iarna,si ne mai permitem.
 

DeletedUser9326

Side 1:
Tribes: Black
Side 2:
Tribes: LIGHT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 713
Tabăra 2: 280
Diferență: 433

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,021,328
Tabăra 2: 2,650,966
Diferență: 4,370,362

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus